Lehekülg 2057, kokku 2060 EsimeneEsimene ... 1057155719572007204720532054205520562057205820592060 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 121 kuni 41 140, kokku 41197
    naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas magicm Vaata postitust
    Liverpool näiteks olevat palkanud audi väljaviskamise treeneri.
    “The Premier League average for ‘retained possession under pressure’, surprisingly, is just 48.6 percent, making it the worst league in this category across Europe’s big five leagues—who hardly boast glowing stats either,” he adds.

The rest of Europe’s elite is comprised of La Liga (52.4%), Ligue 1 (50.2%), Serie A (49.2%) and the Bundesliga (48.8%).

Interestingly, Jacobs notes how Liverpool are now “statistically speaking, Europe’s second-best team at throw-ins.”

“Liverpool retained possession from throws under pressure 68.4 percent of the time last season, with only two-time Danish champions FC Midtjylland (70.2%) ahead of them,” he explained.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas magicm Vaata postitust
    Pakun lihtsalt ühe teooria välja. Kogu meie treenerite tiim on ise mängijatena mänginud kas poolikus või ründes. Ole - rünne, McKenna - poolik, Carrick - poolik, Fletcher - poolik, Phelan - ainuke nn kaitse kogemusega, kuid liigutati temagi mingi hetk paremkaitsest poolikusse ja tundub, et tema roll on praeguseks treeningprotsessilt ja taktikalt üldse rohkem organisatoorne. Selles suhtes üks kaitsespets võiks tiimis olla küll. Liverpool näiteks olevat palkanud audi väljaviskamise treeneri. Tundub peenutsemine, aga tegelikult toidab. Näeme tippjalgpallis naeruväärselt tihti valeaute ja üldse fine margins ning igalt poolt annab/tuleb vastast edestada. Kuradi, kui juba scouserite juurde jutt läks, siis vaimselt oleks neile kodus ikka eriti magus ära panna. Tuleb aga tõele au anda, et sitad pole kodus mingi 2 aastat vist kaotanud, aga noh iga asi saab kord otsa ja neile värin ning meile +6 võiks Anfieldilt tuua küll.
    Arvestades ’pooli viimase aja vormi ning seda, et Anfieldi tühjana pole ikka see, siis võib kõike juhtuda. Mäng ise tõotab tulla vinge, 0-0 siit ei tohiks mitte mingi valemiga tulla.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Arvestades ’pooli viimase aja vormi ning seda, et Anfieldi tühjana pole ikka see, siis võib kõike juhtuda. Mäng ise tõotab tulla vinge, 0-0 siit ei tohiks mitte mingi valemiga tulla.
    Tühi või mitte, aga raisad pole juba 67 mängu seal kaotanud, viimati Palace-le aprillis 2017.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Enne järgmist mängu veidike meenutusi, sest kes teab, äkki pärast pühapäeva on irvhambad irvitamas või äkki läheb ole sõit hoopis edasi? Igastahes kasutan ajastuse tabelis ära.

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Tegelikult üks aus küsimus ka sulle, kui ennustusgurule. Kas Manu saab see aasta tabeli ülemisse poolde?
    Tsitaat Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Poch on saadaval! Loodan et te teda ei palka, sest jäkuvat virelemist on meile mõnusam kõrvalt vaadata ja Linnupoja pidevat tõmblemist.
    Tsitaat Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Mnjaa, liiga viimaselt meeskonnalt kellel on tabelis vaid 1 punkt, ikka endale 2 sisse lasta lüüa...
    Räuskav kretiin Linnup on õigel teel, et OGS on kunn. Jätkata.

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    haha, oota, Sa nüüd usud, et ManU võidab EPLi sel hooajal ?
    Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Sa oled lihtsalt juhm. Linduril kõik selge juba. Ta pole kunagi oma väidetega siin foorumis eksinud!

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

Ma parem ei kommenteeri seda Tweeti...
    kõige naljakam on see, et huvitav kes mänguvõitva assisti andis? :'D
    Je suis Nasfal

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    kõige naljakam on see, et huvitav kes mänguvõitva assisti andis? :'D
    Seal ei olnud kirjas, et kaotas palli üle kontrolli. Ta ju söötis, hence gave away BALL.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Ei hakka vastu vaidlema, Rashy tegi tõenäoliselt oma halvima see hooaeg, aga nagu juba kõik teavad, oli ta sunnitud mängima paremal, kus end üldse mugavalt ei tunne. Pealegi ründajad kaotavadki kõige enam palli ja see on pigem positiivne märk, sest tahavad midagi luua. Messi on ka statistikas üks enim palli kaotavaid mängijaid Euroopa tippliigades.

Eesti koondislane Kasutaja Raitsu avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Brüno sai detsembri eest teise järjestikuse premmi kuu parima mängija auhinna ja on nüüd ainuke sell, kes kalendriaasta jooksul saanud 4 kuu parima mängija auhinda.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Brüno sai detsembri eest teise järjestikuse premmi kuu parima mängija auhinna ja on nüüd ainuke sell, kes kalendriaasta jooksul saanud 4 kuu parima mängija auhinda.
    #onemanclub

Eesti koondislane Kasutaja Raitsu avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    #onemanclub
    #topoftheleague
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

3 points clear.... Of the greatest Liverpool team... of all time xaxaxaxa. - gnev

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Kas ManU löpetab Poolist eestpool? Kes tahab bettida
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Kas ManU löpetab Poolist eestpool? Kes tahab bettida
    Odds? Stake? Letsgo

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Odds? Stake? Letsgo
    Sa ütled ManU, ma Liverpool. punktid, väravatevahe, omavahelised mängud järjestuses. Kaotad, sa mulle 50, vöidad, ma sulle 50. Sobib?
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Sa ütled ManU, ma Liverpool. punktid, väravatevahe, omavahelised mängud järjestuses. Kaotad, sa mulle 50, vöidad, ma sulle 50. Sobib?
    1:1le nadi. Reaalne koef pakun, et oleks 3:1le või midagi 2.5 kanti. Kui kasvõi üle 1 tuled, siis oleks in for the luls.

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

1:1le nadi. Reaalne koef pakun, et oleks 3:1le või midagi 2.5 kanti. Kui kasvõi üle 1 tuled, siis oleks in for the luls.
    ma sulle 50, sa mulle 30

Toon Army Kasutaja decrakas avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

Kohe näha kes enda meeskonda usub ja kes mitte

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

ma sulle 50, sa mulle 30
    Diil, kinnita kuskil kihlveo teemas enne pooli manu mängu ka kui viitsid.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud