320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poch on saadaval! Loodan et te teda ei palka, sest jäkuvat virelemist on meile mõnusam kõrvalt vaadata ja Linnupoja pidevat tõmblemist.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Evertoni võidame ja siis saame West Bromilt jälle ära
      Umbes sedasi see käib jah. Tegelikult pole üldse eriti kindel, et Evertoni vastugi mingi positiivne tulemus tuleb. Nad on nüüd veidi vormi kaotanud aga vastupidiselt männule alustasid nemad liiga hooaega väga tugevalt.
      Van Der Sar saved it, United again!

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Poch on saadaval! Loodan et te teda ei palka, sest jäkuvat virelemist on meile mõnusam kõrvalt vaadata ja Linnupoja pidevat tõmblemist.
        Ma ei näe mitte ühtegi põhjust miks Ole peaks kinga saama. Mõtle kui sama oleks Kloppiga tehtud samal perioodil? Ole on alustanud vist isegi tugevamalt kui Klopp omal ajal?
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Ma ei näe mitte ühtegi põhjust miks Ole peaks kinga saama. Mõtle kui sama oleks Kloppiga tehtud samal perioodil? Ole on alustanud vist isegi tugevamalt kui Klopp omal ajal?
          Ma eeldan, et teema taandub sellele, kui palju üks punkt maksab, maksis.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Ma eeldan, et teema taandub sellele, kui palju üks punkt maksab, maksis.
            Päris nii lihtsalt ei tasu ka kõike võtta. Näiteks kui sul tuleb ukse peale kulunud riietes vend ja küsib leiba osta, rahakotis mõned sendid vs ülikonnas viiesotiseid täis taskud härra palub seda sama.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Päris nii lihtsalt ei tasu ka kõike võtta. Näiteks kui sul tuleb ukse peale kulunud riietes vend ja küsib leiba osta, rahakotis mõned sendid vs ülikonnas viiesotiseid täis taskud härra palub seda sama.
              Selles ongi probleem; Ole'l pole piisavalt connecte, et papsile nutsu väärilist leiba tuua. Samas sulasele kombekohaselt oskaks vast Maximast sepikut tuua küll.

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Ma ei näe mitte ühtegi põhjust miks Ole peaks kinga saama. Mõtle kui sama oleks Kloppiga tehtud samal perioodil? Ole on alustanud vist isegi tugevamalt kui Klopp omal ajal?
                Need Kloppiga võrdlused on minu jaoks alati kummalised olnud. Esiteks, Kloppiga on olnud iga hooaeg selgelt nähtav edasiminek olnud (EL finaal, TOP 4, TOP 4 ja CL finaal, CL võit ja 97 punkti, PL võit). Tõsi, see hooaeg võib seda raske korrata olla. Lisaks on olnud selge mängujoonis ja plaan. Vähemalt kõrvaltvaatajana ei ole küll jäänud muljet, et ManU selle kahe aastaga suuri samme edasi oleks teinud. Pidevalt sama lugu, et tulemused on üldjuhul alla ootuste, siis tehakse mingi hea run/võetakse mingis suures mängus võit ja langetakse täpselt samasuguse eelneva vormi juurde tagasi.

                Teiseks oli Klopp enne ametisse asumist juba eelnevalt ennast oluliselt rohkem tõestanud treener, kui Solskjaer. Seega isegi kui edasiminekut ei oleks olnud, oleks Kloppile tõenäoliselt aja andmine väga õigustatud käik olnud, eriti arvestades, et Liverpool oli eelnevad 25 aastat umbes ühe hea hooaja iga viie aasta kohta teinud. Ole treenerikarjääris ei ole sellist perioodi, mille alusel lihtsalt temasse pimedalt uskuda. Samuti on Manul on ikkagi ootused ja ressursid võrreldes Kloppi algusajaga täiesti teised.

                Mina isiklikult ei imesta, et #OleOut liikumine hoogu kogub. Vahepeal tuuakse välja, et mingil ajal nõudsid ka Liverpooli fännid Kloppi lahkumist, siis see on ka täielik BS, kui me ei arvesta umbes kahte idiooti twitteris. Nagu öeldud, iga hooaeg on samm edasi tehtud ja valdav enamus on ikkagi Kloppiga kogu aeg rahul olnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Päris nii lihtsalt ei tasu ka kõike võtta. Näiteks kui sul tuleb ukse peale kulunud riietes vend ja küsib leiba osta, rahakotis mõned sendid vs ülikonnas viiesotiseid täis taskud härra palub seda sama.
                  Kuna punktide saak ja kulutatud raha on tugevas seoses, siis sellest lähtudki. See aga ei tähenda, et tuleks unustada muud tegurid (nagu ise välja tõid).

                  Ja nagu Kristen välja tõi, siis mõistlik on jälgida progressi.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    kui peatreener praegu ka oma "good lads" iba ajab ja naerab, siis legend või mõtte, aga tõmba nahhui palun.
                    Täpselt vastupidi. Kui Ole hakkaks nüüd mourinholikult pressi ees kõiki oma mängijaid kaigasteks sõimama nagu viimane tegi oma viimasel pre-seasonil, siis saaks aru.
                    Kuidas inimesed ikkagi nii lühinägelikud on. Kuu aja eest said kõik aru, et viga on juhtkonnas ja peatreeneri vallandamine oleks nõiaringis püsimine. Kas me mitte ei ole juba tol hetkel maailma nimekaimate/seksikamatega proovitud, van Gaal ja Jose. Töötas? Ei, aga nüüd järsku mitte praegusele aega andmata toome ikkagi uue kuuma vaba nime. Great success.
                    Kas te tõesti arvate, et Ole on riietusruumis täielik pussu? Kas ta mitte kohe esimesel päeval Fellaini Hiina ei saatnud. Kas Young, Smalling ja Alexis on siiani klubis? Kas teda toetati suvisel üleminekuaknal ja toodi äärtele laiust või toodi mingid 18aastased, kes peavad veel küpsema ja üks pole veel kohalgi. Kas teie suudaksite töötada töökohal, kui teie ülemus oleks ebakompetentne ja ei teaks oma erialast midagi nagu Woodward jalgpallist. Kas sir faking Alex ründas pressikatel oma mängijaid või ajas neile kägu ning pigem ründas ajakirjanikke, et omi mängijaid kaitsta? Kas tõesti teeme järeldusi sellest, kuidas peatreener pressiga suhtleb?
                    Naljanumber. Faking 98% oma lemmikklubi fännibaasist ajab kettasse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Hahahha, vana hea case of "Ma ei ole küll rassist, AGA..."

                      Kuidas Sa ise aru ei saa, et see naljaka mulje jätab, kui isegi pärast sellist mängu mainida kohtunikku? Absoluutselt ja täiesti tohutult ebaoluline. Sellise lausega oleks ehk kohane mainida kui oleksid 10 A4 lk pika kokkuvõtte kirjtuanud siia. Kahest reast ühes kohtunikku siunata (ja pärast edasi lasta), nujah, las igale ühele jääda tema oma rõõm.

                      Neutraalselt vaadates on pull vaadata how the pendelum swings.
                      Pärast Sprusi mängu "täielik nali. Palun Ole out"
                      Pärast Leipzigi mängu "sellel hooajal on võimalik Premier League võita kui kõik komistavad!"
                      Pärast Bashekshiri mängu "täielik nali. Palun Ole out"

                      ManU fännide jaoks positiivne, et siit hakkab siis pendel jälle keskpaiga poole liikuma ja prolly Evertoni vastu tehakse hea mäng siis?
                      ja nagu juba tabavalt mainiti siis West Bromi vastu mingi väravateta viik vms
                      kle mine ohi tottenhami teemas või kuskil peldikus. kui üx koht kus linnupoja võib olla linnupoja, siis see on see teema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas magicm Vaata postitust
                        Täpselt vastupidi. Kui Ole hakkaks nüüd mourinholikult pressi ees kõiki oma mängijaid kaigasteks sõimama nagu viimane tegi oma viimasel pre-seasonil, siis saaks aru.
                        Kuidas inimesed ikkagi nii lühinägelikud on. Kuu aja eest said kõik aru, et viga on juhtkonnas ja peatreeneri vallandamine oleks nõiaringis püsimine. Kas me mitte ei ole juba tol hetkel maailma nimekaimate/seksikamatega proovitud, van Gaal ja Jose. Töötas? Ei, aga nüüd järsku mitte praegusele aega andmata toome ikkagi uue kuuma vaba nime. Great success.
                        Kas te tõesti arvate, et Ole on riietusruumis täielik pussu? Kas ta mitte kohe esimesel päeval Fellaini Hiina ei saatnud. Kas Young, Smalling ja Alexis on siiani klubis? Kas teda toetati suvisel üleminekuaknal ja toodi äärtele laiust või toodi mingid 18aastased, kes peavad veel küpsema ja üks pole veel kohalgi. Kas teie suudaksite töötada töökohal, kui teie ülemus oleks ebakompetentne ja ei teaks oma erialast midagi nagu Woodward jalgpallist. Kas sir faking Alex ründas pressikatel oma mängijaid või ajas neile kägu ning pigem ründas ajakirjanikke, et omi mängijaid kaitsta? Kas tõesti teeme järeldusi sellest, kuidas peatreener pressiga suhtleb?
                        Naljanumber. Faking 98% oma lemmikklubi fännibaasist ajab kettasse.
                        see ongi minu jaoks probleem, et kui treener ja "Ülemus" ütleb õigustatult mängijale, et ta on kaigas, siis pehmod hakkavad ulguma, petitsioone kirjutama samal ajal juukseid blondeerides ja tik-tokis pederillotamas. Ja fännid kiidavad veel takka ka, et "niu niu see ei ole hea ja pehme ja soe keskkond kus oma miljoneid võtta".

                        harden the fuck up.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          see ongi minu jaoks probleem, et kui treener ja "Ülemus" ütleb õigustatult mängijale, et ta on kaigas, siis pehmod hakkavad ulguma, petitsioone kirjutama samal ajal juukseid blondeerides ja tik-tokis pederillotamas. Ja fännid kiidavad veel takka ka, et "niu niu see ei ole hea ja pehme ja soe keskkond kus oma miljoneid võtta".

                          harden the fuck up.
                          Sorry, aga see vanakooli räuskamine ja putsade loopimine ei ole enam teemas - inimesi on võimalik motiveerida ka teistmoodi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Sorry, aga see vanakooli räuskamine ja putsade loopimine ei ole enam teemas - inimesi on võimalik motiveerida ka teistmoodi.
                            täitsa nõus, aga tuleb välja, et meie lillekesi ei ole muud moodi suudetud motiveerida siiski?

                            See sats ei ole meil täna päris selline, kus fännidel oleks räige õigus seda "omanikud on munnid" trummi taguda siis kui see loll khm prantslane on jälle uue soengu teinud ja väljakul ennast täis sittunud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                              Need Kloppiga võrdlused on minu jaoks alati kummalised olnud. Esiteks, Kloppiga on olnud iga hooaeg selgelt nähtav edasiminek olnud (EL finaal, TOP 4, TOP 4 ja CL finaal, CL võit ja 97 punkti, PL võit).
                              Ole peaks pooleteist hooajaga kordama viite Kloppi aastat? Või what the fuck are you on about?

                              Ole on täpselt samamoodi edasi läinud
                              Esimene pool aastat tassis sitast läbi imbunud meeskonna paarile heale võidule (nts PSG)
                              Esimene päris aasta 3. koht (top4) ja 2 poolfinaali, EL kaasa arvatud.
                              See hooaeg alles käub.

                              Typical Ole hate on lihtsalt meedia ajupesu, täpselt samamoodi nagu pool maailma kisab miks vdb mängida ei saa, miks ta osteti? samal ajal kui sama kallid poisid saavad veel vähem minuteid teistes klubides, aga see ruulib.

                              Isiklikult ei laseks Olet minema ma isegi siis kui see aasta lõpetataks prem 8. kohal ja mujal langetaks igaltpoolt vara välja. Romanss. Aga hooaeg on veel nii pikk ees ja vaatame mis kevd toob ja oleme siis targemad edasi, need poole hooaja vallandamised on üldse suur bs minu jaoks.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Ole peaks pooleteist hooajaga kordama viite Kloppi aastat? Või what the fuck are you on about?

                                Ole on täpselt samamoodi edasi läinud
                                Esimene pool aastat tassis sitast läbi imbunud meeskonna paarile heale võidule (nts PSG)
                                Esimene päris aasta 3. koht (top4) ja 2 poolfinaali, EL kaasa arvatud.
                                See hooaeg alles käub.

                                Typical Ole hate on lihtsalt meedia ajupesu, täpselt samamoodi nagu pool maailma kisab miks vdb mängida ei saa, miks ta osteti? samal ajal kui sama kallid poisid saavad veel vähem minuteid teistes klubides, aga see ruulib.

                                Isiklikult ei laseks Olet minema ma isegi siis kui see aasta lõpetataks prem 8. kohal ja mujal langetaks igaltpoolt vara välja. Romanss. Aga hooaeg on veel nii pikk ees ja vaatame mis kevd toob ja oleme siis targemad edasi, need poole hooaja vallandamised on üldse suur bs minu jaoks.
                                Olen siin kõigega nõus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X