320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Drake Vaata postitust
    Smalling on mäekõrguselt Unitedi parim kaitsja ja viimane kes minema peaks. Twitteri ja RedCafe "toetajate" reaktsioon on häbiväärne.
    No ei ole mina sellega nõus, aga see on minu arvamus. Ta on hunnik õnnetust ja kui VAR tuleb siis on iga mäng penalti olemas ka.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
      No ei ole mina sellega nõus, aga see on minu arvamus. Ta on hunnik õnnetust ja kui VAR tuleb siis on iga mäng penalti olemas ka.
      No seda jama ajatakse juba aastaid. Tal ammu juba selline kuulsus, et kui see oleks tõsi, siis kohtunikud annaks neid juba praegu.

      Ja kes see parim siis praegu on? Palun ära ütle et Bailly.

      Kommentaar


        Algselt postitas Drake Vaata postitust
        No seda jama ajatakse juba aastaid. Tal ammu juba selline kuulsus, et kui see oleks tõsi, siis kohtunikud annaks neid juba praegu.

        Ja kes see parim siis praegu on? Palun ära ütle et Bailly.
        Victor - Smalling - Bailly - Rojo - --------------------------------------------------------------------------------- Jones

        Kommentaar


          Smalling on ainuke, kes suudab õhus palle ära klaarida, aga üldjoontes on ta siiski paras närvipundar, kes vasakult-paremalt käkke läbi laseb. Raitsul on õigus - VAR paneb ta kotti ära.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar



            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Smalling on parim roikuja üldse.

              Kommentaar


                Smalling out, Bailly in viimaste uudiste järgi.

                Kommentaar


                  Mis Maticiga juhtunud on? Iga puude katastroofiline

                  Kommentaar


                    Kuidas sel värdjal ikka lubatakse Unitedi mänge vilistada? Lukaku saab mitte millegi eest, Firmino 100% kollase vea eest ei saa?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Drake Vaata postitust
                      Kuidas sel värdjal ikka lubatakse Unitedi mänge vilistada? Lukaku saab mitte millegi eest, Firmino 100% kollase vea eest ei saa?
                      Vähemalt sain nüüd aru, miks manku nagu hunnik sitta väljakul. Sest Atkinson vilistab.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Millal Mourinho säki saab?

                        Kommentaar


                          Pargime bussi värava ette ja laseme endale kolm lüüa. Ise ei ründa üldse.

                          Hästi hea taktika.

                          Kommentaar


                            Piinlik.
                            Aga see on tase või täpsemalt selle igasugune puudumine. Mängisid mehed tatikate vastu.

                            Kommentaar


                              kahju. parem meeskond kaotas

                              Kommentaar


                                Teed ise oma õnne ja kõik see, aga peale ühe ilusa liigutuse polnud nad mitte kordagi ohtlikud. Täislaskmine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X