320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    PANews_P-4cd76d6d-eb78-4dcf-8087-dd07931dcf81_I1.jpg

    Rooney parim positsioon

    Kommentaar


      Käsipidur Shreki võib nüüd rahuliku südamega ära pakkida ja chainasse saata.
      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Olgu mis on, aga ma armastan Ander Herrerat. Umbes sama palju kui Allar Jõksi. Mata ja Rashoford on ka väga kunnid olnud. Ning noo iga pallipuude mida Ibra teeb on kuninglik. Jääme liigatabelis kasvõi 10ndaks. Hea on vaadata vähemalt.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          See koomiline aeg, kui Rooney ja Fellaini koos manu keskväljal mängisid, on vist kahjuks ümber saanud.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Tundub juba jalgpalli moodi olevat

            Kommentaar


              Algselt postitas Redman Vaata postitust
              Rooney ja Fellaini koos
              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                nii kuradi üllatav, et kui keskväljalt kaks kaigast ära võtta, muutuvad ülejäänud poisid justkui kuningas midasteks.
                lester oli muidugi nagu stoke ühes mängus eelmine aasta, aga sellegi poolest võib täna endale ühe dringi lubada ja mõelda, et kõik on hästi. kasvõi päevaks.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Ma armastan Ander Herrerat, no Brüno.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                    Ma armastan Ander Herrerat, no Brüno.

                    https://streamable.com/4w31
                    (Y) Hea töö

                    Kommentaar


                      Täna Europa õhtu Manchesteris.
                      varupallivarupumpaja

                      Kommentaar


                        Darmian on surnud, et Rojo alustab?

                        Kommentaar


                          No täiesti ulme.. veeretavad seda palli keskväljakul, avanemisi ei ole, ootavad palli.

                          Kommentaar


                            "Let's see tomorrow [about injuries], but normally yes, normally we have almost everyone in a condition to play. Of course, Phil Jones has a long-term injury."

                            Kaunis sõnaseadmine üleüldse, aga see väike "aga ikka peab üks vend olema, kes ansamblist väljas on" on nii kuldne. Jones ise seda lugedes mõtleb, et "jaaaaa, tra küll, tean mina, teavad nemad, jäta rahule."
                            Algselt postitas Stok
                            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                            Kommentaar


                              kui klubil puudub motivatsioon sarja mängida, siis ehk oleks aus anda see liigas järgmisel kohal olevale klubile kellel on see motivatsioon olemas. mõttekoht UEFA-le Euroopa Liiga formaadi suhtes. võib olla peaks Euroopa Liigast osavõtt vähe vabatahtlikum olema. või on see iga riigi jalkaliidu otsustada?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                kui klubil puudub motivatsioon sarja mängida, siis ehk oleks aus anda see liigas järgmisel kohal olevale klubile kellel on see motivatsioon olemas. mõttekoht UEFA-le Euroopa Liiga formaadi suhtes. võib olla peaks Euroopa Liigast osavõtt vähe vabatahtlikum olema. või on see iga riigi jalkaliidu otsustada?
                                Läbi Euroopa Liiga on nüüdseks tekitatud klubidele ka lisavõimalus kvalifitseeruda Meistrite Liigasse seega ma ei näe halamiseks põhjust. Aga Mourinho ei oskagi ju teistmoodi. Vahet pole, mis teema arutlusel on siis pidev nutmine käib tema puhul alati kaasas.
                                Ma ei näe, et praegusel süsteemil midagi liigselt viga oleks. See ei ole UEFA ega kellegi teise süü kui CL-i ei kvalifitseeruta.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X