320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Ei jäänud palju puudu, et mäng oleks 3:3 lõppenud
    Võta rahulikult välja Linnukas, päris palju jäi ikka puudu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      See ka tore, et rice kes on kõigi arust jumal ja vajalik täiendus on tervelt 0.1 whoscoredi hinde võrra parem. Meeletu!
      Rice on kahtlemata McT-st klass kõrgem. Ta on väga hea CDM, mitte nii hea kui Kante parimal päeval aga palju maha ei jää. Loeb väga kiiresti ja hästi mängu nii vastaste rünnakuid lõhkudes kui kontraid algatades. Mis tema puhul peamine, ta on ääretult stabiilne. Olen näinud talt suurusjärgus 100 mängu, enamus 90 minutit ja nõrku esitusi on olnud vast 5-6.

      Kommentaar


        Algselt postitas COYI Vaata postitust
        Rice on kahtlemata McT-st klass kõrgem.
        Et siinkohal peaks siiski sinu sõnale toetuma, mitte Whoscored.com'ile?
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          Et siinkohal peaks siiski sinu sõnale toetuma, mitte Whoscored.com'ile?
          Whoscored'i reiting pole eriti hea võrdlusmaterjal. See arvestab väga palju näiteks sedagi, et kuidas on meeskonna mängupilt. Kuna Rice'i meeskond mängib madalamal, siis igasugu väravavõimalused, pealelöögid, sisselastud väravad jms kalduvad kohe McT kasuks, lisaks nullimängud jne ehk veidi selline fantasy punktide järgi hindamise koht.

          Kui vaadata fbrefi analüüsi, siis Rice annab mõnevõrra rohkem pikki sööte ja rohkem väravavõimalusi toovaid sööte. Rice'i toodetud võimalusi pole meeskond väga hästi ära löönud. Rice annab ka tunduvalt rohkem tsenderdusi kasti.
          Tugev erinevus on triblingu takistamise õnnestumises - seal selge eelis Rice'le. Samas on McT-l kõvasti parem vastaste löökide ja söötude blokeerimise arv. Söötude vaheltlõigetel on eelis Rice'l. Samas on ta teinud ka ühe tõsisema kaitsevea, McT-l seda statsis pole. Sama seis penaltide põhjustamises.

          Samamoodi on Rice palju parem palliga - tema triblingute õnnestumise protsent on 87,5. McT-l on sinna alla 70.

          Kui vaadata koondpilti, siis ründefaasis on Rice palju parem, kaitsefaasis kerge eelis McT-l. Ehk nad on veidi erineva profiiliga mängijad. Rice avaneb rohkem ja vajab kõrvale tugevat kaitsjat (Soucek). Ehk siis McT asendajaks Rice ei sobiks, kõrvale pigem küll - Rice saab sügavamalt mängu juhtida ja McT seal viimase poolkaitsjana möllates.

          Arvestades, et ManU ründab rohkem, kui WHU, siis peaks olema Rice ManUs rohkem enda elemendis ja seetõttu kaldun kaalukausiga pigem tema poole.

          P.S. panen lingi ka https://fbref.com/en/stathead/player...from=2020-2021

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Et siinkohal peaks siiski sinu sõnale toetuma, mitte Whoscored.com'ile?
            Siin pole vastuolu. Mida lähemale maksimumile, seda raskemini tuleb iga protsendipunkt. Kui kõrgeima reitinguga CDM on 7.3, siis hooaja lõikes hüpe 6.9-lt 7.0-ni pole sama mis hüpe 3.0-lt 3.1-le.

            Kommentaar


              Algselt postitas COYI Vaata postitust
              Siin pole vastuolu. Mida lähemale maksimumile, seda raskemini tuleb iga protsendipunkt. Kui kõrgeima reitinguga CDM on 7.3, siis hooaja lõikes hüpe 6.9-lt 7.0-ni pole sama mis hüpe 3.0-lt 3.1-le.
              Protsendipunkt, fine. Aga 0.1pp ja klass kõrgem? Kui see kasv seal nii eksponentsiaalne on, siis Rodri ja Ndidi on mis? 3-4 klassi veel kõrgemal ja Soucek suisa jumal?

              Ma pean siinkohal muidugi ütlema, et mul Rice'i mängust kuigi head pilti ees ei ole. Minu praeguse aja jalkavaatamised piirduvad üldiselt ikkagi ManUtd mängudega ja siis ma vaatan neid ka nii palju punaste prillidega, et näen platsil iga kord 11 oma vs 11 suvalist nimetut jorssi. Okei, see on veidi liialdatud, mõni vastane ikka silma jääb, aga Rice ei ole olnud nende seas.

              Ennekõike tundus mulle lihtsalt naljakas see "Õu linnukas, vaata, WhoScored.com ütleb sulle täpselt, kuidas on" -> "Õu linnukas, ära seda WhoScored.com üldse vaata, ma ise ütlen sulle täpselt, kuidas on" järgnevus.

              Mõnu, see analüüs tundub väga mõistlik, tänud selle eest. Punaste prillide vaatest tekkis siin kaks mõtet.

              Esiteks, mulle tundub, et Ants69 osutas väga õigesti, et McT oma olemuselt ei ole üldse CDM. See on roll, mis pärast Bruno tulekut ja Matici vaikset hääbumist on tema õlule pandud. Veel eelmise hooaja alguse poole mõeldi temast aga kui Pogba asendajast. Ehk kui teed sama võrdluse fbref'is eelmise hooaja kohta, siis suur osa neist numbritest (per 90) võrdustuvad või pöörduvad hoopis teistpidi. Eriti kui vaatame ründava mängu numbreid, nt väravavõimaluste loomine. Kas ma arvan, et McT on hea Pogba asemik? Ei. Minu jaoks on tema potentsiaalse rolli jaoks parim võrdlus endiselt Fletch. Korralik tööloom, keda keerulisemates mängudes keskväljale müttama saata, aga suuresti ikkagi kõrvalosatäitja.

              Teine, seotud mõte, on see, et kui Rice'i eelis peitubki selles, et ta on palliga osavam, siis seda me iseenesest ei vaja. Ideaalis ei ole Pogba vasakul äärel kohatäide, vaid täidab keskel just seda palliga osava mehe rolli. Sinna CDM kohale oleks meil Ole joonises vaja just seda tugevat kiviseina (Soucek?) kaitsjate ette, kuna see positsioon ei pea rünnakule suurt midagi andma ja peab lihtsalt tagala korras hoidma. Ehk meil oleks vaja mingit Makelelet, mitte Pirlot sinna.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Protsendipunkt, fine. Aga 0.1pp ja klass kõrgem? Kui see kasv seal nii eksponentsiaalne on, siis Rodri ja Ndidi on mis? 3-4 klassi veel kõrgemal ja Soucek suisa jumal?

                Ma pean siinkohal muidugi ütlema, et mul Rice'i mängust kuigi head pilti ees ei ole. Minu praeguse aja jalkavaatamised piirduvad üldiselt ikkagi ManUtd mängudega ja siis ma vaatan neid ka nii palju punaste prillidega, et näen platsil iga kord 11 oma vs 11 suvalist nimetut jorssi. Okei, see on veidi liialdatud, mõni vastane ikka silma jääb, aga Rice ei ole olnud nende seas.

                Ennekõike tundus mulle lihtsalt naljakas see "Õu linnukas, vaata, WhoScored.com ütleb sulle täpselt, kuidas on" -> "Õu linnukas, ära seda WhoScored.com üldse vaata, ma ise ütlen sulle täpselt, kuidas on" järgnevus.

                Mõnu, see analüüs tundub väga mõistlik, tänud selle eest. Punaste prillide vaatest tekkis siin kaks mõtet.

                Esiteks, mulle tundub, et Ants69 osutas väga õigesti, et McT oma olemuselt ei ole üldse CDM. See on roll, mis pärast Bruno tulekut ja Matici vaikset hääbumist on tema õlule pandud. Veel eelmise hooaja alguse poole mõeldi temast aga kui Pogba asendajast. Ehk kui teed sama võrdluse fbref'is eelmise hooaja kohta, siis suur osa neist numbritest (per 90) võrdustuvad või pöörduvad hoopis teistpidi. Eriti kui vaatame ründava mängu numbreid, nt väravavõimaluste loomine. Kas ma arvan, et McT on hea Pogba asemik? Ei. Minu jaoks on tema potentsiaalse rolli jaoks parim võrdlus endiselt Fletch. Korralik tööloom, keda keerulisemates mängudes keskväljale müttama saata, aga suuresti ikkagi kõrvalosatäitja.

                Teine, seotud mõte, on see, et kui Rice'i eelis peitubki selles, et ta on palliga osavam, siis seda me iseenesest ei vaja. Ideaalis ei ole Pogba vasakul äärel kohatäide, vaid täidab keskel just seda palliga osava mehe rolli. Sinna CDM kohale oleks meil Ole joonises vaja just seda tugevat kiviseina (Soucek?) kaitsjate ette, kuna see positsioon ei pea rünnakule suurt midagi andma ja peab lihtsalt tagala korras hoidma. Ehk meil oleks vaja mingit Makelelet, mitte Pirlot sinna.
                Pika plaani pealt, et Rice sai alles 22 ja võibolla pole ta agent päris Raiola ehk saaks sellise klubi tulevase legendi, kes 2030 siirdub Arsenali pensionipōlve pidama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vtp Vaata postitust
                  Protsendipunkt, fine. Aga 0.1pp ja klass kõrgem? Kui see kasv seal nii eksponentsiaalne on, siis Rodri ja Ndidi on mis? 3-4 klassi veel kõrgemal ja Soucek suisa jumal?
                  Siinkohal pead oma mata üle vaatama, aga ok, pühapäeva hommik. Üldiselt jah, Rodri ja Ndidi on kahtlemata oma positsioonil liiga tippu kuuluvad ja Soucek kärutab lisaks veel kümmekond väravat. Nõus, et Mõnu analüüs on hea. Lisaks selle kõige juures on Rice suur voorus stabiilsus ja töökindlus, mis teeb ta tiitlile pretendeerivate satside jaoks atraktiivseks.

                  Kommentaar


                    Rodri - EPL võitja, CL finalist
                    Ndidi - FA cup võitja, CL kohtade pretendent Leicesteriga suurte vahel
                    Soucek, Rice - viisid releka piiril võitleva meeskonna CL piiril võitlevaks meeskonnaks. See kvalitatiivne vahe tuli koos tšehhidega juba enne Lingzi.

                    McT sarnast vahet oma satsi toonud pole. Kvalitatiivse vahe Utd-sse tõi Bruno. Ma jätkuvalt ei näe, kus on vastuolu minu jutu ja whoscored vahel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas COYI Vaata postitust
                      Kvalitatiivse vahe Utd-sse tõi Bruno.
                      Ühinen ja lisaks vunki juurde veel sellega, et päästis OGS'i kingast!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Pika plaani pealt, et Rice sai alles 22 ja võibolla pole ta agent päris Raiola ehk saaks sellise klubi tulevase legendi, kes 2030 siirdub Arsenali pensionipõlve pidama.
                        Pika plaani pealt sobiks hästi, aga talle sobilikku partnerit on siis ikka vaja. Muidu oleme jälle sama küna ees, kus mängumees justkui on, aga välja ei tule midagi.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Kümmetuhat fänni on ka statkal, väike samm normaalsuse poole.

                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar




                            Cavani tahtis näidata, et liiga vara te andsite oma hooaja värava auhindu

                            Sorry aga mis pask see II poolaeg nüüd oli?

                            Kommentaar


                              Mitu korda me seda Fulhami väravat oleme see hooaeg juba näinud?! Täiesti uskumatu mitu korda annab sama reha otsa astuda...
                              Van Der Sar saved it, United again!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                2 meetrit sulus, aga VARi abil saite punkti kätte ikka.
                                Ta liikus ju enda väljakupoolelt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X