320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ses mõttes pole ju hullu, Chelseast ollakse tabelis ees pool väravate vahega ja Spursiga ka sama palju punkte. Relegation zonei ka nüüd päris 1 kaotusega ei ole võimalik pääseda tänu Aston Villa maha mängitud punktidele.

    Kommentaar


      Juhtus täpselt see mis ma pakkusin, et vigastustega juhtub. Pogba Martial outis, sul oleks noorte asemel vaja kogemusega Alexist ja Lukakut. Usun, et see 1:0 oleks ära vägistatud.

      Õnneks paistab, et teised tiimid on sama saastad ja top4 võistlus jätkub meie jaoks hooajalõpuni.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Juhtus täpselt see mis ma pakkusin, et vigastustega juhtub. Pogba Martial outis, sul oleks noorte asemel vaja kogemusega Alexist ja Lukakut. Usun, et see 1:0 oleks ära vägistatud.

        Õnneks paistab, et teised tiimid on sama saastad ja top4 võistlus jätkub meie jaoks hooajalõpuni.
        Ei nõustu. Ja ma tean, et iga kord kui sulle keegi vastu vaidleb, siis nad ei tea jalkas midagi. Aga Alexis ei näinud juba eelmisel aastal võimekust midagi toota ega lootust ka sealt midagi polnud enam. Jah, Lukaku puudumine annab tunda ja temast on kahju, aga fakk it. Meil on vaja restart ja teeme siis seda juba oma noortega, kui Alexise sugustega, kelle parim meie eest jäigi kinni nagu Rehemaa pauk. Jah, noored ei kanna veel, aga näiteks McTominy on just mängitamisele kõvasti paremaks muutunud, kui kaks aastat tagasi oli.

        Jah, me ambitsioon ei peaks olema kuues koht, aga ma ei näe ka vajadust hoida mängijaid, kes ei taha enam. Seega mina loodan, et äkki hooaja teisel pooles kannavad mehed kaela ka juba ja on seis parem.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Ei nõustu ka Alexise osas. Mees ei saa isegi Itaalias peale. Täiesti mahakantud vanaraud. Hea võrrelda ühe endiselt liikluses oleva žigulliga, mida on küll teoorias tore garaažis või tänavapildis vaadata, aga ülalpidamine on 4x kallim ja liigutused sama kulunud ja kanged kui roolivõimuta masin.

          Olgu aga igaks petteks mainitud, et Žigulist kui autost pean tänini meeletult lugu, Alexisest aga mitte.

          Kommentaar


            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
            Ses mõttes pole ju hullu, Chelseast ollakse tabelis ees pool väravate vahega ja Spursiga ka sama palju punkte. Relegation zonei ka nüüd päris 1 kaotusega ei ole võimalik pääseda tänu Aston Villa maha mängitud punktidele.
            Graafik on meid lihtsalt soosinud. Tugevate vastu mängud alles tulevad. Meie oleme 8p punkti andnud West Hamile, Crystal Palace'ile, Southamptonile. Kõik teised konkurendid on muu seas kaotanud punkte n-ö TOP 6 vastu, k.a Liverpoolile ja Cityle...

            Oleme selgelt kõige kehvemas seisus konkurentidega võrreldes, eriti kui vaadata, et kõik mehed on klaasist ja vormikõver on pigem allapoole.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mister Vaata postitust
              Ei nõustu ka Alexise osas. Mees ei saa isegi Itaalias peale. Täiesti mahakantud vanaraud. Hea võrrelda ühe endiselt liikluses oleva žigulliga, mida on küll teoorias tore garaažis või tänavapildis vaadata, aga ülalpidamine on 4x kallim ja liigutused sama kulunud ja kanged kui roolivõimuta masin.

              Olgu aga igaks petteks mainitud, et Žigulist kui autost pean tänini meeletult lugu, Alexisest aga mitte.
              A Lukaku?
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                A Lukaku?
                Täiesti subjektiivne arvamus, aga ei meeldi mulle ka Lukaku. Tehniliselt väga kehva mängija, kes rohkem on kaamerapildis pöial püsti kaaslase hea söödu peale, mida järjekordselt korralikult maha ei suutnud võtta või lugeda, kui et edukate rünnakute lõpetamisega.
                Samuti käitumise poolest täiesti imbetsill, ei ole selliseid vaja.

                Kommentaar


                  Top4 või EL võiks siiski eesmärk olla ju? Loodetavsti Ole magic toob ELi ära või top4 ja õigus mul polnud. lets go
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Nii õhku täis juba hooaja avakohtumisest, kus skoor ei peegeldanud reaalsust. Varsti on silmad pisaraid täis ja pöidlad pihus, et kuidagi EL koht ära tuleks.
                    Mida ma siiski valesti ütlesin???

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Mida ma siiski valesti ütlesin???
                      Kõike. Tule ülbitse siis kui united on top4st 7 punkti kaugusel. Siis tule rulli meist üle ja irvita, siis saan sinust aru, hetkel mitte.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Man United aga, miinvail, on tagasi oma fucking perch'il.
                        Tõesti on põhjust kõvatada, sest Pool on nii korduvalt Premier League kinni pannud.

                        Kommentaar


                          Muretsemiseks siiski pole pole põhjust - Ed kinnitas kõnes osanikele kõik on superhästi, usaldatakse protsessi ja ei nähta muretsemiseks põhjust.

                          All good baby
                          Van Der Sar saved it, United again!

                          Kommentaar


                            Kapten Axel ja 10 lambukest

                            Kommentaar


                              Igaks petteks mainin, et Rochdale on League 1-s pärast üheksat vooru 17. kohal.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X