320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Endiselt: Manchester United ja Jose kooslsus on ammu läbi. Venitatakse ainult kummi ja raisatakse kõigi aega.

    Lahe muidugi see, et ilmselt pidi Jose olema rahul platsil toimuvaga kuna tegi ainult ühe vahetuse. Ju siis kõik muu oli hea ja ei saanud muuta paremaks (Fred? Jose enda ostetud mängija?!).

    Nalja kui palju. Ehk läbi ussim*nni Toonide vastu tuleb 3p aga siis on Chelsea Stamfordil ja ....kino algab uuesti.
    Van Der Sar saved it, United again!

    Kommentaar


      Algselt postitas Ants69 Vaata postitust

      Ehk läbi ussim*nni Toonide vastu tuleb 3p
      tuleb-tuleb.
      mike lööb kornerit klaarides palli a la dummetile näkku, millest see ristnurka põrkab ja ongi adjöö.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Lühidalt öeldes olen Dublini arvamusega https://www.bbc.com/sport/football/45695851 nõus - kvaliteeti on.

        Get a room. Jooge ennast täis, kakelge, tõmmake teemale joon alla ja hakake mängima.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          “We tried to play but in some crucial positions in the building up phase we don’t have players with the technical quality to play out from the back.”
          Järjekordne näide, et Mou ei tea ise ka, mida ta tahab ja ajab möla. Kui taoline taktika on eesmärk, siis nahhui on vaja tuua Alexis klubisse Rashi/Tony positsioonile või Fred pingile istuma? Või nahhui sa ostad Bailly ja Lindelöfi, kui nemad su arust ei oska ka kaitsest mängu ehitada.

          Üks veski seisab vete pääl,
          kuid veskitööd ei tehta sääl,
          sest veskimees on väsinud
          ja veskikivid kulunud.

          Oh tule, noor ja tugev mees,
          ning vaata ringi veski sees.
          Sa otsi riistad ülesse
          ja raiu sooned kivisse.

          Tee veskikivid teravaks,
          löö aknad puhtaks, säravaks,
          küll tuleb rahvas rõõmuga
          siis kõrge veskikoormaga.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Hästi valitud lauluke, kui vastab tõele, et enne mängu sai kioskist veel pileteid osta.
            Nu aga lauluke ongi ju appikarje, et maja puhtaks löödaks ja alles siis tuleb rahvas rõõmuga.
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              Eelmise hooaja algusest enne Sanchezi ostu: W 68,6%, D 14,3%, L 17,1%. Pärast Sanchezi ostu: W 54,8%, D 16,1%, L 29,0%.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Eelmise hooaja algusest enne Sanchezi ostu: W 68,6%, D 14,3%, L 17,1%. Pärast Sanchezi ostu: W 54,8%, D 16,1%, L 29,0%.
                Ja see oli su viimase 13 aasta mõttetuim postitus, gratz

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Ja see oli su viimase 13 aasta mõttetuim postitus, gratz
                  Miks?

                  Muidugi on muid faktoreid ka, aga mina lugesin ridade (või pigem rea) vahelt välja, et toodi sisse Sanchez, kelle ilmumine röövis korralikult mänguaega Martialilt (mis inimesi nörritab) ega mõjunud hästi ka tulemustele.

                  Kommentaar


                    Pohhui et ta kahes kaotusmängus ei mänginud (transfermarkt andmetel), ega ka Miki karikas. Spursi kaotusmängus sai 0-2 seisul platsile. Eelmisel hooajal sai kolmes liiga kaotusmängus ja ühes viigimängus osaleda ning karikas sai ka Chelskilt sumpsi. Aga eks ta käibki üksi platsil ning valib ise ka borefest taktikat ning koosseise. LampStatistika123. Või peab ka ütlema, et olen nõus ja kõiges on süüdi Alexis? Keegi teine pole milleski süüdi, ainult Alexis on süüdi. Asjaolud, et Mourinho kolmas hooaeg on käsil mis viimasel ajal on tal ikka päris pask/kääriv (mida enamus inimesi ütles juba Mourinho Manusse siirdumisel). Või no kui kaugemale minna siis ilmselt ka selles on Alexis süüdi et Mourinho ManUsse sai või selles et americanod klubi ära ostsid. Nii on.

                    Keegi ei väida, et ta pole alla oma standardite mänginud teie eest. Vigu on tema mängus alati olnud kuid tema võimaluste tekitamine oli alati väga hea. Kui ta aga ei suuda seda enam teha siis ehk on asi nt teie taktikas või kui oskused on tõesti kadunud siis kes teda pingile peaks istutama, ta ise?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                      Endiselt: Manchester United ja Jose kooslsus on ammu läbi. Venitatakse ainult kummi ja raisatakse kõigi aega.
                      Väga nõus, aga jätkake, kõigile meeldib, punkte rohkem teistele, ajakirjanikel on mida kirjutada, stuudiotes kihab jne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Väga nõus, aga jätkake, kõigile meeldib, punkte rohkem teistele, ajakirjanikel on mida kirjutada, stuudiotes kihab jne.
                        +1
                        Dsjožee in!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Pohhui et ta kahes kaotusmängus ei mänginud (transfermarkt andmetel), ega ka Miki karikas. Spursi kaotusmängus sai 0-2 seisul platsile. Eelmisel hooajal sai kolmes liiga kaotusmängus ja ühes viigimängus osaleda ning karikas sai ka Chelskilt sumpsi. Aga eks ta käibki üksi platsil ning valib ise ka borefest taktikat ning koosseise. LampStatistika123. Või peab ka ütlema, et olen nõus ja kõiges on süüdi Alexis? Keegi teine pole milleski süüdi, ainult Alexis on süüdi. Asjaolud, et Mourinho kolmas hooaeg on käsil mis viimasel ajal on tal ikka päris pask/kääriv (mida enamus inimesi ütles juba Mourinho Manusse siirdumisel). Või no kui kaugemale minna siis ilmselt ka selles on Alexis süüdi et Mourinho ManUsse sai või selles et americanod klubi ära ostsid. Nii on.

                          Keegi ei väida, et ta pole alla oma standardite mänginud teie eest. Vigu on tema mängus alati olnud kuid tema võimaluste tekitamine oli alati väga hea. Kui ta aga ei suuda seda enam teha siis ehk on asi nt teie taktikas või kui oskused on tõesti kadunud siis kes teda pingile peaks istutama, ta ise?

                          Easy cowboy. Vabandan, kui kellegi päeva oma mõttetu statistikaga ära rikkusin.

                          Hoiatan kohe ette, et ka järgnev on minu täiesti subjektiivne arvamus ja kui tundub, et selle lugemine võib viia südarini, siis jätke heaga vahele - tervis ennekõike. Üleüldse olen ma viimastel aastatel taandunud mudaliiga fänniekvivalendiks, nii et minu arvamust ei pea kuhugi uksele naelutama tõttama.

                          Siin eemal enda mugaval tugitoolil istudes on mulle nimelt jäänud mulje, et Sanchezi tulek lõhkus midagi selles meeskonnas korralikult ära. Mitte ainult Martial, aga ka JLingz ja Rashford on teinud mitu sammu vales suunas. Ja ma ei näe selles ka midagi imestusväärset. Noored mängumehed, sära silmades, meediahaip kõrvus ja siis äkitselt tuuakse sinu positsioonile mängima messias, ehkki päris mitu positsiooni väljakul olid möödunud hooaja esimesel poolel palju hapumas seisus. Sanchez ei olegi süüdi ja mul ei ole tekkinud ka mingeid kahtlusi tema oskuste suhtes. Küll aga usun, et head tulemused ja ilus mängupilt koosnevad umbes võrdsetes osades mänguoskustest ja emotsioonist.

                          Ilmselt teen ma nähtu pealt valejäreldusi, meeskonna kliima on kogu aeg olnud tip-top ja ka see väljatoodud statistika on juhuslikult sedapidi kaldu vajunud. Ärge pange tähele.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              fyi pidev vikat ei näita kirge. Kui näitab siis selle loogika järgi peaks teie uueks valikuks saama hoopis nokkloom

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                fyi pidev vikat ei näita kirge. Kui näitab siis selle loogika järgi peaks teie uueks valikuks saama hoopis nokkloom
                                No ilmselgelt 🤣, hetkel lihtsalt tahaks midsgi muud näha, kui seda mida me platsil näeme..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X