320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seda oli rohkem kui ette tunda. Ei ole piisavalt kvaliteeti ja noorim tiim ka ju. Ehk pean silmas, what goes up, must come down. Pärast PSG-d oli eufooria ja alla tulemine oli valus, ka Chelsea 4-0 lõi mulli üles ning järgnes pusimine. Täna siis sama muster.

    Kommentaar


      Avakohtumise järel olid enamikel siinsetel poolehoidjatel hõlmad lahti ja kõvatamine käis. Siis Linnupoja ja armee naersid kui ma statementi püsti panin, et Chelsea lõpetab top 4-s ja Manu heitleb kuskil Euroopa kohtade nimel. Kes nüüd naerab? Kes on tegija? Kes tunneb Premier League?? Pole ammu jalgpallialaselt Ego nii kõrgel olnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Avakohtumise järel olid enamikel siinsetel poolehoidjatel hõlmad lahti ja kõvatamine käis. Siis Linnupoja ja armee naersid kui ma statementi püsti panin, et Chelsea lõpetab top 4-s ja Manu heitleb kuskil Euroopa kohtade nimel. Kes nüüd naerab? Kes on tegija? Kes tunneb Premier League?? Pole ammu jalgpallialaselt Ego nii kõrgel olnud.
        Ega linnupoja ei saanud ju teada, et VAR kõik ära rikub.

        Kommentaar


          Latt on nii madalal, et Linnupojast targem olemine on saavutus?

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Latt on nii madalal, et Linnupojast targem olemine on saavutus?
            Ega see mingi Itaalia pole, kus kõik postitajad keenjused on.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Avakohtumise järel olid enamikel siinsetel poolehoidjatel hõlmad lahti ja kõvatamine käis. Siis Linnupoja ja armee naersid kui ma statementi püsti panin, et Chelsea lõpetab top 4-s ja Manu heitleb kuskil Euroopa kohtade nimel. Kes nüüd naerab? Kes on tegija? Kes tunneb Premier League?? Pole ammu jalgpallialaselt Ego nii kõrgel olnud.
              Tõmba ka hõlmad koomale, 11 vooru alles seljataga
              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Avakohtumise järel olid enamikel siinsetel poolehoidjatel hõlmad lahti ja kõvatamine käis. Siis Linnupoja ja armee naersid kui ma statementi püsti panin, et Chelsea lõpetab top 4-s ja Manu heitleb kuskil Euroopa kohtade nimel. Kes nüüd naerab? Kes on tegija? Kes tunneb Premier League?? Pole ammu jalgpallialaselt Ego nii kõrgel olnud.
                Okei ma tavaliselt ei viitsi reageerida, aga tehniliselt on meie meeskonna keskmine vanus isegi madalam Ja arvestades milline vigastuskriis meil on olnud, siis lihtsalt oli teil võimalus sel ajal veidi eest ära joosta.

                Teine asi on mängupilt, see on meil niiöelda "kaitsvate" meeskondade vastu olnud täielik pask juba eelmisest hooajast saati. Samas Arsenali, Chelsea, Wolvesi, Liverpooli jne vastu saame täitsa kenasti hakkama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Okei ma tavaliselt ei viitsi reageerida, aga tehniliselt on meie meeskonna keskmine vanus isegi madalam Ja arvestades milline vigastuskriis meil on olnud, siis lihtsalt oli teil võimalus sel ajal veidi eest ära joosta.

                  Teine asi on mängupilt, see on meil niiöelda "kaitsvate" meeskondade vastu olnud täielik pask juba eelmisest hooajast saati. Samas Arsenali, Chelsea, Wolvesi, Liverpooli jne vastu saame täitsa kenasti hakkama.
                  Tegelt ma lihtsalt tahtsin ise kõvatada Linnupoegade ja Scardheadide ees. Eks ma Manu käekäiguga kursis ja ega realistid teadsid alguses, et tuleb raske hooaeg.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Tegelt ma lihtsalt tahtsin ise kõvatada Linnupoegade ja Scardheadide ees. Eks ma Manu käekäiguga kursis ja ega realistid teadsid alguses, et tuleb raske hooaeg.
                    No offence, aga tegelt pole ju vahet, kumb meeskond Liverpoolist hooaja lõpuks vähem kui 40p maas on? Piinlik hooaeg ju mõlemal meeskonnal niikuinii. Kergelt selline paraolümpia tunne tuleb peale seda kõvatamist siin lugeda.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      No offence, aga tegelt pole ju vahet, kumb meeskond Liverpoolist hooaja lõpuks vähem kui 40p maas on? Piinlik hooaeg ju mõlemal meeskonnal niikuinii. Kergelt selline paraolümpia tunne tuleb peale seda kõvatamist siin lugeda.
                      Ega ma ei vaidlegi vastu ja tõsi ta on. Ja ega see ei olnud reaalselt nüüd see, et ma kuskil foorumis taon rusikaga vastu rinda, et fuck everybody ja Chelsea on parem vaid lihtsalt hooaja alguses visati neid statemente õhku ja nüüd on hea lihtsalt parastada Manu üle. Sarkastiline banter pigem. Eks teil endal ju itaalia foorumis Interi fännidega käib samasugune lahmimine 10x hullemalt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        No offence, aga tegelt pole ju vahet, kumb meeskond Liverpoolist hooaja lõpuks vähem kui 40p maas on? Piinlik hooaeg ju mõlemal meeskonnal niikuinii. Kergelt selline paraolümpia tunne tuleb peale seda kõvatamist siin lugeda.
                        Paraolümpia tunne tuli eile peale, kui soojenduseks enne NBA-d Torino ja juve esimese poolaja hääletusjooksu vaatasime.
                        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Ega ma ei vaidlegi vastu ja tõsi ta on. Ja ega see ei olnud reaalselt nüüd see, et ma kuskil foorumis taon rusikaga vastu rinda, et fuck everybody ja Chelsea on parem vaid lihtsalt hooaja alguses visati neid statemente õhku ja nüüd on hea lihtsalt parastada Manu üle. Sarkastiline banter pigem. Eks teil endal ju itaalia foorumis Interi fännidega käib samasugune lahmimine 10x hullemalt.
                          Ses suhtes õigus, et Interi vennad on 10x debiilsemad kui kõige hullemad manu ja tselski vennad kokku.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            kiire elutempo ja muidu asjalike toimetuste kõrvalt, ei ole mahti ja tahtmist teie maakonna lehte lugeda olnu...aga rohkem päikest, mõistmist, tolereerimist ja vikeraarelist maailma teile pähe...ja ÄRGE VIHAKE KÕIKI JA KÕIKKE JA KOIKI rohkem sallivust ja Oll on rattas!

                            olge normaalsed löpuks ahvid
                            How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                            Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                            Kommentaar


                              PS. peamine on armastus ja asjad.
                              How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                              Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                              Kommentaar


                                Ben Foster has had more shots on target (1) than Jesse Lingard this season (0).
                                Funny

                                Kommentaar

                                Working...
                                X