320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Amazing. Ma olin 2 kuud foorumist eemal ja vastutasuks lasti Moul minna ja asemele võeti Ole. Peaks vist transfer windowni pausi võtma mingi kihlveoga..
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Chelsea pandi nii sügavale kotti, et nad oleks võinud veel 90 minutit proovida, aga poleks ikka ohtlikuks saanud

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Amazing. Ma olin 2 kuud foorumist eemal ja vastutasuks lasti Moul minna ja asemele võeti Ole. Peaks vist transfer windowni pausi võtma mingi kihlveoga..
        Kui United PSG vastu edasi pääseb, oled suveni foorumist vaba ja ostan Herrera särgi sulle

        Kommentaar


          Lihtsalt ilus. Ei hakkagi muud ütlema.

          Kommentaar


            Wolves võõrsil, fuck Ega tiitleid lihtsalt ei saagi võita.

            Kommentaar


              Iga vooru suurim mäng. Andke parem kohe karikas ära.

              Krt tuleb ükskord lõpuks ka endale see Herrera särk ikka ära osta. Loodetavasti järgmine aasta pole selline jubedus ja omanikeks pole mingid suuremad rõvedused kui need praegu on. Uues lepingus pole küll küsimust.

              Kommentaar


                Selles suhtes PSG mängu peegelpilt, kus esimeses ei olnud meil võimalust ja nüüd ei jätnud Chelseale. OG täitis lubaduse täielikult, kui lubas "bounce back-ida".

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                  Kui United PSG vastu edasi pääseb, oled suveni foorumist vaba ja ostan Herrera särgi sulle
                  ootame pariisi.

                  Huvitavat statistikat ka, oleme harjunud eelnevatel aastatel masendavaid rekordeid purustama, nüüd midagi huvitavamat;

                  Ole conquering London : The last time United won away at Arsenal, Chelsea and Tottenham in a single season was back in 1984-85.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Ajalooliselt väga keerulisest kohast väga hea esitus.
                    Kõik tegid hea mängu, sh Lukaku ja Alexis.
                    Võõrsil fännid on endiselt väga tase.
                    Nädalavahetusel Liverpooli vastu on vast formatsiooni mõttes midagi sarnast oodata.
                    Ole nähtavasti saab töö ka , aga pigem alles suvel.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Ühe ägeda "pundit'i" sõnade kohaselt on Ole teinud seda, mida igaüks oleks võinud teha, kes oleks peale Jose'd tulnud

                      Üldiselt olen ka mina Ole puhul müüdud AGA kui nüüd kodus skausserite vastu peaks ka tulema tulemus (lepin isegi viigiga) siis ei ole olemas maailmas piisavalt suurt jõudu, mis suudaks muuta mu arvamust, et Ole peab saama uueks peatreeneriks.

                      Ma ei suuda uskuda, et veidi rohkem kui kuu aega tagasi me olime müümas Pogba't, Martial'i ja Herreral oli tükk tegu, et platsile saada.
                      Van Der Sar saved it, United again!

                      Kommentaar


                        See töö, mis Herrera ja Rashford ära tegid...püha müristus. Lisaks veel Pogba, Mata, Smalling, Shaw jne jne. Kahju ainult, et Lukaku ühtegi duelli võita ei suuda.
                        Võõrsil hundid on hea, sest United saab jälle omade lärmi siis nautida.
                        Algselt postitas Stok
                        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                        Kommentaar


                          Varsti on teil veel rohkem cashi.. vist
                          Saudi Arabia Crown Prince Mohammed Bin Salman's media minister has denied reports linking him with a £3.8bn takeover of Manchester United.

                          Kommentaar


                            ega jah, old traffordi muru alla saab üksjagu paljude ebameeldivate kodanike jäänused peita.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Amazing. Ma olin 2 kuud foorumist eemal ja vastutasuks lasti Moul minna ja asemele võeti Ole. Peaks vist transfer windowni pausi võtma mingi kihlveoga..
                              Paku midagi välja 😁
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Millal ja kas nimetatakse OG ametlikult uueks peatreeneriks?
                                Linnupoja ja teised- teie ennustused Norra liiga alustab Märtsi kuus ilma OG-ta Moldes. Ehk mina arvan küll, et läbirääkimised Moldega juba käivad ja lõppevad enne Norra liiga algust. Märtsi kuus on ka koondise paus liigades, mis sobiks ka rahus välja ütlemiseks, et OG on uus PEATREENER Manchester Unitedes!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X