320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ainus lohutus on see et Liverpooli ei saa tiitlit

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      Bunch of wankers, nagu ikka!
      City väike arv fänne isegi laulsid teid üle - Liverpoolis ei juhtuks mitte kunagi sellist asja.
      Loomulikut ise ei ole ju süüdi, et suutsite peale jõule mingi 7 punnise edu paari nädalaga maha mängida. Lohhid nahh

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Liverpoolis ei juhtuks mitte kunagi sellist asja.
        you only sing when you're winning. päriselt.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Bunch of wankers, nagu ikka!
          City väike arv fänne isegi laulsid teid üle - Liverpoolis ei juhtuks mitte kunagi sellist asja.
          Liverpoolis tehakse enne mängu korra suu lahti. Edasi ei toimu seal ju midagi?

          Kommentaar


            no mitu mängu viimasest 10st pähe saadud on juba. liverpooli fännidel oli rumal midagi loota täna.

            Kommentaar


              Teie peale ei saa ikka keegi loota enam.

              Kommentaar


                Vähemalt ei olnud Young väga sitt eile.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Ma tavaliselt vaatan ManU mänge 2x aastas, seekord tegin erandi ja vaatasin 2.5x, aga milline see väga sitt Young siis veel on?
                  Sa ei taha teada. Eile tuli crossidel ikka brainfarte sisse aga üleüldse andis endast kõik ta lihtsalt paremini ei oska ning ta pole süüdi ka ,et lambad eesotsas paremkaitset/paremat äärt üleüldse pole suutnud korralikult mehitada.

                  Parem kui see pask mis nädalavahetusel oli, aga klassivahe oli näha. Kohati tuli meite poistel välja ka, viimasel kolmandikul jäi puudu. Lingard sittus nati liiga palju ja ma ei mõtle ainult neid löögivõimalusi, pidevalt lasi palli n.ö hoo peale ettepoole ilma kontrollimata ja siis avasas et oi Kompany on ikka liiga lähedal ei jõuagi.
                  Peale viimast kahte vahetust ei tekkinud vist kordagi mõtet ,et läheb veel põnevaks. Sanchez võttis liinide vahel paar korda päris head positsioonid sisse, aga mitte keegi isegi ei söötnud talle. Ma ei tea kas keegi üldse talle palli söötis selle 10 minuti jooksul mis ta väljakul oli.
                  Järgmises mängus võiks Romerot proovida, ta ei ole vist oma Unitedi karjääri jooksul ühtegi kala teinud, DeGea viimastes mängudes kõigis on.
                  Kõige selle pasa juures mis viimastel nädalatel on olnud, on enidselt võimalik see neljas koht, sest tundub ,et keegi seda ei taha.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Kui Liverpooli fännid arvasid, et nad saavad meile loota siis nad on suuremad naljaninad kui ma esialgu arvasin. Ja ma ei mõtle seda kuidagi solvanguga, United on hetkel lihtsalt niivõrd s*tt. Mingi mügarik kõhus nagu tahaks uskuda, et tiitlivõitluses on veel mingi pööre tulemas..aga ei tea. Isiklikult - kuna endale südamelähedane klubi on omadega nii peetis siis mul on täiesti ükskõik, kes selle tiitli võidab. Lihtsalt reaktsioone kaotusele RAWK'ist/BM foorumist oleks ajaviiteks ehk naljakas lugededa..Hea vaheldus AFTV'le.

                    City on hästi ostnud. Me võiks suvel sama teha.

                    Ja Ole võiks oma Rashy'de ja asjadega ka vaiksemalt võtta. Platsil toimuv ei toeta eriti seda "omade poiste" poliitikat. Greenwood võiks olla järgmine mäng vähemalt pingil näiteks Lukaku asemel.
                    Van Der Sar saved it, United again!

                    Kommentaar


                      Ma saan aru, et Pereira on põhimõtteliselt teie enda akadeemia toode? Ei ole kaugeltki valmis sellistes mängudes põhis kaasa lööma. Päris hirmus oli teda jälgida. Pogba esimene puude pole ka maailmameistri vääriline, aga tema mõtted ongi vist juba mandril. Üldiselt keskväljalt kõik algab ja seal on ManU suur probleem hetkel.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vaadates eilset mängu, siis ei saa üldse aru, miks keegi Fredi vastu on. Minu jaoks oli ta eile pika puuga Unitedi parim mängija!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas matys Vaata postitust
                          Vaadates eilset mängu, siis ei saa üldse aru, miks keegi Fredi vastu on. Minu jaoks oli ta eile pika puuga Unitedi parim mängija!
                          Päriselt? Mootor on, tekniiki ka, aga no nii kaigast keskväljal toimetavat söödumeest peast ei oskagi tuua. Eks kuskilt Huddersfieldist ikka leiab, aga no kohutavalt palju söödupraaki tuleb ikka sisse sellise taseme jaoks. Näha on muidugi, et tüüp üritab ja tahab, aga no mis sa teed.

                          Kommentaar


                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Young üritab, Fred üritab. Kui sa ikka seda embleemi rinnas kannad, siis ainult üritamisest ei piisa. Taset peab olema. 7 aastased põnnid üritavad, siis patsutad õlale, et tubli poiss. Kui madalale me langeda võime. Tegelikult Fredi vastu pole midagi või noh on hullemaid. Eile, kui hakkas kerge momentum tulema ja nagu ikka sellises olukorras, siis kapten kandis asjade eest hoolt ja tsenderdas suhteliselt vabalt üle kõigi põhimõtteliselt küljeauti. Minut hiljem vastas City väravaga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                südamest vihkan siukseid pilte, tahaks videot näha tbh, mis juhtus 10 sekundit enne seda pilti?
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X