320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
    No parem kaotaks kui voidaks divemise voi fergie time´ga...

    Ma just vaatasin City foorumeid ja peale Bellamy väravat ütlesid koik, et nüüd tuleb Fergie time ehk mängitakse kuni Unitedi väravani, mis muidugi juhtus...
    Mängu vaatasid üldse või istusid Livescores ja oma krdi üliadekvaatses city foorumis ?. Õnn soosib tugevamaid ja seekord oli ManU selgelt tugevam ja domineerivam pool.
    Osake kaotada , natuke ära on tüüdanud see arusaam , et City on nüüd päevapealt mingi suurfavoriit. Mõttetu hala, olge õnnelikud, et pole veel Burnley sugusele kaotanud, ei kujuta ette, mis kiremine siis peale hakkab.....
    MU FCUK

    Kommentaar


      supppper mäng , üks parimaid , mida ma kunagi näinud olen ja veel manu võitis! counti ja nohiku jutu peale tuleb ka lihtsalt naer peale

      Kommentaar


        Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
        Mõttetu hala, olge õnnelikud, et pole veel Burnley sugusele kaotanud, ei kujuta ette, mis kiremine siis peale hakkab.....
        See oli küll parim näide siin ManU foorumis
        FC Otepää II

        Kommentaar


          Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
          Mängu vaatasid üldse või istusid Livescores ja oma krdi üliadekvaatses city foorumis ?. Õnn soosib tugevamaid ja seekord oli ManU selgelt tugevam ja domineerivam pool.
          Osake kaotada , natuke ära on tüüdanud see arusaam , et City on nüüd päevapealt mingi suurfavoriit. Mõttetu hala, olge õnnelikud, et pole veel Burnley sugusele kaotanud, ei kujuta ette, mis kiremine siis peale hakkab.....
          Ma olen igat City mängu vaadanud see aasta isegi hooajaeelseid ainuke mida ma ei näinud töö pärast oli karikamäng.

          Ma ju mainisin, et United oli üle teine poolaeg aga sellest on vist rake aru saada ja jah te väärisite voitu teise poolaja järgi.

          Olen ma oelnud, et me peaks suurfavoriidid olema? Olen ma kusagil maininud, et City oleks pidanud voitma selle mängu? Miljon korda isegi siin foorumis oelnud, et eesmärk see aasta on top 6 ja top 4 saab raske olema. Ma oleks olnud megahäppy selle ühe punktiga...

          Kommentaar


            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            Ma olen igat City mängu vaadanud see aasta isegi hooajaeelseid ainuke mida ma ei näinud töö pärast oli karikamäng.
            Sa oled korduvalt rääkinud, et oled juba aastaid City fänn olnud. See ülemine lause tekitas mus aga huvi, kui suurt osa City mängudest sa eelmisel hooajal vaatasid? Ja vasta ausalt.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
              Klavani debüüt Meistrite liigas!

              Kommentaar


                maeisaa aru nendest vendadest kust otsaast näiteks bellamy mingi ülihea oli ? samamoodi oli fletcher,giggs ? peale selle kust otsast SAF selle kohtuniku ära ostis , kõik vile oli cityle, mitte millegi eest kollane andersonile ja palju TEESKLEMISI veel just CITY poolt ,türa kust kohast te seda mängu vaatasite ?
                Count mul on sulle veel üks soovitus - palun,siiralt palun, ära kirjuta mitte midagi enam siia foorumisse , sest su loba hakkab juba vaikselt üle viskama , mine nuta patja nüüd et manu jälle võitis , nii kahju ,hale on sinu kommentaare lugeda - peale igat mängu, kui manu võidab , " teine meeskond oli palju parem, sellise mänguga manu ei jõua mitte kuskile" . sa teinekord võiksid lihtsalt parem VAIT olla , näeksid targem välja .
                Aga see võit oli küll liiga magus - paremat ei saakski tahta , see 2minti veel anti sellepärast et vahetus + viga oli lõpus , see võttis kaua aega ja rünnak käis veel edasi ,loomulikult ei vilistata ära ,TARKPEAD !

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  jep, kõiki mänge vaadanud, aga ma olen pigem Glory Hunterite maapeale tooja kui Manu fänn, ennem ma laseks ennast kastreerida või võtaks Baari Madiselt suhu , kui kunagi ever never peaks manu-t fännama hakkama. Niiet Romario , ma oskendan sinu ka täis !
                  Millega ma selle oksendamise ära olen teeninud? Sellega, et ma toetan Nõmme Kaljut ajast mil mängiti Eesti esiliigas - tõeline glory hunter olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                    Ma olen igat City mängu vaadanud see aasta isegi hooajaeelseid ainuke mida ma ei näinud töö pärast oli karikamäng.

                    Ma ju mainisin, et United oli üle teine poolaeg aga sellest on vist rake aru saada ja jah te väärisite voitu teise poolaja järgi.

                    Olen ma oelnud, et me peaks suurfavoriidid olema? Olen ma kusagil maininud, et City oleks pidanud voitma selle mängu? Miljon korda isegi siin foorumis oelnud, et eesmärk see aasta on top 6 ja top 4 saab raske olema. Ma oleks olnud megahäppy selle ühe punktiga...
                    Vb on sul jah au olla positiivne erand, aga ma kujutan ette kui korraks vaadata sinna kuulsasse city foorumisse, siis ainult oksendaks õhtu otsa. Fergie time? mida vittu?? Las Adebayor paneb siis kohtunikule jalaga näkku kui ei meeldi.
                    See mull on liiga suur selle klubi ümber, täiesti uus nähtus Premieris. Chelsea oskas vähemasti oma raha tiitliks teha.
                    MU FCUK

                    Kommentaar


                      City pooldajana on mul kahju, et kaotasime rivaal ManU'le. Kuid selles suhtes vaatan ma asja positiivselt, sest suudeti Manu'le ikkagi kolm kolli lüüa. Ma küll ise mängu ei näinud kuid skoori järgi vaadates oli see tõeline darby kus keegi võitu vastasele ei kinkinud.

                      Kommentaar


                        Ohohoo! Äärmiselt kauneid individuaalseid meistriteoseid saime täna näha, mulle meeldis Rio oma isegi rohkem, kui Beni kook, aga lõpp oli muidugi ekstraklass. Ja 'fergie-time'iga' võite oma tõusvasse sinisesse tagumikku minna. 30 sekki carricku vahetuse eest juurde ja kulus ära küll. Tuju oli lausa nii hea, et lubasime ühel tuntud foorumi-arsenali-fännil meie võidu-cava't mekkima tulla. Mickey FTW!, nagu ma kirjutasin vintsule juba siis, kui vaene õnnetu tee äärest meie võiduka karavani peale korjati.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar




                          Tere tulemast minugi poolt

                          Kommentaar


                            80 min oli mängitud ja pallivaldamis protsent oli manule 78-22 nurgalöögid olid 10-0 nii et mõele mängupildile.ja löökide arv oli ka päris suur.

                            Kommentaar








                              võtke välja!
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar






                                Kommentaar

                                Working...
                                X