Lehekülg 1937, kokku 1954 EsimeneEsimene ... 93714371837188719271933193419351936193719381939194019411947 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 38 721 kuni 38 740, kokku 39080
    Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Bunch of wankers, nagu ikka!
    City väike arv fänne isegi laulsid teid üle - Liverpoolis ei juhtuks mitte kunagi sellist asja.
    Liverpoolis tehakse enne mängu korra suu lahti. Edasi ei toimu seal ju midagi?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2019

Algupärane

no mitu mängu viimasest 10st pähe saadud on juba. liverpooli fännidel oli rumal midagi loota täna.

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Teie peale ei saa ikka keegi loota enam.

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Vähemalt ei olnud Young väga sitt eile.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Vähemalt ei olnud Young väga sitt eile.
    Ma tavaliselt vaatan ManU mänge 2x aastas, seekord tegin erandi ja vaatasin 2.5x, aga milline see väga sitt Young siis veel on?
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja Raitsu avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ma tavaliselt vaatan ManU mänge 2x aastas, seekord tegin erandi ja vaatasin 2.5x, aga milline see väga sitt Young siis veel on?
    Sa ei taha teada. Eile tuli crossidel ikka brainfarte sisse aga üleüldse andis endast kõik ta lihtsalt paremini ei oska ning ta pole süüdi ka ,et lambad eesotsas paremkaitset/paremat äärt üleüldse pole suutnud korralikult mehitada.

Parem kui see pask mis nädalavahetusel oli, aga klassivahe oli näha. Kohati tuli meite poistel välja ka, viimasel kolmandikul jäi puudu. Lingard sittus nati liiga palju ja ma ei mõtle ainult neid löögivõimalusi, pidevalt lasi palli n.ö hoo peale ettepoole ilma kontrollimata ja siis avasas et oi Kompany on ikka liiga lähedal ei jõuagi.
    Peale viimast kahte vahetust ei tekkinud vist kordagi mõtet ,et läheb veel põnevaks. Sanchez võttis liinide vahel paar korda päris head positsioonid sisse, aga mitte keegi isegi ei söötnud talle. Ma ei tea kas keegi üldse talle palli söötis selle 10 minuti jooksul mis ta väljakul oli.
    Järgmises mängus võiks Romerot proovida, ta ei ole vist oma Unitedi karjääri jooksul ühtegi kala teinud, DeGea viimastes mängudes kõigis on.
    Kõige selle pasa juures mis viimastel nädalatel on olnud, on enidselt võimalik see neljas koht, sest tundub ,et keegi seda ei taha.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

Reservmängija Kasutaja Ants69 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2016

Algupärane

Kui Liverpooli fännid arvasid, et nad saavad meile loota siis nad on suuremad naljaninad kui ma esialgu arvasin. Ja ma ei mõtle seda kuidagi solvanguga, United on hetkel lihtsalt niivõrd s*tt. Mingi mügarik kõhus nagu tahaks uskuda, et tiitlivõitluses on veel mingi pööre tulemas..aga ei tea. Isiklikult - kuna endale südamelähedane klubi on omadega nii peetis siis mul on täiesti ükskõik, kes selle tiitli võidab. Lihtsalt reaktsioone kaotusele RAWK'ist/BM foorumist oleks ajaviiteks ehk naljakas lugededa..Hea vaheldus AFTV'le.

City on hästi ostnud. Me võiks suvel sama teha.

Ja Ole võiks oma Rashy'de ja asjadega ka vaiksemalt võtta. Platsil toimuv ei toeta eriti seda "omade poiste" poliitikat. Greenwood võiks olla järgmine mäng vähemalt pingil näiteks Lukaku asemel.
    Van Der Sar saved it, United again!

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Ma saan aru, et Pereira on põhimõtteliselt teie enda akadeemia toode? Ei ole kaugeltki valmis sellistes mängudes põhis kaasa lööma. Päris hirmus oli teda jälgida. Pogba esimene puude pole ka maailmameistri vääriline, aga tema mõtted ongi vist juba mandril. Üldiselt keskväljalt kõik algab ja seal on ManU suur probleem hetkel.
    no overall control

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Dec 2007

Algupärane

Vaadates eilset mängu, siis ei saa üldse aru, miks keegi Fredi vastu on. Minu jaoks oli ta eile pika puuga Unitedi parim mängija!

Bavarian Kasutaja Mõmmik avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas matys Vaata postitust
    Vaadates eilset mängu, siis ei saa üldse aru, miks keegi Fredi vastu on. Minu jaoks oli ta eile pika puuga Unitedi parim mängija!
    Päriselt? Mootor on, tekniiki ka, aga no nii kaigast keskväljal toimetavat söödumeest peast ei oskagi tuua. Eks kuskilt Huddersfieldist ikka leiab, aga no kohutavalt palju söödupraaki tuleb ikka sisse sellise taseme jaoks. Näha on muidugi, et tüüp üritab ja tahab, aga no mis sa teed.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Young üritab, Fred üritab. Kui sa ikka seda embleemi rinnas kannad, siis ainult üritamisest ei piisa. Taset peab olema. 7 aastased põnnid üritavad, siis patsutad õlale, et tubli poiss. Kui madalale me langeda võime. Tegelikult Fredi vastu pole midagi või noh on hullemaid. Eile, kui hakkas kerge momentum tulema ja nagu ikka sellises olukorras, siis kapten kandis asjade eest hoolt ja tsenderdas suhteliselt vabalt üle kõigi põhimõtteliselt küljeauti. Minut hiljem vastas City väravaga.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    südamest vihkan siukseid pilte, tahaks videot näha tbh, mis juhtus 10 sekundit enne seda pilti?
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    südamest vihkan siukseid pilte, tahaks videot näha tbh, mis juhtus 10 sekundit enne seda pilti?
    Ma arvan, et aru saada, miks pildil asjad nii valesti on ei piisa, et tagasi kerida 10 sekundit, vaid siin peaks selgelt juba hooaeg-kaks tagasi kerima.

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Loomulikult ei lootnud siit midagi, ma ei hakand isegi vaatama. Aga Ole is at the wheel and turning this around!
    https://www.facebook.com/watch/?v=314686132541953

lohutusauhinnaks sai pogback aasta meekonda. teenitud!
    ★★★★★★

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Reservmängija Kasutaja Ants69 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2016

Algupärane

https://www.youtube.com/watch?v=cKGPrOLIt7M

üldiselt Roy võtab päris hästi mõtted kokku.
    Van Der Sar saved it, United again!

Meeskonnaliige Kasutaja FTorres avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Lugesin siin huvi pärast neid vanu postitusi, korralikud debiilikud ikka... Moyes'i ajal: "uus SAF, oleme parimad!", van Gaali ajal: "nii hästi läheb juba, kohe hakkab tulema, tiitel paistab" ja nii edasi ja nii edasi... Väga piinlik ikka, juba 6 aastat hakkab kohe tulema teil. Millal viimati CLis midagi tegite? Naljasats.

Reservmängija Kasutaja tartanjan96 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2010

Algupärane

Mina ennustasin City tõusu ette juba aastal 2010 ja siis naerdi mind välja ja tembeldati trolliks. Nüüd on tulemus käes ja meie domineerimine on alles alanud sõbrad. Seda kümnendit jäädakse ajaloo annaalides meenutama kui City kümnendit. Kui samamoodi edasi toimetatakse, siis hakatakse võib olla rääkima ka City sajandist. Elagu Etihadi kindlus! Lõpetuseks ütlen ma aga järgnevat: Hoolimata sellest, et punased kuradid on pigem praegu rohkem nagu punased klounid, siis mingil looserfooli fännil siia hüppama tulla on ikka tase omaette. Manu hetkevormist piinlikum on teie 29 aastat ilma tiitlita, puhka jalga kulla mees

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2019

Algupärane

inb4 city kaotus burnleyle. palju suurem võimalus, kui et hambutu manu neilt punkte võtaks. liiga vara pole ka vaja noksi püsti ajada

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud