320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ja üldiselt on mehel hetkel võimalus "tra, no eks ma ikka tean ise ka, kui võimas mängija ma tegelt olen" juttu lasta, kui ta valiti Juventuse jaanuari parimaks mängijaks.
    Selles mõttes täiesti nõus, et ta ongi neetult hea mängija. Aga täpselt seda ma silmas pidasin, et tal võib küll olla täiesti õigus, aga SAF sellist hoiakut ei hinda. Mul ei löö manku lähiajaloost ühtegi meest ette, kellel oleks lubatud silmnähtavalt endast väga heal arvamusel olla, ükskõik kui hea ta ka siis platsil oli. Noh, peale Ronaldo loomulikult, aga see on ka täiesti eraldi liigist elukas. Ja kompenseeris oma enesekindlust/ülbust treeneri silmis näiteks sellega, et trennides töötas looma moodi. Ning ega ta ka esimestel aastatel nina püsti julgenud ajada.

    Veel korra, et üldiselt mankus on asjad käinud noorte puhul lihtsat rada pidi - mõni mäng karikasarjades, siis laen a) madalamas liigas, et saada pidevat mängukogemust, b) kõrgliigas, et saada kõrgliiga kogemust. (Kusjuures sama on rahaga - alustad kopikate pealt, aga niipea kui ennast põhimeeskonnas tõestad, saad kõvasti juurde. Pogba/Raiola tahtsid aga esimese redelipulga vahele jätta.)

    Enne 11/12 hooaega ütles SAF nii: "I mean if we hold Pogba back, what’s going to happen? He’s going to leave. You know, in a couple of years’ time when his contract is going to finish. So we have to give him the opportunity to see how he can do in the first-team and he’s got great ability." Järelikult hindas väga. Aga Pogba ilmselt võttis võimaluse juttu nii, et nüüd hakkan siis premmis regulaarselt peale saama. Ja kui ei saanud, siis solvus. Ja ühtlasi kadus tagasi reservidesse. No mis hea pärast peaks SAF pmtslt iseendale mäkra panema, et väga tegija mees nagu on kõige nõrgemale positsioonile olemas, aga ma lihtsalt ajan kiusu. Suhteliselt lihtne ju järeldada, et midagi pidi olema Pogbaga lahti, tõenäoliselt siis suhtumisega. Tagantjärgi on muidugi hea öelda, et näe, ta oleks koha ju välja mänginud ja SAF loll, aga kes seda teab, kas ta ka mankus oleks kohe samamoodi hakkama saanud.

    Ühesõnaga, mis ma tahan öelda - kutt oli kõigest 18. Oleks olnud kannatlikum, oleks üsna suure tõenäosusega tõusnud ka mankus tegijaks. Aga ei raatsinud oodata.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Ühesõnaga, mis ma tahan öelda - kutt oli kõigest 18. Oleks olnud kannatlikum, oleks üsna suure tõenäosusega tõusnud ka mankus tegijaks. Aga ei raatsinud oodata.
      Teisalt on ju SAF varasemalt noortele mänguaega tilgutanud. Jones, Rafael, Anderson visati 18-19a korralikult tulle, rääkimata igasugustest Machedast ja muust kambast, kellele tilgutati samas vanuses rohkem minuteid. Selles plaanis pole ju Pogba keiss väga palju erinev Pique keisist, kus mängija ise ja teised klubid väärtustasid mängijat rohkem kui SAF ja ManU. Lihtsalt kummaline on nüüd see "Pogba on cunt" toon. Noormees lahkus, sest arvas, et väärib mänguaega suures klubis- ja vaadates, kuidas noormees mängis kasvõi noorte EMil ja nüüd Itaalias, siis olid ju Pogba ootused õigustatud, et ta kuulub pigem Rooney, Andersoni ja muude noorelt koosseisu saanud meestega ühte patta, mitte ei võetaks kui järjekordset lambinoort, keda järgnevatel aastatel solgutatakse ühest laenulkäigust teise.

      ps. Kas see tunne on petlik, et SAF sisseostetud noored mängijaid paneb märgatavalt kergema südamega plastile kui nö omakasvandikke / noortesüsteemist välja tulevaid mängijaid?

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        mängija ise ja teised klubid väärtustasid mängijat rohkem kui SAF ja ManU.
        Tüüp sai paaris karikamängus peale ja oli neis täiesti keskmine lambiants. Ja kuna seetõttu rohkem eriti mängu ei pandud, venitas ka reservides viimasel hooajal peamiselt kummi ja mängis solvunut. Imelik tõesti, et sellist suhtumist ei väärtustatud.

        Parafraseerides SAFi, siis vahel vaatad väljale, näed seal oma lehma ja mõtled, et see pole suurem asi lehm ja müüd selle naabrile maha.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Pogba ei ole cunt, aga nagu öeldud, siis kõik objektiivsed märgid ja eeldused näitasid, et temast tuleb kiirelt tegija. Samas ei tulnud. Mingi põhjus peab seal olema ja ma kalduks suhtumise poole. See on jällegi kõik õige, et ta oli ka 18-aastaselt hea ja võinuks oma võimaluse saada, aga mankus otsustab seda SAF, mitte mees ise. Võib tunduda üleliia autoritaarne, aga noh nii on, nagu elu käib.

          Mis konkreetselt Pique keissi puutub, siis mankus oli ta lihtsalt nõrk. Mäletan mingit katastroofilist fakapi mängu, kus krdi meeter viiskümmend päkapikk Mifsud ta õhus mitu korda üle hüppas ja see ei olnud üksik näide. Barcelona keskkaitsjaks ja Inglismaa tippklubi keskkaitsjaks olemisel on stiili poolest päris tugev vahe sees. Ühel hetkel tuli valida ja SAF valis Evansi. Nagu elu on näidanud, polnud ka üldse paha lüke.

          e: fitti oli kiirem.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Noh minu silmis on Pogba keiss selline, et nolk oli endast heal arvamusel ja SAF seda ära ei seedinud. Võeti vastu otsus, et riskitakse noore mängija tasuta lahkumisega. Kui pappi on, siis saab nii teha ja tehtigi. Mõni vaesem klubi sellist asja endale lubada ei saaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              ps. Kas see tunne on petlik, et SAF sisseostetud noored mängijaid paneb märgatavalt kergema südamega plastile kui nö omakasvandikke / noortesüsteemist välja tulevaid mängijaid?
              Esiteks on igasugustel sisseostetud noortel enamasti hea mängupraktika viisakates klubides. Phil Jones oli juba 35 mängu Premmis mänginud. Anderson oli juba Portos hea mängumees. Hernandez mängis juba eelneval suvel MMil.

              Teiseks maksavad need sisseostetud noored nii palju raha, et kuidagi imelik oleks neil lasta ainult reservides tiksuda. Enamasti on nad selleks ka liiga head juba (seetõttu hind ongi kõrge).
              Manchester United
              Juventus

              Kommentaar


                FootballFacts101 ‏@FootballFact101

                OMG....Manchester United fan on Skysports "Real Madrid are a one man team, Manchester United have 11"

                I see.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Võiks ju arutama hakata, milline see põhikoosseis täna olema saab. Kruvime pinget ja ärevust.

                    Ise pakuks XI: De Gea, Evra, Vidic, Evans, Rafael, Clevz, Carrick, Jones, Valencia, Rooney, VP

                    Kommentaar


                      Noh, Rio Evertoni vastu ei mänginud, seega ei imestaks kui on Vidic-Rio keskkaitses. Jonesi näeks seal siis , kui on tõesti tegu man-markinguga,aga vabalt võib ka Young alustada, ehk siis oleks miskine 4411 .Eks see ennustamine üks tänamatu tegevus ole.

                      e. Või no siis üks variant on mängida nagu Tottenhami vastu.
                      @OllieHolt22: Believe Kagawa starts for United tonight. Jones and Carrick in heart of midfield

                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Ma ei usu, et Rio tuleb, ta jääb liiga aeglaseks lihtsalt. Seisu ma kunagi ei ennusta, aga first elevenit võib ikka, eriti sellistes mängudes. Küsimuste küsimus, kes seal vasakus poolikus alustab.

                        Vaatame, kuidas siis Reali vastu see sama taktika töötab, millega Chelsea ja City vastu võõrsilt võidud ära võeti.
                        Päris korralik närv on sees küll, pole mingi tavaline kodus Villa laste loputamine.

                        GLORY GLORY!!!

                        Kommentaar


                          kas on mingit head striimi pakkuda?
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Even Vaata postitust
                            kas on mingit head striimi pakkuda?
                            Tv6 ka pole ?

                            Vähemalt 45 min. enne mängu algust peaks striimi lahti tegema juba. Vali siit.

                            Kommentaar


                              Ma ei tea kui palju see tôele vastab, aga Varane pidavat olema kergelt vigastatud. Pepet Moro veel ei usalda peale vigastust ja ka ei peaks olema algkoosseisus. Tàna hoian pöialt MUle, sest neid El Classicoid hakkab liiga palju saama see hooaeg
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Panen siia linke, kus on vôimalik leida online striime,




                                Eks neid ole veel!
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X