320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    City mängib ka 4-4-2 ja vahi kus prõmmivad.
    City mängijad naudivad, Unitedi omad teevad sunnitööd. Usun, et mängijatevalik on teil piisav, et kaasaegse mõtteviisiga treener (Klopp ntx) praegu esinelikus madistaks.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Chelsea
      Jah, väga koledat. Süda läheb lausa pahaks kui palju saab teha mööda maad sööte ja kiirelt pall rünnakusse viia. Lollakas Mourinho peaks rohkem tsenderdustele mõtlema!

      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
      City mängib ka 4-4-2 ja vahi kus prõmmivad.
      Vahel muutub nende 4-4-2 pigem 4-3-3ks jne. Võiks öelda, et Silva ja Nasri pole pigem traditsioonilised 4-4-2 mehed. Ja nende 'prõmmimine' ei tule ka eriti wingerite pealt.

      ManU toetajad on pigem pahased selle peale, et Moyes on dino. Kui kellelegi antakse ManU sugune ja suurune klubi juhtida, siis cämmoon - potentsiaali on nii palju, et kas tee midagi uut, või tee hetkel parimast taktikast ilusaim jalgpall ever. Hetkel on asi väga lihtne - Moyes on average. Ta on sittade meestega average ja nagu näha, siis on ta ka üsna heade mängijatega average. United on juba ületanud ennast. KÕIK premmi klubid oleks juba praeguseks hetkeks päästikule vajutanud. Hooaja lõpus öeldi, et tahetakse treenerit, kes
      a) mängib huvitavat jalgpalli
      b) mängitab noori
      c) võidab karikaid
      d) on CL-i kogemusega

      Ja tundub, et siinkohal saadeti board (inc Gill) perse ja valiti keegi cut from the same cloth nagu SAF. Kahjuks pandi natukene mööda, kuna mees saadab asjalikud noored pingile ja laenule. Kahju kui sellised poisid nagu Powell, Lingard, Zaha, Barmby, Blackett jne. ei saa isegi võimalust. Et sellise mängustiiliga tiitleid võita peavad meil tõesti olema sellised mängijad nagu Reus, Gündogan, Vidal ja võimalik, et isegi neist ei piisaks.

      edit: ei saaks võimalust, hetkel veel võivad saada, aga Moyese sõnavõttude kohaselt toodaks klubisse palju talenti, kuna hetkel pole lihtsalt nende meestega võimalik tiitleid võita.
      Pay attention to the manager!

      Kommentaar


        Moyes on oma senise edu, nimetagem seda siis nii, ehitanud korralikule kaitsele üles. Unitedi kaitse on halb. Oli halb ka eelmine hooaeg. Toona suuresti tänu RVP heale minekule tuldi kaotusseisudest järjest välja. See hooaeg ei ole seda juhtunud. Öelda ,et ta on tulnud ja meistermeeskonna perse keeranud on küll õige, aga mitte päris õiglane. Mehed on ju samad. Murdocki välja käidud sirge molliga lati alt läbi on ikka jube hästi öeldud. Ma olen üpris kindel , et Moyes jätkab kuni järgmise hooaja lõpuni.
        Ma ei saa päris täpselt aru, mida mängijad üldse endast mõtlevad ? Tuli uus mees, ütles, et annab esimese hooaja võimaluse kõigile ennast näidata, seda siis alustades trennist ja lõpetades väljakul. Vennad võtavad ikka lõdvalt. Young vist on nüüd hakanud näiteks asjast aru saama, minu meelest üks vähestest peale Rooney kes võrreldes eelmise hooajaga on oma mängu tõstnud. Jaanuse areng ka ,aga see on rohkem loomulik evolutsioon.
        Nende meeste ,keda sa nimetasid, võimalus ongi laenul tegusid teha ja järgmine hooaeg ennast sellega koosseisu suruda. Tõsimeeli arvad, et peale Zaha keegi nendest oleks see hooaeg põhimeeskonnas lammutama hakanud või üldse piisavalt minuteid saanud,et areng ei peatuks ? Tõsiselt kahtlen.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
          Tõsiselt kahtlen.
          Mõtlesin selle all, et pigem ei anta neile võimalust tulevikus. Moyese arusaam tundub olevat siiski selline, et suurklubi peab ostma parimad turul olevad mängijad endale, mitte vaatama enda talenti. Aga vastuseks sinu küsimusele, siis jah - minu arvates oleks pidanud Lingard, Powell ja Zaha juba sel aastal saama võimaluse. Ses mõttes, et Mata on hea mängija and all aga väärt 37,1 miljonit naela? Ja kas pigem kasutada äärel Lingard/Zaha või osta endale kallis playmaker ja kasutada teda äärel?
          Ma arvan, et see hooaeg oli hea võimalus anda noortele võimalus ja olen seda ka mitmeid kordi väljendanud. Siiani arvan siiralt, et Moyes on suurel turul täielik idioot.
          Sellest kui palju antakse noortele võimalust saame rääkida umbes täpselt 2. septembrist alates.
          Vabandan juba ette aga loodan, et see on siiani võimalik, et suurklubi annab noortele võimaluse ja suudab samas ka võidelda tiitlite eest.
          Pay attention to the manager!

          Kommentaar


            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
            Moyes on oma senise edu, nimetagem seda siis nii, ehitanud korralikule kaitsele üles. Unitedi kaitse on halb. Oli halb ka eelmine hooaeg. Toona suuresti tänu RVP heale minekule tuldi kaotusseisudest järjest välja. See hooaeg ei ole seda juhtunud. Öelda ,et ta on tulnud ja meistermeeskonna perse keeranud on küll õige, aga mitte päris õiglane. Mehed on ju samad. Murdocki välja käidud sirge molliga lati alt läbi on ikka jube hästi öeldud. Ma olen üpris kindel , et Moyes jätkab kuni järgmise hooaja lõpuni.
            Unitedi kaitse on halb ja nagu sa mainisid, on see mitu head hooaega halb olnud. Miks Moyes ei toonud kedagi sisse ei suvel ega nüüd jaanuaris? Selle asemel ajasime terve suvi Fabregast taga ja lõpuks saime Fellaini, kelle eest maksime väga korralikult üle. Ma küll täpselt kuupäevi ei mäleta, aga kaua Moyes puhkusel oli, enne kui puhkuselt Manchesteri jõudis. Pole ka ime, et suvine ülemineku aken nii perse läks. Sügati pea terve juuni kuu koos Woodyga mune, enne kui liigutama hakkati.


            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
            Ma ei saa päris täpselt aru, mida mängijad üldse endast mõtlevad ? Tuli uus mees, ütles, et annab esimese hooaja võimaluse kõigile ennast näidata, seda siis alustades trennist ja lõpetades väljakul. Vennad võtavad ikka lõdvalt. Young vist on nüüd hakanud näiteks asjast aru saama, minu meelest üks vähestest peale Rooney kes võrreldes eelmise hooajaga on oma mängu tõstnud. Jaanuse areng ka ,aga see on rohkem loomulik evolutsioon.
            See, et mängijad on mänginud alla oma võimete on fakt, aga selleks peab ka mingi põhjus olema. Vaevalt nüüd paari kuuga kõik järsku oma oskused on ära kaotanud. Samas kui Moyes ei suuda mängijatele selgeks teha, kes ja kuidas mängima peab või ei suuda nad endasse uskuma panna, siis see on ikkagi Moyesi süü, mitte mängijate. See hooaeg oleme me ikka väga paska jalgpalli mänginud ja ma ei saa aru, kuidas selles saab mängijaid süüdistada.

            Kommentaar


              Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
              Ma küll täpselt kuupäevi ei mäleta, aga kaua Moyes puhkusel oli, enne kui puhkuselt Manchesteri jõudis. Pole ka ime, et suvine ülemineku aken nii perse läks. Sügati pea terve juuni kuu koos Woodyga mune, enne kui liigutama hakkati.
              Seal vist oli see case , et Moyese leping lõppes juunis ning ei tahetud neid sandikopikaid maksta, et varem lepingust vabaks saaks, ühesõnaga koonerdati.

              Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
              See, et mängijad on mänginud alla oma võimete on fakt, aga selleks peab ka mingi põhjus olema. Vaevalt nüüd paari kuuga kõik järsku oma oskused on ära kaotanud. Samas kui Moyes ei suuda mängijatele selgeks teha, kes ja kuidas mängima peab või ei suuda nad endasse uskuma panna, siis see on ikkagi Moyesi süü, mitte mängijate. See hooaeg oleme me ikka väga paska jalgpalli mänginud ja ma ei saa aru, kuidas selles saab mängijaid süüdistada.
              Ei tahagi öelda, et kõik on mängijate süü, aga jube palju on olnud selliseid lolle isiklike eksimusi , mille pealt siis on ära löödud. Moyesel on kindlasti ka kõvasti vaja areneda, kuid kõike päris tema kapsaaeda ka ei paneks. Sõbralikult jagaks pooleks või nii. Mulle tundub ,et Moyesel on mingi mentaalne blokk. Võiks ennast nüüd kokku võtta.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar




                Recharging the batteries for the final stage
                Algselt postitas Tofoa
                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                Kommentaar


                  Sattudes ühele Sir Alexi tsitaadile (1998. aasta half time team talk) ei imesta, miks comebacke na palju tema ajal oli.
                  Tsiteerin:"What the f*** are you lot playing at? That is the biggest load of s**** I’ve ever seen. Not one of you can look me in the eye, because not one of you deserves to have a say. I can’t believe you’ve come here and decided to toss it off like that c*** you’re playing out there."
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                    See, et mängijad on mänginud alla oma võimete on fakt, aga selleks peab ka mingi põhjus olema. Vaevalt nüüd paari kuuga kõik järsku oma oskused on ära kaotanud. Samas kui Moyes ei suuda mängijatele selgeks teha, kes ja kuidas mängima peab või ei suuda nad endasse uskuma panna, siis see on ikkagi Moyesi süü, mitte mängijate. See hooaeg oleme me ikka väga paska jalgpalli mänginud ja ma ei saa aru, kuidas selles saab mängijaid süüdistada.
                    Ma ei ürita nüüd kedagi kaitsta ega esile tõsta, aga kogus selles kompotis võime ainult oletada miks ei suudeta kõhu alt jalgu välja võtta ning selle tõttu võiks kaaluda ka ühe mõjutava tegurina mängijate kõrget motivatsiooni puudust. Seda ma igal juhul mäletan, et keegi meeskonnast meedias peale shitty liigatiitli võitu, oli kas järgneva hooaja eel või siis juba hooaeg käis, erilist vahet pole ka, aga tuli välja jutuga, et tema meelest jäi meistritiitel kaitsmata kuna temale tundus, et paljudel meestel polnud piisavalt motivatsiooni kaitsta tiitlit ja tunnistas, et kui oled ikka tiitli nimel omast maksimumi välja pigistanud, siis on mitmeid kordi raskem ennast motiveerida ja seda sama teha järgmisel hooajal, pluss iga kahe aasta tagant toimuvad suvised suurvõistlused.Peale lärmakate naabrite tiitlivõitu muidugi mott tõusis kahekordselt ja nii ta jälle tuli. Kahjuks oma haugi mäluga ei meenu, kes see mängija oli (Evra????), oleks lihtsam ajaloos tuhnida ja seda juttu ka kinnitada lingiga.




                    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                    Sattudes ühele Sir Alexi tsitaadile (1998. aasta half time team talk) ei imesta, miks comebacke na palju tema ajal oli.
                    Tsiteerin:"What the f*** are you lot playing at? That is the biggest load of s**** I’ve ever seen. Not one of you can look me in the eye, because not one of you deserves to have a say. I can’t believe you’ve come here and decided to toss it off like that c*** you’re playing out there."

                    'At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you, and you’ll not even able to touch it if we lose. And for many of you, that will be the closest you will ever get. Don’t you dare come back in here without giving your all.'

                    Ferguson's half-time team-talk during the 1999 European Cup final with Bayern Munich
                    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Scarhead
                      Ma ei ürita nüüd kedagi kaitsta ega esile tõsta, aga kogus selles kompotis võime ainult oletada miks ei suudeta kõhu alt jalgu välja võtta ning selle tõttu võiks kaaluda ka ühe mõjutava tegurina mängijate kõrget motivatsiooni puudust. Seda ma igal juhul mäletan, et keegi meeskonnast meedias peale shitty liigatiitli võitu, oli kas järgneva hooaja eel või siis juba hooaeg käis, erilist vahet pole ka, aga tuli välja jutuga, et tema meelest jäi meistritiitel kaitsmata kuna temale tundus, et paljudel meestel polnud piisavalt motivatsiooni kaitsta tiitlit ja tunnistas, et kui oled ikka tiitli nimel omast maksimumi välja pigistanud, siis on mitmeid kordi raskem ennast motiveerida ja seda sama teha järgmisel hooajal, pluss iga kahe aasta tagant toimuvad suvised suurvõistlused.Peale lärmakate naabrite tiitlivõitu muidugi mott tõusis kahekordselt ja nii ta jälle tuli. Kahjuks oma haugi mäluga ei meenu, kes see mängija oli (Evra????), oleks lihtsam ajaloos tuhnida ja seda juttu ka kinnitada lingiga.
                      City liigatiitel tuli sellepärast, et United tõmbas oma hoo maha, sest nad olid mitu vooru enne lõppu piisavalt suure edu saavutanud city ees. Sealt tulidki need Newcastle ja WBA? bläkid ja lõpus ei suudetud ennast enam kokku võtta.

                      Ma ei oska öelda, kas asi on motivatsioonis või mitte, aga kas mitte Moyes pole palgatudki selleks, et olla Unitedi suur Isa ja motivaator. Vaata kuidas tahad, aga kõik viitab ikka sellele, et probleem on hetkel pealikus kinni. Kindlasti on mängijad kõigele sellele kaasa aidanud, aga sa ei saa vallandada tervet kollektiivi, et teha kellestki paremat juhti.

                      Kommentaar


                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Guardian võtab Rooney eeldatava uue megalepingu nii ilusti kokku, et omalt poolt ei oska midagi tarka lisada. Kõik küsimärgid on kenasti ritta pandud, leiaks ainult kellegi, kes oskaks lüngad täita.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Ben Smith ‏@BenSmithBBC 17m
                            Rooney's contract is five and half years. All agreed. Confirmation later today #MUFC

                            Tiim on tagasi Carringtonis, Rooney ise oli täna trennis üpris heas tujus.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              1785 naela ja 71pennise tunnipalgaga ei saagi sitt tuju peale tulla.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar





                                Wayne Rooney@WayneRooney
                                Very happy to announce that I have signed a new extended contract with Manchester United
                                9:27 PM - 21 Feb 2014

                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X