320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    [Steve Bartram]: In 302 games from Moyes to Mourinho, @manutd scored 5+ goals in a game twice. In 111 games under Solskjaer, it’s happened seven times.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Arusaadav frustratsioon ning selle negatiivse emotsionaalsuse meelevallas unustasid päikesekiire - DDG õnneks tassis.
      Kuidas saab rahul olla väravavahiga, kes kaks tükki võrgust välja võttis?

      Raitsu, mad props Pogba äranimetamise eest. Mängis küll oma parimat positsiooni, aga ikkagi täiesti tühi koht.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust
        Kuidas saab rahul olla väravavahiga, kes kaks tükki võrgust välja võttis?
        Ta võttis tule enda peale, et teised uksed saaksid avaneda.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          ma saan aru küll, et foorum kui selline on pigem emotsioonide poole kaldu ja see on jumala tore, aga päris kuradi labiilsed paar kuud on olnud.

          minu kaks senti:
          ole gunnar. taktisaliselt ebastabiilne ehk et rookie. kõik käesoleva hooaja patusemad (CLi-)mängud võib suuresti tema arvele kirjutada, olgu selleks siis õhtu instanbulis või leipzigi mäng, kus viiese liiniga pealeminek oli poistele selgelt üle jõu. lisame siia ka tegelikult täiesti ebanormaalse situatsiooni, kus mängijad tulevad avapoolajale nagu 14aastaseid poisid koolidiskole, kus vaadatakse esimesed pool- kuni kolmveerandtundi lihtsalt ringi ja näpitakse tilli.
          samas kehtib ole puhul vist ütlus what makes you bad, makes you better. see võõrsilmängude seeria on päris sõge, eriti kui sinna lisada viis kuidas seda tehtud on. ja see tema räägitud united way on vähemalt midagigi positiivsuse suunal ja asi on ju ka jutust kaugemale jõudnud, sest vähemalt on mul isiklikult mänge taaskord lahe vaadata - kas selle vaatamisega kaasneb mingi CLi spliin või kirumine, et nahhui see tony jälle ära ei suuda lüüa või kuidas see kaitse ikkagi nii sitt on, aga vähemalt on tutakat. tänks, brun!

          kaitsest rääkides, siis sitt-victor (jah, tean küll, et vana andis üleeelmises mängus söödu ja sel korral sai suisa väravaga maha) peab päris kõvasti härri hinnalipikut tänama. kui härri puhul on enam-vähem teada milles ta hea peaks olema, siis mis teeb vikist inglise top4 või 6 klubi põhikeskkaitsja teeb? kõikides asjades napilt üle keskmise.
          panen puusalt, et kui härrieti kõrvale mingi a la bailly funktsionaalne derivaat tuleks - kiire ja sitke, aga selle üleliigse entuka tõstaks ümber mängijatarkuse-sahtlisse -, oleks olukord juba märksa parem. ses valguses olen scholesiga nõus - või oli see mingi muu vend, kes seda ütles? -, et kuna olegunn ei usalda kaitsjaid, on platsil üks DM liiga palju: on see siis fred+mati või fred+scott ehk et ründesuunaliselt oluliselt potentsiaalikam fred-dvb/pogba-brun trio jääbki ära.

          paar nädalat tagasi oli #oleout, nüüd ollakse ühe vähema mänguga top4s. see title challange'i jutt on järjekordne narratiiv, millest lähinädalatel kinni võtta - kui veel mõni mäng võidetakse, siis keeratakse vinti peale ja kui saadakse kotte, siis on jälle hea tõstatada teema ole sittuse aadressil, sest ta ei suuda isegi viivuks suurde mängu sekkuda. see ei tähenda muidugi seda, et fännid ei võiks loota ja peaks ennast "oot mis te päriselt arvate, et manu võiks tiitliheitlusesse sekkud vä?"-kodanikest kuidagi segada laskma.

          jutu point: äkki tasuks peale igat mängu või paari põhjapanevaid avaldusi mitte teha ja lasta asjadel omasoodu kulgeda ning hoopis seda kulgemist enda jaoks kuidagi mõtestada, sest praegu on vähe naljakas lugeda kirjutisi, mis pärinevat vähemalt sünniaasta poolest justkui täiskasvand meestelt, aga arvamusi tuleb rohkem ja lollimaid kui bsh'l.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
            jutu point: äkki tasuks peale igat mängu või paari põhjapanevaid avaldusi mitte teha ja lasta asjadel omasoodu kulgeda ning hoopis seda kulgemist enda jaoks kuidagi mõtestada, sest praegu on vähe naljakas lugeda kirjutisi, mis pärinevat vähemalt sünniaasta poolest justkui täiskasvand meestelt, aga arvamusi tuleb rohkem ja lollimaid kui bsh'l.
            Kuule tule tee peale tagasi. Vähemalt 50% fänniks olemisest moodustab see, et saad lõpuks vähemalt asja eest naise peale karjuda, raiolat ja Ed Woodwardi heitida ja üleüldse, see kuradi Martial... "see negrito suudab skoorida ainult voodis". Trashford toitku oma lapsi pärast karjääri for all I care. Kurat omal ajal mehed olid mehed, mitte lödipüksid, Sack Moyes. Ma mäletan, kuidas ise hoovijalgpallis, tahtmist oli rohkem kui nendel ülemakstud jorssidel kokku!

            Mis see alternatiiv on, lähed peale tala türgis naise juurde ja ütled viisakalt, et "sport võitis"?

            Kommentaar


              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
              kaitsest rääkides, siis sitt-victor (jah, tean küll, et vana andis üleeelmises mängus söödu ja sel korral sai suisa väravaga maha) peab päris kõvasti härri hinnalipikut tänama. kui härri puhul on enam-vähem teada milles ta hea peaks olema, siis mis teeb vikist inglise top4 või 6 klubi põhikeskkaitsja teeb? kõikides asjades napilt üle keskmise.
              Muidu ma olin su postitusega nõus aga see osa... Mees, mitu korda on Harry pealt kaitse kärisenud see hooaeg? Just siis tema sitt söt või klaarimata pall? Salzburgi 3-s värav oli kah tema pealt. Victor on igate pidi rohkem hingega asja kallal, kuigi pole perfect siis Harry asemel soovitud Koulibalyga koos oleks ideaalne paar juba. Ka Leedsi mängus oli näha, et Harry ei suuda seal taga suud lahti teha ja kaitseliini juhendada.

              Kommentaar


                Tuletame korra Tottsilt saadud ketukat meelde. Seis oli 2-1. Martial sai tobeda nii ja naa punase. Penalt, 3-1, vähemus ja mast kukkus. Jah, ei tohiks juhtuda, aga liidame sinna juurde, et hooaja algus. Erinevalt enamus tiimidest kestis meil eelmine hooaeg kauem. Lindelöf alles ütles, et puhkust oli ainult 10 päeva, mille jooksul vaim ja keha ei taastunud. Ega mehed ju märtsist juuni/juulini niisama diivanil ei lösutanud. Tugevam vormi hoidmine käis, sest taaskäivitus kuupäev oli alati õhus. . Mainimata, et igasugune pre-season jäi ära, mis paljudel mitte Euroopas olnud tiimidel mingil määral eksisteeris. Ühesõnaga, kas kaotus läks peatreeneri kapsaaeda?
                Psg ja Leipzigi kaotused? Jah, sakslaste vastu viiene kaitseliin tagantjärele ei õigustanud, aga see ei olnud ainukordne eksperiment. Oleme seda ennegi korduvalt kasutanud. Eelmine aasta toimis näiteks City vastu korduvalt. Ja ma ütleks, et pigem oli kaotus ikkagi mängijate ajupeerudes kinni kui peatreeneris.
                Psg vastu polnud me sugugi sitad, lihtsalt momendid jäid realiseerimata erinevalt klassiga vastastest. Viigist oleks piisanud.
                Kaotus Türgis? Selle paneks Solskjæri kapsaaeda. Häälestus oli tõesti sitt, aga oli selleski mängus nö võtmemomente, mis temast ei sõltunud. Positiivne on õnneks see, et sellega ei kukkunud rattad täielikult alt, nagu juhtus Mourinhoga, kes pärast Sevilla vastu kõrbemist enam ree peale ei saanudki.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Kuule tule tee peale tagasi. Vähemalt 50% fänniks olemisest moodustab see, et saad lõpuks vähemalt asja eest naise peale karjuda, raiolat ja Ed Woodwardi heitida ja üleüldse, see kuradi Martial... "see negrito suudab skoorida ainult voodis". Trashford toitku oma lapsi pärast karjääri for all I care. Kurat omal ajal mehed olid mehed, mitte lödipüksid, Sack Moyes. Ma mäletan, kuidas ise hoovijalgpallis, tahtmist oli rohkem kui nendel ülemakstud jorssidel kokku!

                  Mis see alternatiiv on, lähed peale tala türgis naise juurde ja ütled viisakalt, et "sport võitis"?
                  täiesti nõus selle fänniks olemise asjus.
                  loomulikult tuleb iga mäng vähemalt ühe korra ed ja glazerid perse saata. ja tony, kes jälle luhtab jne. ja peale mängu foorumis ka veel tiir teha, et kuidas ikka nii saab ja isegi treenerit kritiseerida kui selleks peaks vajadus olema, aga kritiseerimise ja #oleout vahel on päris palju tühja vett. eriti veel olukorras, kus peale kahte head tulemust on jälle näpud püsti.

                  ses suhtes on foorum hea asi, et kui kõik tundub enneolematult halb, siis on alati võimalus välja otsida mingi sitem SAFi periood, sealt must-valgel üht-teist lugeda ja hea õnne korral järeldused teha.

                  Algselt postitas HABE Vaata postitust
                  Muidu ma olin su postitusega nõus aga see osa... Mees, mitu korda on Harry pealt kaitse kärisenud see hooaeg? Just siis tema sitt söt või klaarimata pall? Salzburgi 3-s värav oli kah tema pealt. Victor on igate pidi rohkem hingega asja kallal, kuigi pole perfect siis Harry asemel soovitud Koulibalyga koos oleks ideaalne paar juba. Ka Leedsi mängus oli näha, et Harry ei suuda seal taga suud lahti teha ja kaitseliini juhendada.
                  seal lähevadki meie arvamused erinevat teed.
                  ma ei ütle, et härri on jube hea vmt, aga normaalses kaitseduos, kus kõrval oleks ennist mainitud sitke ja kiire vend, a la van dijk (ma pole koulibaly mänge näind), siis oleks minu meelest seal kõrval härri ja mitte victor. võin vabalt eksida.
                  viki - ja ma teen talle ilmselt liiga - puhul on mul endal tunne, et taheti veits olof melbergi, aga saadi stefan holm, kes on muidu tore poiss, kuid mis on tema trumbid jalgpallurina?
                  ehk et reaalselt - no hate - andke keegi märku, mis on lindeka tugevused kaitsjana? otseselt kiire ta pole, tugev ka mitte ja hüppab sama kõrgele kui keskmine jalgpallur. mängu lugemine? jalaga mäng? miski kolmas-neljas-viies?
                  hetkel on ta minu silmis ideaalne varukaitsja, kes teeb hooajal ca 20 mängu. võtmeväljendina kasutaksin "stabiilne kvaliteet". nagu upgradetud ragnar klavan kui lubate.


                  Algselt postitas magicm Vaata postitust
                  Tuletame korra Tottsilt saadud ketukat meelde. kas kaotus läks peatreeneri kapsaaeda?
                  Psg ja Leipzigi kaotused?
                  Kaotus Türgis? Selle paneks Solskjæri kapsaaeda.
                  tottsi mäng on lihtsalt kollektiivne sitt. seda olegunni arvele ei pane. nagu ka psg'd. nagu sa ütlesid: kui mõned mehed oleks viie pealt ära löönd, olnuks äkki olukord teine.
                  ehk et istanbul ja imo siiski lepizig. jah - on mängitud ennegi viiega ja edukalt mängitud, aga mitte ühtki korda sel hooajal. lisaks tuli shaw just vigastusest ning telles tegi umbes viiendat mängu manku eest ning oli samuti sellise liiniga ainult trennis mängind. elik see risk ei olnud õigustatud olukorras, kus tuli peksasaamist vältida.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    täiesti nõus selle fänniks olemise asjus.
                    loomulikult tuleb iga mäng vähemalt ühe korra ed ja glazerid perse saata. ja tony, kes jälle luhtab jne. ja peale mängu foorumis ka veel tiir teha, et kuidas ikka nii saab ja isegi treenerit kritiseerida kui selleks peaks vajadus olema, aga kritiseerimise ja #oleout vahel on päris palju tühja vett. eriti veel olukorras, kus peale kahte head tulemust on jälle näpud püsti.

                    ses suhtes on foorum hea asi, et kui kõik tundub enneolematult halb, siis on alati võimalus välja otsida mingi sitem SAFi periood, sealt must-valgel üht-teist lugeda ja hea õnne korral järeldused teha.
                    fair enough, aga sama hästi võib öelda, et mänguga samal päeval antud "ole out" hinnangut ei võiks sama tõsiselt võtta "jah" sõna kirikus. Ma arvan, et neid, kellel see ole out üle huulte lipsab (sh minul) ei püsi see kaineks saades üleliia kaua.

                    Kommentaar


                      No professional footballer has played as many minutes in official matches in the calendar year 2020 as Manchester United’s centre back Harry Maguire. Up until December 17th, the English international was fielded during 4’745 minutes (53 matches). The top 100s for both goalkeepers and outfield players are available in issue number 318 of the CIES Football Observatory Weekly Post.
                      allikas

                      ja vend oli vahepeal vangis!

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Aga meeskondlik saavutus? Arvasin, et tahab Inglise meistriks tulla.
                          Varsti tahab Madridi Realiga liituda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Aga meeskondlik saavutus? Arvasin, et tahab Inglise meistriks tulla.
                            Varsti tahab Madridi Realiga liituda.
                            Bruno on just selline inimene kes ei lahkuks kunagi. Üldse on meil hetkel hea periood käsil kus meeskonna paljud olulised lülid madridi või mujale ei tahagi, sest armastavad seda klubi.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Bruno on just selline inimene kes ei lahkuks kunagi. Üldse on meil hetkel hea periood käsil kus meeskonna paljud olulised lülid madridi või mujale ei tahagi, sest armastavad seda klubi.
                              See kommentaar ei olnud per se Brunole suunatud. Ükskõik kes tahab ära, kui sa vihkad teist klubi südamest.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                See kommentaar ei olnud per se Brunokle suunatud. Ükskõik kes tahab ära, kui sa vihkad teist klubi südamest.
                                Ma lihtsalt paar päeva tagasi mõtlesin just kogu squadi peale, et kui kauaks kedagi jätkub meile ja avastasin, et kui sellest koosseisust saab asja võib Ole midagi imelist korda saata.

                                Jah, unistan, aga mis siis?
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X