320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Neville sai MNFis korraliku lollusega hakkama.. Mis mõttes me peaks reservidega minema City vastu????????????

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      https://www.fullmatchesandshows.com/...-april-2019/#3

      Neville sai MNFis korraliku lollusega hakkama.. Mis mõttes me peaks reservidega minema City vastu????????????
      mingid minutid? Pole hetkel aega seda vaadata kuigi plaanis on, aga ilgelt tahaks enne manu mängu seda näha.. jube

      edit: palun https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=VD6NHuv2qIM

      saan g.n. loogikast aru, aga ma ei usu, et me top4 saame kui kaotame cityle, otherwise oleksin nõus.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Pole ka võimalust sellesse pikka videosse süveda, aga ilmselt on juttu sellest lõigust?


        Kui nii, siis Nev'il tuline õigus. Kuskil peab mängijatele puhkust andma ja ManCity mäng on selleks väga mõistlik valik. Las Greenwood ja co saavad võimaluse, ehk saadavad ka Cityst mõne pensile ära nagu Rashy Demichelisega omal ajal tegi.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          Pole ka võimalust sellesse pikka videosse süveda, aga ilmselt on juttu sellest lõigust?


          Kui nii, siis Nev'il tuline õigus. Kuskil peab mängijatele puhkust andma ja ManCity mäng on selleks väga mõistlik valik. Las Greenwood ja co saavad võimaluse, ehk saadavad ka Cityst mõne pensile ära nagu Rashy Demichelisega omal ajal tegi.
          kaotus cityle = ei saa top4 ehk ei saa sinu ega G jutust aru.. suured mehed, saavad hakkama paar korda nädalas mängimisega
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            barca vastu ju nagunii lootust pole, puhaku parem seal. või siis euroopa liiga järgmine aasta, kui sedagi

            Kommentaar


              Algselt postitas jermor Vaata postitust
              barca vastu ju nagunii lootust pole, puhaku parem seal. või siis euroopa liiga järgmine aasta, kui sedagi
              See ongi minu jaoks kõige hullem - kui meekond mängib tahtmisega ja ei ole kedagi, keda kandma peaks, siis minu meelest ON lootust, et tuleb tulemus. Aga see see jant ongi, et kunagi ei tea, missuguse moraaliga meeskond end platsile veab. Lootus on see, mis tapab.

              Süda ütleb üht aga mõistus ütleb siiski, et pigem tuleb reality check.
              Van Der Sar saved it, United again!

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                kaotus cityle = ei saa top4 ehk ei saa sinu ega G jutust aru.. suured mehed, saavad hakkama paar korda nädalas mängimisega
                Tuletame meelde tabelit:
                3. Spurs 33 mängu 67p
                4. Arsenal 33 mängu 66p
                5. Chelsea 34 mängu 66p
                6. United 33 mängu 64p

                Kaotama ei lähe ju keegi. Gaz'i mõte oli lihtsalt, et kui on vaja kellelegi puhkust anda (ja hooaja lõpus on seda vaja), siis teha seda ennem City vastu kui Chelsea vastu. Kui võidamegi City't, aga oleme sunnitud paremad poisid Chelsea vastu pingile jätma ja saame sealt kaotuse, peame top4 pääsemiseks lootma, et 2/3-st kaotavad nõrgemate vastu punkte. Kui hoiame poisid värskena Chelsea mänguks, siis anname endale parema võimaluse neist mööda hüppamiseks ja peame lootma, et vaid 1/2 kuskil punkte kaotab.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  kurat sa oled fking manchester unitedi poolehoidja aga kõlad nagu mingi lambine kennaadi. jutt on selline: kui ma x meeskonna vastu ei puhka mängijaid siis y meeskonna vastu pole võidu lootustki. nahhui naada. linnupoja jutt meeldib mulle. mehed saavad palju palka ja suudavad paar korda nädalas ka endast väljakul kõik anda

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jermor Vaata postitust
                    kurat sa oled fking manchester unitedi poolehoidja aga kõlad nagu mingi lambine kennaadi. jutt on selline: kui ma x meeskonna vastu ei puhka mängijaid siis y meeskonna vastu pole võidu lootustki. nahhui naada. linnupoja jutt meeldib mulle. mehed saavad palju palka ja suudavad paar korda nädalas ka endast väljakul kõik anda
                    Okei J Stam

                    Kommentaar


                      -------------De Gea
                      ------Jones Linfelöf Smalling
                      Lingard McTominay Fred Young
                      --------------Pogba
                      --------Rashford Martial


                      Pingil: Romero, Dalot, Andreas, Matic, Mata, Alexis, Lukaku

                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Kuigi Dalot veel kaitse koha pealt arenguruumi on, siis eeldasin teda alustamas. Täna aga pole ühtegi äärekaitset ja nagu ikka kui kapten mängus läheme kümne mehega peale.

                        Kommentaar


                          Phil Jones mängib äärekaitses Messi vastu v

                          Kommentaar


                            Noh, vähemalt Young pidi jube hea olema tagatoas ja üldse hea bändivaimule. Kapten, kes viib ise laeva põhja.

                            Aga ega ta ise ennast ei vali algkoosseisu. Ole seljas on pool vastutusest.
                            Van Der Sar saved it, United again!

                            Kommentaar


                              Kuradimuse kaigas on see igavasti noor Young. KAUA VÕIB???

                              De Geal on ilmseltgelt olnud terve see hooaeg motivatsiooni probleemid ja neid erroreid mida eeldaks, et ta ära võtab on päris mitu võrgus maandunud. Vaadates kuidas Romero on mänginud oma vähese mängupraktikaga, siis... De Gea võib küll rahaks ära teha paraku, kui ta ikka ei taha Manu särgis enam oma parimat näidata. Kurb aga valus tõsi.

                              Kommentaar


                                Alustatakse elavalt, näidatakse, et see Barcelona on vägagi haavatav ja...

                                Young võib juba täna asjad kokku pakkida ja koju minna. De Gea on maailma parima väravavahi kohta vaimselt ikka üsna nõrk.
                                Täielik kollaps. Oleks siis, et näidataks ka pärast selliseid ajupeere mingeidki mune, aga lihtsalt pole kuskilt näha. Keeratakse oma p*rset ainult rohkem uppi. Üks kätelaiutus teise otsa ja mitte mingit iseloomu.

                                Pogba on mentaalselt väike tüdruk. Fööniga pähe.

                                Jah, ma olen vihane

                                Kommentaar

                                Working...
                                X