320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pff, heiterid.

    (tegelt otsisin wigani-penalti gifi, aga polnd ette nähtud...)
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Toda sama vincu gifi pidasingi silmas Nani puhul. Veider, et ta ei küsi (või küsib?) pendla olukorda endale, aga karistuslöökide puhul moosib nagu mothafakk, et saaks lajatada.
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Sahinad käivad, et Young võib Pooli vastu mängida. Nani´l mingi vigastus, sitemal juhul 2 kuud väljas.
        Onu Vints võiks valgustada sel teemal, et kuidas Cleverley´l läheb ja millal seda venda uuesti näeb. Ja kuhu Anderson kadus?. Sellest juba päris kaua aega möödas, isegi ei mäleta kelle vastu ta vahetusest sisse tuli. Kas ta tõesti nii fucked up, et sellepärast oli vaja Scholes välja peksta.
        .

        Kommentaar


          ega onu vints istub jah füsio ukse taga ja peab päevikut. ei tea mina rohkem midagi kui seda, mida netist igaühel võimalik leida on.

          räägivad, et Tom hakkas täistrenni tegema teistega koos. ju ta siis ikka õige pea tagasi on.

          mr Anderson olla trennis mingi koblaka saanud, kaua läheb, ei oska arvata.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Kui juba piltide panemiseks läks.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Kas mu postitus kustutati ära just? Miks peaks kustutama postituse, mis räägib samast haigusest, mis on Fletcheril?

              Mark Reale dies - Fletcheril sama haigus.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Kas mu postitus kustutati ära just? Miks peaks kustutama postituse, mis räägib samast haigusest, mis on Fletcheril?
                Vastasid ise oma küsimusele. See teema on siin mu meelest piisavalt kajastatud ka ilma nimekirjata neist, kes on samasse haigusesse ära koolend.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  Vastasid ise oma küsimusele. See teema on siin mu meelest piisavalt kajastatud ka ilma nimekirjata neist, kes on samasse haigusesse ära koolend.
                  Anna andeks, aga mina ei näe küll, et ManU teema upuks Fletcheri teemalistest postitustest. Tegu on päris tõsise probleemiga ja mul on tunne, et kohalikele fännidele pole see veel kohale jõudnud (va Vince/Fitti). Väga lamp on kustutada üks teemakohane postitus kõigi teiste sadade ebaoluliste hulgast.

                  (PS! Mina ei tea rohkem kedagi, kes sellesse haigusesse [hiljuti] surnud on tuntud inimestest).
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Anna andeks, aga mina ei näe küll, et ManU teema upuks Fletcheri teemalistest postitustest. Tegu on päris tõsise probleemiga ja mul on tunne, et kohalikele fännidele pole see veel kohale jõudnud (va Vince/Fitti). Väga lamp on kustutada üks teemakohane postitus kõigi teiste sadade ebaoluliste hulgast.

                    (PS! Mina ei tea rohkem kedagi, kes sellesse haigusesse [hiljuti] surnud on tuntud inimestest).
                    SW-l lihtsalt viskas kops üle maksa kui nägi, et rokkstaar on sellesse surnud. Tahtis, et tegu oleks olnud mõne rõveda popmuusikaiidoliga.
                    Algselt postitas rainis007
                    Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                    Kommentaar


                      Mulle tundub, et diagnoose panna või haiguslugusid võrrelda ja väljavaateid prognoosida enamasti jalgpallilehtedelt kogutud info põhjal pole ülemäära mõistlik ega eetiline. Samas ei kahtle ma selles, et mõistlikkuse ja eetika piirid on erinevatel inimestel erinevas kohas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        Mulle tundub, et diagnoose panna või haiguslugusid võrrelda ja väljavaateid prognoosida enamasti jalgpalliehtedelt kogutud info põhjal pole ülemäära mõistlik ega eetiline. Samas ei kahtle ma selles, et mõistlikkuse ja eetika piirid on erinevatel inimestel erinevas kohas.
                        ohjaa, siin foorumis on ju eetikal eriti kõrge koht.

                        vabandan offtopicu pärast, mina lõpetan.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          no ilmselt kustutatakse ka minu postitus, aga pidasin siiski oluliseks ühte asja täpsustada. Tofoa mainitud rokkar Mark Reale suri Crohni tõvesse, mis on tegelikult üpris erinev kui Fletcheri "ulcerative colitis". Crohni tõbi on oluliselt raskem ja kui õigel ajal ei avastata, siis polegi suurt midagi teha. Fletcheri haigus on tegelikult natuke leebem ning suur osa inimesi taastub sellest ravimite abil päris kiiresti. tegemist on aga kroonilise haigusega ja välja seda ravida polegi lõplikult võimalik (vaid kontrolli all hoida). kuna haigus koormab keha, tekitab kaalukaotust jne, siis on tippsportlase puhul sellest taastumine oluliselt raskem, sest peavad nemad ju kannatama oluliselt raskemaid koormusi ja pinget võrreldes tavainimesega. tuleb kannatust varuda ja aega anda Fletcherile.

                          ja eelnevat juttu võib uskuda, sest olen isegi sarnase asja äbi elanud nagu Fletcher hetkel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            (PS! Mina ei tea rohkem kedagi, kes sellesse haigusesse [hiljuti] surnud on tuntud inimestest).
                            mis ehk võiks vihjata, et tegemist on suhteliselt erandjuhtumiga, ei..?

                            ja alustagem kasvõi sellest, et Fletcherit vaevab haavandiline koliit, samas kui kidraonul oli Crohni tõbi. need ei ole päris üks ja sama, seega ma päris ei läheks veel fletchile kirikusse küünalt panema.

                            usutavasti on enamik siin ikka aru saanud, et tegemist on väga tõsise haigusega, aga mis sellest ikka pikalt arutada - kui juhtub ime ja tuleb kunagi tagasi, siis tuleb. kui ei, siis ei.

                            aga kui tuli jutuks, siis olgu öeldud, et värskema info põhjal kiusas see tõbi teda juba nii ammu kui oma kolm-neli aastat tagasi. kui mõelda, mismoodi fletcherson sel ajal mängida lammutas, siis kurat võtaks, müts maani maha.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Olen minagi kuulnud seda, et meest vaevab hoopis "ulcerative colitis", kuid teiste allikate kohaselt on tal hoopis Crohni tõbi.

                              "I think the symptoms of Crohn's and colitis can be similar"

                              Otherwise, kõike paremat Darrenile, ootan minagi teda platsile tagasi.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                aga kui tuli jutuks, siis olgu öeldud, et värskema info põhjal kiusas see tõbi teda juba nii ammu kui oma kolm-neli aastat tagasi. kui mõelda, mismoodi fletcherson sel ajal mängida lammutas, siis kurat võtaks, müts maani maha.
                                see on natuke paha, et kohe esimeste sümptomite ilmnedes mees pausi ei teinud ja asja korralikult kontrolli alla ei saanud. teisest küljest on aga mõistetav, et parimates aastates jalgpallur iga asja pärast kohe aega maha ei võtta. selles suhtes tõepoolst müts maha, et mees suutis veel tipptasemel mängida, sest minu isiklikult pigistas see haigus nt küll energiast nii tühjaks, et terve elu trenni teinud inimesena, tundus lõpuks nagu poleks varem lillegi liigutanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X