Lehekülg 2024, kokku 2035 EsimeneEsimene ... 102415241924197420142020202120222023202420252026202720282034 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 40 461 kuni 40 480, kokku 40687
    Eesti koondislane Kasutaja Scarhead avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Lubamatu....oot,aga mitte selles klubis.
    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Praegu eeldaks homseid uudiseid Suulsjääri säkkimise osas.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Mis Maguirest saab?
    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

Eesti koondislane Kasutaja Mister avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Üks hooaeg Championshipis kuluks ära küll. Suurpuhastus ja jutud.
    Pada sõimab katelt

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Lähme teeme koos ära ?

Algupärane

ManU: Me näitame, kui sitad me olla võime.
    Pool: Hold my beer!
    Või Pool: Anything you can do, I can do better!

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    ManU: Me näitame, kui sitad me olla võime.
    Pool: Hold my beer!
    Või Pool: Anything you can do, I can do better!
    You'll never walk alone

d-day Kasutaja taku* avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

mauno rsk

aga no fkk küll. giggsi süü

Meeskonnaliige Kasutaja Ants69 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2016

Algupärane

Eile lihtsalt paljastusid paljud asjad, mille suhtes oli enne ka kahtlus - selgrootus, plaanitus, toetumine individuaalsetele sooritustele. Rattad hakkasid meeskonnal juba eelmise hooaja lõpus ülitugevalt logisema ja nüüd nad lõpuks tulid ka, kui nad said kerge nõksu Martiali ärasaatmise näol. Kuigi muidugi enne seda juba käis kaitses selline kino, et hoia mütsi kinni.Meeskonnas endiselt puudub liider. Maguire on kapten ainult sellepärast, et tal on vastav pael. Jah, Liverpool otsustas õhtu lõpetuseks anda meile oma õlle hoida aga neil vähemalt on väga kompetentne peatreener, kes selle eilse kortsu ilmselt üsna hästi suudab ära triikida. Kas meil on?

Mitmed asjad on kehvasti selle klubiga ning esimese hooga ei näegi väga nende asjade paranemist enne kui klubi eesotsas ei toimu liikumisi.
    Van Der Sar saved it, United again!

Reservmängija Kasutaja priitval avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

kui midagi positiivset siiis.... esimesed 2 minutit olid tõesti head

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kuskilt ma seisu 1-6 juba mäletan...

Õigus jah...

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Cavani ✔
    Telles ✔
    Traore ✔(liitub jaanuarist)
    Pellistri ⏳

Dembeled ja asjad vaevalt et lennukile astuvad.

Muidu ju ei ole täielikult kohutav aken, aga kus on normaalne keskkaitsja + sellest ma ka aru ei saa, miks kogu akna jooksul ei ole lõhkuva pooliku poole vaadatud. Kuhu iganes kaitsefaasi oleks vaja lõpuks ometi mõnd korralikku psühhopaati, praegused on kõik wussid. Maguire eelmine aasta natuke näitas tahet juhtida, aga Kreeka vanglas tehti tema ka pehmeks. Nii tundub lõpuks sundkäik Henderson platsile visata. Siis on vähemalt platsil keegi, kes sellele kaitsenelikule pidevalt meelde tuletab, millised s*tanikerdised nad on.
    20 LEGEND

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    aga kus on normaalne keskkaitsja

Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Jap... Milline võitleja.

Õnneks on veel Smalling ja Rojo ka endiselt klubis. Või Kath Phipps Carringtoni vastuvõtulauast. Kui need ressursid ka end ammendavad, siis võime rääkida Jonesist.
    20 LEGEND

Meeskonnaliige Kasutaja Ants69 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2016

Algupärane

Cavani ✔
    Telles ✔
    Traore ✔(liitub jaanuarist)
    Pellistri ⏳

Dembeled ja asjad vaevalt et lennukile astuvad.

Muidu ju ei ole täielikult kohutav aken, aga kus on normaalne keskkaitsja + sellest ma ka aru ei saa, miks kogu akna jooksul ei ole lõhkuva pooliku poole vaadatud. Kuhu iganes kaitsefaasi oleks vaja lõpuks ometi mõnd korralikku psühhopaati, praegused on kõik wussid. Maguire eelmine aasta natuke näitas tahet juhtida, aga Kreeka vanglas tehti tema ka pehmeks. Nii tundub lõpuks sundkäik Henderson platsile visata. Siis on vähemalt platsil keegi, kes sellele kaitsenelikule pidevalt meelde tuletab, millised s*tanikerdised nad on.

Keskkaitsja vaevalt, et kunagi see aken oli plaanis kuna just sai toodud 80 mil mees. Lõhkuva pooliku suhtes jagan arvamust. Küllap ikkagi on lootused McTomnay peal.

Cavani puhul - okei, ma pool-lepin selle ostuga. Aga mulle jääb arusaamatuks, miks ta toodi viimasel päeval. Ta on terve suvi olnud vabalt olemas ja kättesaadav. Nüüd tuleb ta kluppi, olles mittemänginud mitu kuud ja alles hakkab end vormi viima. AINUKE seletus sellele, mille ise suutsin välja mõelda on see, et oodati samamoodi akna lõpuni, et äkki õnnestub kedagi müüa, raha saada. Aga kuna seda ei juhtunud siis oli vaja keegi kiiresti ära krabada.
    Tellese puhul ma reaalselt ei tea, missuguse mängijaga tegu on. Aga noh, kehvemaks ehk ikka kaitse enam minna ei saa..(?)
    Noorte puhul ma ei ütle midagi. Neid on alati ostetud ning ma ei mäleta, millal viimati keegi neist on end alg11-te kinnitanud (Rashy, Greeny ei loe, sest nad on kohalikud).
    Tuleb näha ka positiivsust - suutsime üsna suure tõenäosusega järgmist Alexist vältida Dembele näol.
    Van Der Sar saved it, United again!

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
    Keskkaitsja vaevalt, et kunagi see aken oli plaanis kuna just sai toodud 80 mil mees. Lõhkuva pooliku suhtes jagan arvamust. Küllap ikkagi on lootused McTomnay peal.

Cavani puhul - okei, ma pool-lepin selle ostuga. Aga mulle jääb arusaamatuks, miks ta toodi viimasel päeval. Ta on terve suvi olnud vabalt olemas ja kättesaadav. Nüüd tuleb ta kluppi, olles mittemänginud mitu kuud ja alles hakkab end vormi viima. AINUKE seletus sellele, mille ise suutsin välja mõelda on see, et oodati samamoodi akna lõpuni, et äkki õnnestub kedagi müüa, raha saada. Aga kuna seda ei juhtunud siis oli vaja keegi kiiresti ära krabada.
    Tellese puhul ma reaalselt ei tea, missuguse mängijaga tegu on. Aga noh, kehvemaks ehk ikka kaitse enam minna ei saa..(?)
    Noorte puhul ma ei ütle midagi. Neid on alati ostetud ning ma ei mäleta, millal viimati keegi neist on end alg11-te kinnitanud (Rashy, Greeny ei loe, sest nad on kohalikud).
    Tuleb näha ka positiivsust - suutsime üsna suure tõenäosusega järgmist Alexist vältida Dembele näol.
    Tegemist on pmst väga väga ründava äärekaitsjaga, kes on igasugustest surnud palli situatsioonist suht effektiivne võlur olnud siiani. Kõiksugused crossid karitusalasse ja kauglöögid jms on ta spetsialiteet. Väga atleetlik ja tugev, mitte kõige kiirem, aga täitsa ok.

See kuidas kõik see mis ta Portost näitas meile süsteemis välja hakkab näitama, eks näeb. Bruno näol on sealt seni vaid positiivseid vaibe tulnud.

Pellestri on suht tundmatu nimi, aga see Amad Diallo Traore on igasuguste scoutimisasjade järgi hetkel hinnatud kui järgmine täielik supertalent. Eriti arvestades, et me maksime ta eest 25+15m* Need 15m on igaugused boonused kõikvõimalikud wonder boy auhinnad jne.

Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Selle 80milli mehe kõrvale on ka kedagi vaja. Arvaks, et plaan oli ikkagi Rojo ja Smalling vähemalt maha lükata (viimane ju läks kah) ja üks kvaliteetne tüüp asemele tuua. Nüüd aga on valik kas Bailly, kes läheb varsti katki jälle, või Lindelof... Nojah. Äkki Tuanzebe saab terveks ja enam katki ei lähe.

Noortest Pellistri kohta kirjutas James Ducker, et tema visatakse kohe vette. Arvestades, et Traore eest maksti koos lisaklauslitega väidetavalt ligi 40 milli, eeldaks et teda ka niisama U23-s jooksutama ei hakata, kui ta jaanuaris pärale jõuab.
    20 LEGEND

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Selle 80milli mehe kõrvale on ka kedagi vaja. Arvaks, et plaan oli ikkagi Rojo ja Smalling vähemalt maha lükata (viimane ju läks kah) ja üks kvaliteetne tüüp asemele tuua. Nüüd aga on valik kas Bailly, kes läheb varsti katki jälle, või Lindelof... Nojah. Äkki Tuanzebe saab terveks ja enam katki ei lähe.

Noortest Pellistri kohta kirjutas James Ducker, et tema visatakse kohe vette. Arvestades, et Traore eest maksti koos lisaklauslitega väidetavalt ligi 40 milli, eeldaks et teda ka niisama U23-s jooksutama ei hakata, kui ta jaanuaris pärale jõuab.
    Tuanzebe ja ehk ka Teden Mengi saavad kindlasti mingil hetkel keskkaitses proovida.

Eesti koondislane Kasutaja žurnalist avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2012

Algupärane

Iseenesest mehi nagu toodi täitsa mitu, kuid peaaegu mitte ühtegi kohtadesse, kuhu vaja (CDM; CB; RW). Seetõttu jätab see üleminekuaken äraütlemata mõru maigu.

Kui ründaja iseenesest kulus meile ära, siis veebruaris 34-aastaseks saav Cavani... Premieris on temavanused tippvormis ründajad ikkagi pigem haruldased. Pikas perspektiivis ei lahenda see midagi. . Täielik paanika"ost". Ühtlasi kinnitas, et see Ighalo projekt on olnud täielik läbikukkumine, hoolimata tema nunnudest nooruspõlve mankusärgi piltidest.

Pellestri ja Traore vastu mul ei saa ju midagi olla. Pikka perspektiivi vaatavad hanked, kuid selles vanuses on tegemist siiski päris suures osas ka lotoga, kas talendikatest noorukitest tegelikult ka Inglise meistriliiga tasemel pallivõlurid tulevad. Arvestades, et Mason on sarnases vanuses, siis oleks pigem just äärele kogemust lootnud. Seda ei tulnud.

Telles on ilmselt kõige parem tasakaal kohestest vajadusest, kogemusest ja pikaajalisusest, kuid, nagu öeldud, ta paratamatult ei lahenda vähemalt kolme probleemi, mis meid hetkel poob.

See aken iseloomustab kogu meie praegust seisu ja vibe'i platsil ja väljaspool. Väga palju põhjuseid on sellele hooaja algusele murelikult vastu minna. Kõik võib sel hooajal väga kiiresti pe*se kukkuda.

Veider, et umbes neli kuud tagasi oli põhjust seda hooaega ülima optimismiga oodata.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
    Iseenesest mehi nagu toodi täitsa mitu, kuid peaaegu mitte ühtegi kohtadesse, kuhu vaja (CDM; CB; RW). Seetõttu jätab see üleminekuaken äraütlemata mõru maigu.

Kui ründaja iseenesest kulus meile ära, siis veebruaris 34-aastaseks saav Cavani... Premieris on temavanused tippvormis ründajad ikkagi pigem haruldased. Pikas perspektiivis ei lahenda see midagi. . Täielik paanika"ost". Ühtlasi kinnitas, et see Ighalo projekt on olnud täielik läbikukkumine, hoolimata tema nunnudest nooruspõlve mankusärgi piltidest.

Pellestri ja Traore vastu mul ei saa ju midagi olla. Pikka perspektiivi vaatavad hanked, kuid selles vanuses on tegemist siiski päris suures osas ka lotoga, kas talendikatest noorukitest tegelikult ka Inglise meistriliiga tasemel pallivõlurid tulevad. Arvestades, et Mason on sarnases vanuses, siis oleks pigem just äärele kogemust lootnud. Seda ei tulnud.

Telles on ilmselt kõige parem tasakaal kohestest vajadusest, kogemusest ja pikaajalisusest, kuid, nagu öeldud, ta paratamatult ei lahenda vähemalt kolme probleemi, mis meid hetkel poob.

See aken iseloomustab kogu meie praegust seisu ja vibe'i platsil ja väljaspool. Väga palju põhjuseid on sellele hooaja algusele murelikult vastu minna. Kõik võib sel hooajal väga kiiresti pe*se kukkuda.

Veider, et umbes neli kuud tagasi oli põhjust seda hooaega ülima optimismiga oodata.

Miks nii negatiivne?

Spursil on keskkaitses Dier. Liverpoolil pole varu väravavahti siiamaani.
    City ja Liverpool hävisid kaitses nagu meie, meie tegime seda muidugi 10kesi spursi vastu mida ma sama laksu alla ei paneks, koroona on üle käinud, meeskondadel puudub korralik preseason, eelmine hooaeg oli waaay pikem kui tavaline, mängijad ei olegi veel oma päris tasemel.

Ma ei kannaks Maguire/Bailly/Linfelöf kambast mitte kedagi veel maha, pole mõtet osta mingit sama/halvema tasemega venda nende kõrvale.

Ighalo läheb jaanuaris ilmselt ära, tema asemele toodigi Cavani mis on kindel upgrade. Äärekaitse toodi samamoodi ära mis oli murekoht. Ainukene koht mida nüüd rahaga lappima ei hakatud ongi RW, kaks noort toodi sinna, üks muidugi kahjuks tööloa tõttu saabub alles jaanuaris.

Dortmundile ei makstud koroona ajal üle Sancho eest.
    Tellese hinna bluffimine nähti läbi, saadi väga palju odavamalt.
    Ighalole/Martialile asendus pingile toodud.
    Noortesse talentidesse korralikult panustatud.
    CDMid on meil fantastilised, Matic ja McTominay.

Ma ei saa absoluutselt aru sellest negatiivsusest absoluutselt igalpool kuhu vaatan. Ma saaks sellest aru kui city ja pool oleks tuimalt kõrval kõik enda mängud 3:0 võitnud, sest siis oleks põhjust muretsemiseks kuna ilmselgelt pole koroona+preseasoni puudumine tegelikult midagi tähendanud "õigetele" meeskondadele.

Mina olen sitaks optimistlik, Cavani ja Tellese tulek on fucking awesome ja väga palju mänge on veel ees.
    Je suis Nasfal

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud