320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Olen minagi kuulnud seda, et meest vaevab hoopis "ulcerative colitis", kuid teiste allikate kohaselt on tal hoopis Crohni tõbi.

    "I think the symptoms of Crohn's and colitis can be similar"

    Otherwise, kõike paremat Darrenile, ootan minagi teda platsile tagasi.
    sümptomid on tõepoolest sarnased, kuid "ulcerative colitis" oleks siiski kordades parem variant kui Crohni tõbi. kui sellises olukorras "paremast" üldse saab rääkida.

    Kommentaar


      Evra kapteniks määramine on lihtsalt õli tulle viskamine. Vilekoor jms saab olema maximaalne, pohhui!

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Evra kapteniks määramine on lihtsalt õli tulle viskamine. Vilekoor jms saab olema maximaalne, pohhui!
        Ma ei saa küll aru, mis õlist sa siin räägid. Evra on juba pikemat aega olnud stand-in või lausa viitsekapten. Ammu enne negrito-gate'i. Kuniks Vida väljas, igati loogiline, et tema hooaja lõpuni kapteniks määrati.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Kes Unitedi viimased mängud kapten olnd on? Ning õli tulle valamisest rääkis ta muidugi selles mõttes, et just enne Liverpooli mängu see teemaks võeti.

          Kommentaar


            Algselt postitas idikas Vaata postitust
            Kes Unitedi viimased mängud kapten olnd on? Ning õli tulle valamisest rääkis ta muidugi selles mõttes, et just enne Liverpooli mängu see teemaks võeti.
            Võeti?? Umbisikulises teguviisis? Minu meelest võttis üks KKK liige ülal selle ise praegu teemaks.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Ära hala

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Võeti?? Umbisikulises teguviisis? Minu meelest võttis üks KKK liige ülal selle ise praegu teemaks.
                Manchester Unitedi prantslasest kaitsja Patrice Evra, kes sattus oktoobris sõnelema Liverpooli ründaja Luis Suarezega, pärast mida Suarezele määrati rassistlike solvangute eest kaheksamänguline võistluskeeld, võib Liverpooli kodustaadionile naasta kaptenipaela kandes. Liverpool ja United kohtuvad sel laupäeval karikamängus.


                Ma arvan, et Eesti meedia ei kajasta enne igat Unitedi mängu kaptenivalimist. Aga kes on viimastes mängudes olnud kapten siiski?

                Kommentaar


                  Algselt postitas idikas Vaata postitust
                  http://sport.postimees.ee/717570/ras...sta-kaptenina/

                  Ma arvan, et Eesti meedia ei kajasta enne igat Unitedi mängu kaptenivalimist. Aga kes on viimastes mängudes olnud kapten siiski?

                  Vaatasid ka seda, kes uudise teinud on ?
                  Luges foorumit ja tegi siis kohe uudise. Tubli, kiidan, loodetavasti ka Pahv kiidab
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas idikas Vaata postitust
                    Aga kes on viimastes mängudes olnud kapten siiski?
                    beatrice
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      beatrice
                      Kvaliteet huumor!!!
                      varupallivarupumpaja

                      Kommentaar


                        Tundub, et üks kasutu poiss saadetakse Saksamaale mõtteid koguma.
                        Ja siin pole vist veel mainimist leidnud, et vahepeal parseldati ka Danny Drinkwater Leicesterile maha.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Sir Alex Ferguson claims Liverpool remain Manchester United's most fierce rivals

                          Kommentaar


                            Kus Ronney on ?
                            sigpic

                            Kommentaar


                              United: De Gea; Rafael, Smalling, Evans, Evra; Scholes, Carrick, Giggs; Valencia, Welbeck, Park.

                              Subs: Lindegaard, Fabio, Ferdinand, M Keane, Pogba, Berbatov, Hernandez

                              Kommentaar


                                Ei oskagi eriti midagi öelda selle koosseisu kohta. Chicharitot või Berbat oleks tegelt tahtnud algkooseisus näha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X