320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mourinhol tuli selgelt okse peale,nähes, kuidas tema ehitatud liivaloss on kokku kukkumas.
    MU FCUK

    Kommentaar


      Ma tegelt julmalt kartsin, et teine poolaeg tuleb CL finaali taoline, aga noh, õnneks polnud ligilähedanegi.
      DELFI kommijad ahju!

      Kommentaar


        Manchester United - Chelsea
        ESPN HIGHLGIHTS

        http://www.videoplayer.hu/videos/play/297880
        http://stream.try.hu

        Kommentaar


          Kas keegi võiks öelda miks Nani ei olnud isegi varumeestepingil ? Ja kas keegi võiks mängu lühidalt kommenteerida ? Ise ei saanud mängu vaadata , kuna mul endal oli trenn .

          Kommentaar


            Eespool postituses on toodud link mängu highlight video juurde. Video annab parema ülevaate asjast kui tekst....Selgelt on näha ka videost seda, et kõik võimalused olid MANU tekitatud, ehk siis et Chelsea ei suutnud terve mängu jooksul praktiliselt mitte ühtegi võimalust endale tekitada.

            Samas, egas loorberitele puhkama ei saa jääda. Wigani ja Boltoni mängud tuleks kindlalt ära võita. See on ka juba teada, et Kalevsport näitab tuleval laupäeval Boltoni - MANU mängu. Kolmapäevaseks mänguks tuleb vist mingi hea stream netist otsida, mis muud.

            Kommentaar


              Ma tervitan siinkohal alvarezi, kes nägi pühapäeva õhtuks välja veel halvem kui mina, ja levadia ultrate pealikku, kelle cristianoronaldo sall selle võidu ilmselt ka koju tõi.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Igati korralik esitus manu poolt,kui nüüd maadlus termineid kasutada siis puhas selja võit.
                Loodetavasti jätkatakse samas vaimus ka Wigani vastu,kuigi vastastel on tekkinud uskumatu võiduseeria.(7/6).
                See ka veel,et üle kahe kuu juba pole liigas manule väravat löödud.Kõva sõna igatahes.

                Kommentaar


                  Alvarezile õnnesoovid, siit ka väsimatu vanasõna: Ära hõiska enne õhtut.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Täiesti legaalne värav. Äärekohtunik võiks reeglid ära õppida. Muidu on kõik kena.
                    Ronaldo had just had a header ruled out, as Rooney had failed to lift his foot off the ball when rolling it into the D for a corner and then steering it out for Giggs to cross.
                    Sihuke nüke hoopis. Ühest allikast. Pilti muidugi kuskilt ei leia, aga no küllap ta siis nii oli, otse nina all tal seal ju nikerdasid. Ega suurt vahet pole ka muidugi.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Berba eest makstud summad paistavad olema õigustatud. Milline osavus palli üleval hoidmisel, peaga platsil tegutsemine ja enesevalitsemine. Õigel hetkel nõelaja. Tiitlijaht võib üsna kergeks muutuda, kui too mees vigastusi ei korja.

                      Kommentaar


                        Berba on kunn. Häppihäppihäppi.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Evra out with ankle.

                            Ferdinand läheb seljaga täna uuringutele.
                            2002 FC EBS Team
                            2003 FC Nimeta
                            2004 FC Nimeta
                            2005 FC Nimeta
                            2006 Tallinn United FC
                            2007 Tallinn United FC

                            Kommentaar


                              nooruke Di Canto berbatovit katmas oli eriti hea, ei kahelnud hetkegi et sellest standardist tuleb kolmas koll ja Berbatov Di Canto ära jookseb, mõistetamatu tegutsemine Chelsealt aga mulle see meeldis, Jee Manu

                              Kommentaar


                                Diego Maradona
                                DELFI kommijad ahju!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X