320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See oli jah esmalt ikkagi vaidlus linnukaga, et kuidas FA käitub. Tema arvas, et ei tule. Mina, et tuleb ja seda siis juba siin eelpool toodud põhjustel. Ehk nad ei ava pandora laegast, vaid väänavad sirge seljaga kõigile.

    Kommentaar


      AWB on ikka väga hea mängu siiamaani teinud. Loodetavasti saab siit alguse heiterite ümber pööramine tal.

      Teisel poolajal nüüd 8 veel vaja ja oleme tabeliliidrid, let's go
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        AWB on ikka väga hea mängu siiamaani teinud. Loodetavasti saab siit alguse heiterite ümber pööramine tal.

        Teisel poolajal nüüd 8 veel vaja ja oleme tabeliliidrid, let's go
        Ja siis ta hakkab seiklema.

        Kommentaar


          Mida pennal?

          Kommentaar


            Algselt postitas Tassike Vaata postitust
            Mida pennal?
            Luiz pani vastu jalgu ju, või vastu reit vms mis ajas sammud sassi Pogbal.

            Kommentaar


              Selle nurga alt küll midagi näha ei võinud.

              Kommentaar


                Poleks kohtunik andnud poleks var ka andnud.

                Ei saanudki aru kas puutus või ei. Oleks meie vastu see antud oleks maximum pissed.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Pöördun targemate poole, sest jutt siin jalgadest. Saan aru, et pmst kahe käega pogba vasaku käe küljes rippumine ok seega?

                  Kommentaar


                    Väga tore on see, et Rashford läheb hästi kiiresse, aga arvestades nende olukordade hulka, kas ei võiks mitte loota, et lisaks persepõrkest tulnud väravatele ta ka vähe viisakama sagedusega oskaks ok ajal ok passi anda?

                    Kommentaar


                      Ei rippunud see Luiz seal midagi, väga pehme penalti. Aga mäng iseenesest on väga äge.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tassike Vaata postitust
                        Ei rippunud see Luiz seal midagi
                        "aa, siis küll"

                        Kommentaar


                          Väga väga hea esitus meeskonna poolt ning ka tulemus. Bailly minu poolt mängu parim selle lõpusekunditel tehtud bloki eest. Ma olin KINDEL, et sealt tuleb värav aga Bailly arvas teisiti.
                          Miks Bruno välja võeti, ei saanud ma aru. Ning natuke oli koomiline, et lõpus, kus minu meelest oleks olnud lihtsalt vaja palli hoida, tegeleti mingite x-lahendustega.

                          Sellegipoolest, väga hea algus aastale tehtud.
                          Van Der Sar saved it, United again!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Mnjaa, liiga viimaselt meeskonnalt kellel on tabelis vaid 1 punkt, ikka endale 2 sisse lasta lüüa...
                            Räuskav kretiin Linnup on õigel teel, et OGS on kunn. Jätkata.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Respekt Villale. Täna olid vastamisi liiga kõige ilusamat jalgpalli mängivad satsid. Jääb arusaamatuks kuidas Liverpooli sugune kaikavabriku koondnaiskond seda sarja (veel) juhib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Pöördun targemate poole, sest jutt siin jalgadest. Saan aru, et pmst kahe käega pogba vasaku käe küljes rippumine ok seega?
                                Kui sellise "rebimise" eest pendlaid saaks, siis Salah ja Mane teeniks kahepeale umbes 5 mängu peale. Tavaliselt sellist asja ikka ära ei anta. Pigem siis selle kerge kopsu ees jala pihta, kuigi see oli ka minu hinnangul ikkagi pehme.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X