320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle kohta on eelnevalt mitmeid kordi teema olnud, var ei sekku kollaste kaartide olukorras, kuna ei antud pennut ega midagi ja ainult kollane kaart, siis var ei sekku, kui kohtunik ei vilista, ka siis var ei sekku.

    Kommentaar


      Algselt postitas mt013 Vaata postitust
      Selle kohta on eelnevalt mitmeid kordi teema olnud, var ei sekku kollaste kaartide olukorras, kuna ei antud pennut ega midagi ja ainult kollane kaart, siis var ei sekku, kui kohtunik ei vilista, ka siis var ei sekku.
      Mis situatsioonist jutt käib? :d
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Mänju printsessid iga väga õhku täis läinud pärast vähe edukamat hooaja esimest poolt. Tuletab kenasti meelde, miks oli äärmiselt meeldiv see periood, kus Manchesteri inetum meeskond ei võitnud härjamunnigi.

        OGS on sümpaatne ja meeskond mängib hästi, aga siin mis puudutab toetajaid, siis alustades "elitaar"fännidest linnupoegadest ja plasticutest kuni lõpetades reaklounide nagu eelkõnelev suvaline gloorihanter, läheb süda pahaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Indro Vaata postitust
          Mänju printsessid iga väga õhku täis läinud pärast vähe edukamat hooaja esimest poolt. Tuletab kenasti meelde, miks oli äärmiselt meeldiv see periood, kus Manchesteri inetum meeskond ei võitnud härjamunnigi.

          OGS on sümpaatne ja meeskond mängib hästi, aga siin mis puudutab toetajaid, siis alustades "elitaar"fännidest linnupoegadest ja plasticutest kuni lõpetades reaklounide nagu eelkõnelev suvaline gloorihanter, läheb süda pahaks.
          #koolivaheaeg?

          Kommentaar


            Ma näen, et asi läheb paremuse suunas, aga jaanuaris oleks ühte täiendust küll vaja. Ilma Sancho või Haalandita või muu hea täienduseta ma kardan, et me hooaja lõpuni nii jätkata ei suuda, et kindlalt esinelikus püsida ja isegi tiitli nimel võidelda. Liiga palju ameerika mägesi on OGS ajal. Igal hetkel võib jälle madalseis tulla.

            Pogbal on aeg minna, tema suhtumine, agendi väljaütlemised ei mõju meeskonnale hästi. Lisaks viimase mängu penalti. Saab kogu tiim ja Pogba selle peatüki lõpetada ja edasi minna.
            ESIMENE

            Kommentaar


              Paar nädalat enne Anfieldile minekut on Darren Fletcher esindusmeeskonna juurde toodud. Klubi eest mängijana tuli võõrsil Liverpooli vastu viie kohtumise peale väljakult kaotajana ära vaid korra. Hea enne?

              Kommentaar


                Algselt postitas mt013 Vaata postitust
                Selle kohta on eelnevalt mitmeid kordi teema olnud, var ei sekku kollaste kaartide olukorras, kuna ei antud pennut ega midagi ja ainult kollane kaart, siis var ei sekku, kui kohtunik ei vilista, ka siis var ei sekku.
                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Mis situatsioonist jutt käib? :d
                Dan James vs Leeds tõmmati kastis suurel kiirusel maha, kohtunik andis Jamesile sukeldumise eest kollase. VAR oli vait!

                Kommentaar


                  minu postitus on siit kustutatud ja olen väga pettunud soccerneti süvariigis.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Uruguay FA ja mängijate FA panid korralikud laksud premi FAle. Respect. See, et see karistus tuligi ongi rassism, väga vale muuv.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sirene litseto Vaata postitust
                      Ma näen, et asi läheb paremuse suunas, aga jaanuaris oleks ühte täiendust küll vaja. Ilma Sancho või Haalandita või muu hea täienduseta ma kardan, et me hooaja lõpuni nii jätkata ei suuda, et kindlalt esinelikus püsida ja isegi tiitli nimel võidelda. Liiga palju ameerika mägesi on OGS ajal. Igal hetkel võib jälle madalseis tulla.

                      Pogbal on aeg minna, tema suhtumine, agendi väljaütlemised ei mõju meeskonnale hästi. Lisaks viimase mängu penalti. Saab kogu tiim ja Pogba selle peatüki lõpetada ja edasi minna.
                      Nõus, et arvestades lähiajalugu, siis on väga tõenäoline, et need libastumised tulevad ja lootused kaovad. Premmis vist esinelik on alati selline ehku peale minek, isegi eelmine hooaeg oli päris lõpuni välja korralik pinge imo. Wolves, Chelsea, United, Lester ja Tots vist kõik jagasid maid viimse vooruni? Kui nüüd ei eksi.

                      Ma oleks ka nõus kui Pogba laseks agendi lahti ja imeks Brünol ka lahti näitamaks, et hing on Unitediga ja on nõus mängima teist viiulit. Vähe tõsisemalt rääkides, kes on Amad Diallo? Ma saan aru, et OGS tahaks kohe meeskonda integreerida? Äkki ongi 37milline Sancho võib-olla alternatiiv, kui asja peaks saama. Mõni italjanski liiga fänn äkki teab?

                      Ründajat on kah hädasti vaja, aga ma sellega pigem ootaks suveni. Tundub mõistlikum. Ma olen kuskilt lugenud ka natuke ründavama suunitlusega paremkaitse otsingust... ilmselgetel põhjustel.

                      Kommentaar


                        Diallo on noor poisike ja ei tasu see hooaeg veel imesi oodata. Aga midagi temas on, et selline hinnalipik juba.

                        RB kohal on see, et Dalot on tegelikult Milano eest vägagi hea olnud Euroopa liigas, Itaalia liigat pole väga mänginud.
                        Ründajatega on enam vähem korras see hooaeg, kui Cavani terve püsib.
                        See Keskkaitse on see jama, et kohe kui Bailly peaks taas katki minema on seal jama majas ning ilmselgelt on sinna lisa vaja.
                        Hooaja teine pool ei tule mängude graafikus palju leebem (Eeldusel, et suudetakse ikka Euroopa Liigas edasi saada)

                        Kommentaar


                          Vinguti ja oldi negatiivsed ilma põhjuseta enne hooaega ehk otseloomulikult tehakse seda ka praegu. Nautige, ärge virisege ja proovige mõista, et pink ei ole nii lühike kui tundub.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
                            Vähe tõsisemalt rääkides, kes on Amad Diallo? Ma saan aru, et OGS tahaks kohe meeskonda integreerida? Äkki ongi 37milline Sancho võib-olla alternatiiv, kui asja peaks saama. Mõni italjanski liiga fänn äkki teab?
                            37 mänguminutit Serie As ehk Atalanta põhitiimist oli ta päris kaugel. Vaevalt Eestis kellelegi reaalselt pilti või aimu noormehe oskustest on.

                            Kommentaar


                              Kohati julgen ka teatud Manu fännide legitiimsuses kahelda. Kõigest vähem kui kuu aja eest olid üsna paljud siin (nt Ants, mister jt), võib olla isegi enamus Ole pead nõudmas. Nüüd aga väidetakse suund ainuõige olevat. Hirm on, mis juhtub kui mõned kaotused saame. Olgem reaalsed, kõiki mänge ei võida keegi.
                              Eelmine aasta samal ajal olime Liverpoolist 27 punkti kaugusel, jah mõned voorud oli rohkem peetud.
                              Ja too aasta kui Mourinhoga 2. tulime kaotasime Cityle 19 punktiga ja juba aastavahetuseks olime 15 silmaga maas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas magicm Vaata postitust
                                Kohati julgen ka teatud Manu fännide legitiimsuses kahelda. Kõigest vähem kui kuu aja eest olid üsna paljud siin (nt Ants, mister jt), võib olla isegi enamus Ole pead nõudmas. Nüüd aga väidetakse suund ainuõige olevat. Hirm on, mis juhtub kui mõned kaotused saame. Olgem reaalsed, kõiki mänge ei võida keegi.
                                Eelmine aasta samal ajal olime Liverpoolist 27 punkti kaugusel, jah mõned voorud oli rohkem peetud.
                                Ja too aasta kui Mourinhoga 2. tulime kaotasime Cityle 19 punktiga ja juba aastavahetuseks olime 15 silmaga maas.
                                Ma ei salga , et ma kritiseerin kui on põhjust aga ka kiidan kui on põhjust. Ma ei ole AFTV'st siiakaranud kõndiv coca cola pudel Ty. Praegu on tulemused püsinud stabiilsena ning nagu millalgi varem kirjutasin, on minuski kerge usutera jälle hakkanud idanema. Sellest johtuvalt ei ole olnud ka suurt midagi kritiseerida ning olen kiitnud.

                                Kaotusi tuleb kindlasti, pole tarvis karta. Kõik sõltub sellest, mis iseloomuga need kaotused on.
                                Van Der Sar saved it, United again!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X