320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HABE Vaata postitust
    Old Trafford roof leaking again - onto seats ordinarily occupied by fans

    Ehk siis põhimõtteliselt võib öelda, et Glazerid lasevad kaarega fännidele krae vahele.
    Fänne ju statale ei lasta absoluutselt. Kaitsevad neid!
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Kommentaar


        Lisahooaeg Cavanilt on küll uudis, mida pikka aega sai oodatud. Näha seda meest veel ManU särgis hooaja jagu tööd rügamas ja fännide ees oma liikumistele ühe puutega punkte panemas ... mida veel tahta? Vähemalt minu isu sellega piirdub : )

        Kommentaar


          Algselt postitas Gandalf Vaata postitust
          Lisahooaeg Cavanilt on küll uudis, mida pikka aega sai oodatud. Näha seda meest veel ManU särgis hooaja jagu tööd rügamas ja fännide ees oma liikumistele ühe puutega punkte panemas ... mida veel tahta? Vähemalt minu isu sellega piirdub : )
          Ma olen ikka janusem. Miinimum RW, keda polegi pärast Valencia paari esimest aastat olnud. Hiljem oli temagi ju kaitse. Amad ja Pellistri las koguvad veel. Ja korralik DM, Fredist, McTominayst ja vananevast Maticist etemat paluks. CB ja Bissakale korralik back up kuluks ka ära. Pink peab korralik olema, et tiitli eest võidelda. City elas de Bruyne vigastuse üle, meil andis Pogba oma tunda.
          Ei hakka sinna juurde lisama uuendus- ja parandustöid Old Traffordil ja Carringtonis, naistele ja u23-le staadionit, et nad ei peaks kuskil Leedsi või kelle iganes juures platsi nuruma. Lisaks siis kõik see muu finantsile pardakk dividendide ja muu näol, millega glazerid skeemitavad. Noh, et miks teema jälle selleni viisin? Aga ainult sellepärast, et ju see õhtul näha ole, kas mäng toimub.

          Kommentaar


            See ikka näitab ära kui psühh fänn saab olla kui fredist ja mctoninayst paremat CDMi tahta. Kedagi neile kõrvale oleks loomulikult vaja, aga kes neist parem on?? Kante, keegi veel? Ilmselt mitte. Muu jutt puhas kuld.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              See ikka näitab ära kui psühh fänn saab olla kui fredist ja mctoninayst paremat CDMi tahta. Kedagi neile kõrvale oleks loomulikult vaja, aga kes neist parem on?? Kante, keegi veel? Ilmselt mitte. Muu jutt puhas kuld.
              Haha, nii hea vend, lihtsalt magab seal

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                gg 😂😂😂
                Gg Tra 😡😡
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Gg Tra 
                  Kui Leicester võidab või teeb viigi Chelseaga siis peaks sulle meelepärane tulemus tulema, ei?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    See ikka näitab ära kui psühh fänn saab olla kui fredist ja mctoninayst paremat CDMi tahta. Kedagi neile kõrvale oleks loomulikult vaja, aga kes neist parem on?? Kante, keegi veel? Ilmselt mitte. Muu jutt puhas kuld.
                    Kas sa vahest mõnda Unitedi mängu vaadanud oled? McTominay CDMina on keskpärane. Don't take my word for it. Whoscored.com CDM-ide keskmised hinded see hooaeg:

                    Soucek 7.30
                    Ndidi 7.24
                    Rodri 7.21
                    Phillips 7.02
                    Rice 7.02
                    Zambo-Anguissa 7.00
                    McTominay 6.92

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Kui Leicester võidab või teeb viigi Chelseaga siis peaks sulle meelepärane tulemus tulema, ei?
                      Kui Liverpool kõik viimased mängud võidab, siis Leicesteril on vaja 4 punkti. Või siis ma saan valesti aru.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Kui Liverpool kõik viimased mängud võidab, siis Leicesteril on vaja 4 punkti. Või siis ma saan valesti aru.
                        Kui Leicester võidab Chelseat, siis ei saa Chelsea enam lesterist mööda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas COYI Vaata postitust
                          Kas sa vahest mõnda Unitedi mängu vaadanud oled? McTominay CDMina on keskpärane. Don't take my word for it. Whoscored.com CDM-ide keskmised hinded see hooaeg:

                          Soucek 7.30
                          Ndidi 7.24
                          Rodri 7.21
                          Phillips 7.02
                          Rice 7.02
                          Zambo-Anguissa 7.00
                          McTominay 6.92
                          Premi 7. On siis keskpärane? Selge. Oleks tore kui keegi suudaks mängijate oskusi rohkema kui ühe mängu põhjal hinnata.

                          See ka tore, et rice kes on kõigi arust jumal ja vajalik täiendus on tervelt 0.1 whoscoredi hinde võrra parem. Meeletu!

                          Kante veel halvem kui mctominay, LEL.

                          Ei jäänud palju puudu, et mäng oleks 3:3 lõppenud, pooli surve oli kuni 65 vms minutini super, pärast seda ärkasime üles. Maguire puudumine andis kahjuks tunda, ta on meil siiski kõik premi mängud 2 aastat põhis olnud. Ei ole veel dijki sugune vend, aga paar mängu läheb ikka aega, et aru saada mis toimub. Loodetavasti finaaliks on ta korras/saadakse juba ilma hakkama. EMiks võiks ka korda saada... Samas kui vahele jääb oleks see meile mõnus.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kui Leicester võidab Chelseat, siis ei saa Chelsea enam lesterist mööda.
                            Jah, seda küll.

                            Aga kui kaotab Chelseale ja võidab Tottenhami, siis sellest ei pruugi piisata, kui Liver max punktid võtab.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              See ikka näitab ära kui psühh fänn saab olla kui fredist ja mctoninayst paremat CDMi tahta. Kedagi neile kõrvale oleks loomulikult vaja, aga kes neist parem on?? Kante, keegi veel? Ilmselt mitte. Muu jutt puhas kuld.
                              Ma tõstan su vererõhku sellevõrra, et mitte ainult ma arvan, et Fredist ja McTominay'st on olemas paremaid CDM-e vaid arvan ka seda, et CDM ei ole kumbagi eelmainitud mängija parim/loomulik positsioon. Ainuke mängija meil, kes seda positsiooni suudab pädevalt mängida on Matic aga tal hakkab keha järgi andma.
                              Cheers.
                              Van Der Sar saved it, United again!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                                Ma tõstan su vererõhku sellevõrra, et mitte ainult ma arvan, et Fredist ja McTominay'st on olemas paremaid CDM-e vaid arvan ka seda, et CDM ei ole kumbagi eelmainitud mängija parim/loomulik positsioon. Ainuke mängija meil, kes seda positsiooni suudab pädevalt mängida on Matic aga tal hakkab keha järgi andma.
                                Cheers.
                                Nõus, Fredi või mctominay kõrvale oleks vaja natukene kaitsvamat mängijat, just eile oleks sellist vaja olnud. Ju siis Ole sai taktikaga seekord klopilt peksa. Aga enamus premi mängudes on selline kombo minu arvates sobiv.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X