320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaks üheni kruiisiti suhtkoht veenvalt, siis läks tiba mänguks ka. Martialil oli päris mitu head võimalust ka nimi kirja saada, sihik paigast. Lingardil ka päris magusa koha pealt võimalus. Rashford MOTM, asjata ei rabelenud, iga liigutus oli ohtlik. Lõpus lonkas väljakult ära, no krt ei palun, poiss laseb vingelt praegu. Londonist muidugi ka parimad võimalikud uudised, kopp kopp, jaa me tuleme.
    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

    Kommentaar


      Valenciaga seoses meenus Scholesi öeldu siin mõni päev tagasi, kes Antonioga ka mõned aastad koos palli toksisid.

      @Mou: He fell out with Antonio Valencia who is the nicest man in the world. It’s impossible to fall out with Antonio Valencia.
      'That was a big sign for me that something wasn’t quite right.'
      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

      Kommentaar


        Mou pritsib sappi nagu väike lits ja ikka on kõik teised süüdi (juu siis veidi scouseri verd).

        De Gea-Lindelöf-Herrera-Rashford aka backbone.
        Algselt postitas Stok
        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

        Kommentaar


          Rashford (L) ^3

          Lukaku platsile tulek jälle ajas hirmujudinad peale. Tekib tunne nagu annaks vastastele 10 vs 11 eelise.

          Natukene teeb muret see, kuidas ikkagi tekib mängus periood, kus vastastel tekivad võimalused. Võimalused, mille paremad meeskonnad kasutaksid raudselt ära. Ja kui sul on kaitses Jones siis ma ei tunne kohe üldse kindlalt. Kui aus olla siis ka Bailly lisandumine ei aitaks väga kuna temal ja Jones'il on ühiseks jooneks hooletud taklamised (mis on õige eesti keelne sõna siin?), mille käigus endale viga teevad.

          Kaitse on nõrk aga üle mitme aasta on tunne, et me suudame lüüa vastastest rohkem väravaid. Sellele toetudes, ma usun, et Londonist võiduga koju tulek on täiesti reaalne. Nende kaitse ka just betoonist ei ole.
          Van Der Sar saved it, United again!

          Kommentaar


            Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
            Rashford (L) ^3

            Lukaku platsile tulek jälle ajas hirmujudinad peale. Tekib tunne nagu annaks vastastele 10 vs 11 eelise.

            Natukene teeb muret see, kuidas ikkagi tekib mängus periood, kus vastastel tekivad võimalused. Võimalused, mille paremad meeskonnad kasutaksid raudselt ära. Ja kui sul on kaitses Jones siis ma ei tunne kohe üldse kindlalt. Kui aus olla siis ka Bailly lisandumine ei aitaks väga kuna temal ja Jones'il on ühiseks jooneks hooletud taklamised (mis on õige eesti keelne sõna siin?), mille käigus endale viga teevad.

            Kaitse on nõrk aga üle mitme aasta on tunne, et me suudame lüüa vastastest rohkem väravaid. Sellele toetudes, ma usun, et Londonist võiduga koju tulek on täiesti reaalne. Nende kaitse ka just betoonist ei ole.
            Tottenhami mängu mäletad? Lisaks mainiks ära, et De gea ei pidanud lõpus mitte ühtegi tõrjet tegema, nii et ära löömisest ka raske rääkida..
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Tottenhami mängu mäletad? Lisaks mainiks ära, et De gea ei pidanud lõpus mitte ühtegi tõrjet tegema, nii et ära löömisest ka raske rääkida..
              Okei, Brightoni mängu puhul asi nii kriitiliseks ei läinud aga just seesama Tottenhami mäng tänu De Gea'le võidetigi. Kui Kane/Son oleksid oma mängu tipus olnud või meil kehvem väravavaht selles mängus, oleks olnud tulemus teine. Kui PSG'l näiteks tekivad sarnased olukorrad, ma ei võtaks mürki selle peale, et ikkagi terve nahaga pääseme.

              Mis siin vaielda. Ma lihtsalt tunnen, et meie kaitsemäng ei ole veel siiski päris oma lage saavutanud, ütleme nii. Mis on ju hea asi..on veel, kuhu minna
              Van Der Sar saved it, United again!

              Kommentaar


                Lindelöfil ausat meest kõrvale vaja, loodetavasti saab selleks Bailly
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Bailly'l on vaja kuidagi oma enesekindlus tagasi saada ning samuti parandada mängulugemist ja olukordade hindamist. Ta algus Unitedis oli üsna paljulubav, kui siis tulid vigastused ja Mou-poolne ajun*ss, mille järel pole ta ennast seni leida suutnud.

                  Eks aeg näitab, kas tast asja saab.

                  Kommentaar


                    Ott jagas oma punkris, aga kes seda ei jälgi, siis hea lugu Lingardist tema enda poolt https://www.theplayerstribune.com/en...like-this-mate
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Paistab, et Alexis alg-11'es reedel. Palvetan, et Lukaku ei oleks. Temaga mängimine on neil päevil kui mängida 10 vs 11.

                        Tean, et ainult FA Cup aga üldse ei tahaks selles mängus palju roteerimist. Kodus Burnley vastu võib anda põhimeestele puhkust aga siin tahaks kahuriväge näha.
                        Van Der Sar saved it, United again!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                          Paistab, et Alexis alg-11'es reedel. Palvetan, et Lukaku ei oleks. Temaga mängimine on neil päevil kui mängida 10 vs 11.

                          Tean, et ainult FA Cup aga üldse ei tahaks selles mängus palju roteerimist. Kodus Burnley vastu võib anda põhimeestele puhkust aga siin tahaks kahuriväge näha.

                          Vähe karm pole? Pole veel Lukaku, Alexis ega mõnigi veel Ole all ühte täismängugi võimalust näidata saanud. Kes esindusmeeskonna hingekirjas võiks ikka oma keskmise võimaluse pojagi saada. Ehk Ole tulekuga said kõik võimaluse puhtalt lehelt alustada ikka. Sama võiks öelda siis Pogba ja Martiali kohta, ei pakatanud nemadki enne enesekindlusest. Kes ütleb, et Lukaku, Alexis või keegi kolmas õitsele veel ei löö. Pole selles süsteemis pilti saanudki, pool hooaega veel minna.
                          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                            Paistab, et Alexis alg-11'es reedel. Palvetan, et Lukaku ei oleks. Temaga mängimine on neil päevil kui mängida 10 vs 11.
                            Mitmes kord sa seda jama juba ajad? Lukaku pole mitte kuidagi süüd Unitedi kahe viimase mängu ära vajumises.

                            Kommentaar


                              On Lukaku enda väravad ju Ole all ka ära juba löönud mis olid meeskonnale vajalikud. Tema pole tõesti süüdi kui viimaseks 5-10ks minutiks minnakse teise taktika peale, Lukaku võiks alustada paremal arsenali vastu. Arvan, et arsenalil oleks temaga probleeme kui ta just seal äärel nühiks, Ole on selle juba kindlasti läbi ka näpistanud.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Mulle teeks väga head meelt kui Lukaku tõestab, et ma eksin. Võtaksin selle L'i hea meelega, sest ma tahan, et klubi võidaks, mitte minu arvamus.

                                Ma ei süüdistagi Lukakut selles, et meie mäng on ära vajunud. Ma räägin sellest, kuidas tal puudub selline all-around work rate nagu on näiteks Rashfordil. Lukaku on see mees, kellele tuleb tekitada võimalusi, et ta need ära lööks (kui esimene puude alt ei vea või palli peale ei astu juhuslikult). Rashford on selline, kes suudab teha miskit ei millestki. Väga erinevad mängijad ja minu meelest antud hetkel Lukaku lihtsalt ei sobi selle stiiliga, mida Ole üritab viljeleda.

                                Elame-näeme.
                                Van Der Sar saved it, United again!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X