Lehekülg 2039, kokku 2077 EsimeneEsimene ... 103915391939198920292035203620372038203920402041204220432049 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 40 761 kuni 40 780, kokku 41531
    Eesti koondislane Kasutaja Raitsu avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

City mängis paremini. Rünnak oli hambutu ja kui rünnak ei toida siis mänge ei võida, sest kaitsest pole väga mõtet rääkida, Härri ja co küpsetavad ühe kohustusliku endale ikka ära. Dias hoidis City poolelt kaitse ikka väga kõvana, paikas vasakule paremale. Meitel Martial,Bruno alla igasugust arvestust. Mina isiklikult väga kurb ei olnud, vaadatavam mäng kui eelmine Manchesteri derby igal juhul. Üleüldiselt , kui Ole ei taha Cavanit,kes küll eile oli mängukeelu all , nädalast nädalasse mängitada, tunduks tuleviku mõttes sinna panna Greenwood. See prantsuse poiss ei tundu toitvat.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

Amatöör Kasutaja Mr.Andreas avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2011

Algupärane

Ka mul oli hala enne mängu valmis kirjutatud, otsustasin siiski end "välja magada" enne postitamist. Lühidalt võttes, mis seal ikka - City on jätkuvalt Manchesteri parem tiim. Kurb, aga tõsi. Sellegipoolest on neil ca. 18(?) tiitlit enne "Manchester on sinine" lahmimist minna.

------ Vahepala-----
    Eriti naljakas on see lahmimine L'pooli fännide poolt, kas tõesti see vahepealne periood siiani kipitab? Ma küll tundsin kaasa kui Gerrard libastus või Suarez hambaid näitas, varsti tunnen jälle kaasa kui Klopp nahad teeb ja lähete sinna kuhu kuulute - tabeli keskele. Enne kui paugutama hakkate, pakun 20 aastast betti 2 tuhande euro peale (ei tee nalja, võtke ühendust). Kui United lõpetab Liverpoolist kõrgemal, 1 punkt mulle ja kui Liverpool... üks punkt sulle. 20 aasta pärast loeme punktid kokku ja vaatame kuhu jõuame. Alustada võiks järgmisest hooajast - mu point on see, et küll ka teie kukute, ja valusalt. Väga pikk bet, aga no pensionit kogume ju me kõik?
    ------

Minu arust on olulisem see, et erinevalt siin mingitest 6-1 suhkamitest ja värkidest, ei olnud pilt lootusetu. Kahe meeskonna vahe on tunduvalt väiksem kui oli umbes 2 aastat tagasi. See on minu arvamus, ärge hakake, ka trollid (võite endale sisse istuda).

Otseselt ei oskagi öelda, et kas tegemist on mängu joonise või mängijate klassi vahega. Teps vist mõlemat. Pange need kaks meeskonda perspektiivi: põhikoosseisu keskmine meeskonnas veedetud aeg, mängijate vanus ja kogemus,FIFA reiting, sisekliima, kaua treener pukis on olnud, mis olukorrast meeskond üle võeti... mõni targem vend vist oskaks natuke rohkem aspekte välja tuua kui minusugune kapifänn.

Vähemalt on ju suund õige, mänge on lõbus vaadata (ka ilma õlleta), ei mängita antijalgpalli. Tõsi, treener on roheline ja ei teagi kas siit asja saab, aga nahui me siis Unitedit fänname kui mitte romantika pärast? Kiiret edu otsides võiks ju embleemi Chelsea, City, PSG või huiteabmille vastu vahetada. Muidu olen siin enamustega nõus, et paanikaks pole põhjust ja vaatame mis asjast saab. Ärge nüüd oma frustratsiooni Antsu peal ka välja valage, ega ta nüüd midagi nii radikaalset ka ei öelnud.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Noh ega mina räägingi ainult vahtu ja jalkastuudiotes täiesti teist juttu...
    Sa leidsid selle Inglise jalgpalli Telegrami.

su ema uus mees Kasutaja H.M Murdock avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

esimene poolaeg jooksid mõlemad nagu vasikad ühest aediku otsast teise, teisel tegi pep korrektuurid ja shity keeras unitedi lukku.
    statistikat ei viitsi otsida, seega pakun puusalt, et brun tegi teisel poolajal 3 korda vähem pallipuuteid kui esimesel. seda öeldes võiks fa cupile b-tiimiga minna, sest sel aastal karikaid mängida tundub ikka suhteliselt perspektiivitu energia raiskamine. klopp sai sellest vist ainsana kohe aru.
    buy the ticket, take the ride.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Ma arvan, et viimase 5 aasta jooksul on vaatamata jäänud per hooaeg keskmiselt üks mäng liigas või euroopakas. Viimane karikamäng, mida vaatasin, vist oli siis kui mingilt mk donsilt lõgemetesse saadi. Nagu Stok ütles, positiivsust neist raske leida, negatiivsust aga kuhjaga. Olgu siis see vigastatud mängijad või enda emotsioonide ülesse kütmine mingi ebaolulise asja pärast. Lisaks Wengerile tooks siia võrdluseks ka kalkuni, kes siiamaani ilmselt naisele kodus räägib, et võitis fakapi, kuid anti kinga. Oleks siis et cupides lastakse platsile noored või teine koosseis. eriti mingis õllekarikas, mille nimi iga aasta muutub.

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Kas teil toodetakse kuskil linnupojasid juurde?
    Ühest on enamgi kui küll
    Tsitaat Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
    lähete sinna kuhu kuulute - tabeli keskele. Enne kui paugutama hakkate, pakun 20 aastast betti 2 tuhande euro peale
    ★★★★★★

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Ühest on enamgi kui küll
    kanafarmides toimub see patt. kalli kalli

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Minu silmis on suurimaks probleemiks siiski keskkaitse. Kui suuremas osas mängudest lastakse üsna lapsikute eksimuste tõttu väravaid endale lüüa, siis paraku kaotab üsna palju punkte või langetakse sarjadest välja. Kui nüüd vaadata üle Euroopa tipptiime, siis meie keskkaitsjad jäävad tasemelt ikka korralikult alla (jah, on sähvatusi ja häid mänge ka meie omadel, kuid kui vaadata ala hooaja keskmist mängutaset). Muude liinide puhul ma rivaalide/Euroopa tippudega võrreldes sellist kontrasti ei näe. Ja ma reaalselt ei usu, et keegi ManUtdist Maguireit kaptenina tõsiselt suudab võtta. Peab lootma, et lähiajal sinna keskkaitsesse kedagi juurde tuuakse. Selle hooaja kohapealt peab lootma, et Bailly laseb samal tasemel edasi ja terve püsib.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
    Minu silmis on suurimaks probleemiks siiski keskkaitse. Kui suuremas osas mängudest lastakse üsna lapsikute eksimuste tõttu väravaid endale lüüa, siis paraku kaotab üsna palju punkte või langetakse sarjadest välja. Kui nüüd vaadata üle Euroopa tipptiime, siis meie keskkaitsjad jäävad tasemelt ikka korralikult alla (jah, on sähvatusi ja häid mänge ka meie omadel, kuid kui vaadata ala hooaja keskmist mängutaset). Muude liinide puhul ma rivaalide/Euroopa tippudega võrreldes sellist kontrasti ei näe. Ja ma reaalselt ei usu, et keegi ManUtdist Maguireit kaptenina tõsiselt suudab võtta. Peab lootma, et lähiajal sinna keskkaitsesse kedagi juurde tuuakse. Selle hooaja kohapealt peab lootma, et Bailly laseb samal tasemel edasi ja terve püsib.
    minu jaoks on meganaljakas kui pärast kaotust CITYLE siuke negatiivne lahmakas tuleb.

Maguire on olnud ikka väga hea meie eest, mingite statside järgi oli parim liigas, mitte et see midagi näitaks, aga õhus on ta võimas.

cityle üks selline lasta kus lindelöf raskest pallist jalga mööda lööb on ikka väga lamp, hea tsenderdus oli. ründaja saaks seal pallile pihta kiidetaks teda taevani, kui mööda lööks siis kedagi ei huvitaks. Isegi stones sai läbi õnne palli väravasse. cityl oli 0 head võimalust kogu mäng, hea kaitse oli.
    Je suis Nasfal

Liitus foorumiga
    Feb 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Ühest on enamgi kui küll
    #jesuisLinnupoja

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    minu jaoks on meganaljakas kui pärast kaotust CITYLE siuke negatiivne lahmakas tuleb.

Maguire on olnud ikka väga hea meie eest, mingite statside järgi oli parim liigas, mitte et see midagi näitaks, aga õhus on ta võimas.

cityle üks selline lasta kus lindelöf raskest pallist jalga mööda lööb on ikka väga lamp, hea tsenderdus oli. ründaja saaks seal pallile pihta kiidetaks teda taevani, kui mööda lööks siis kedagi ei huvitaks. Isegi stones sai läbi õnne palli väravasse. cityl oli 0 head võimalust kogu mäng, hea kaitse oli.
    Ma võib-olla ootan siis liiga palju keskkaitsjalt. Mu enda läbi aegade lemmikjalgpallur on Vidic, võib-olla lööb selle venna igatsus välja ja elan minevikus liiga palju Baillys kohati midagi sarnast on, aga ma ootaks seda, et keskkaitsja mängiks enesekindlalt ja ei kardaks- see on kõige alus minu arvates.

Ja ma nüüd targem ka selles osas, et peab valima, millal oma mõtteid jagada võib, thx for da reminder

su ema uus mees Kasutaja H.M Murdock avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Just, juba pärast oma esimest hooaega, kui jõudis kogemata liigakarika finaali, kus oli vastaseks ei keegi muu kui Manchester.
    jah, pidasin käesolevat hooaega silmas. eelmistel aastatel sain mankust ja eriti moureenist karikate asjus aru - et noh, peab panema, isegi kui lõpuks ikkagi perse läheb -, sest isegi mikihiire karikas on kopsik, millega intekates vastu rinda taguda.
    buy the ticket, take the ride.

Meeskonnaliige Kasutaja Ants69 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas magicm Vaata postitust
    Seda enam, kui sul postitus enne mängu valmis oli. Kas sul häbi pole oma klubi kaotust oodata?
    Ja kuidas sa mu sulaselgest sarkasmist aru ei saanud, kui VDB-st rääkisin.
    Mitte miski, mis mu postituse esimeses lõigus puudutas minu probleeme Ole'ga, ei olnud sõltuvuses vs City mängu tulemusest. Ja pealegi, kas siis oleks olnud sinu vastus teistsugune kui ma oleks selle enne mängu postitanud?
    Mis oli seoses viimase mänguga, oli kirjutatud lõigus, mis algas: "Mis puudutab tänast mängu".

Häbi hakkab vaikselt selle pärast küll, et viitsin veel jaurata sellel teemal. Ja kahju on veidi sellest, et Pellistril on korontsu. Lootsin natuke teda homme vähemalt pingil näha.
    Van Der Sar saved it, United again!

Liitus foorumiga
    Feb 2011

Algupärane

No see mäng oli lihtsalt kole, ja igav. McT ja Bailly korduvad valesöödud otse vastasele jalga olid... jah. Lingard võiks saada sama nagu Phil, miks ta lepingut pikendati? Kes ostaks sellist 28 aastast mängumeest? Mata mulle meeldis. Tegelt tegi Dan James ka kohati päris vahvaid liigutusi. Ma ei tea, Brandon tundus ka ok. Rohkem eriti nagu silma ei jäänudki midagi muud peale selle, et mäng oli igav ja täiesti katkine. Koguaeg audis, valesööt või mingi selline kamm. Raiskasin enda elust 90 minutit. Aga, vähemalt said poisid kerget mängupraktikat ja raskekahurvägi puhkust. Järgmine voor ja nägemist Watford.

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Eilne mängupilt oli jah päris kohutav. Võiks arvata, et kui võimalus antakse pingimeestele, siis tekiks mingi enesenäitamise soov või muud sellist. Vedas, et Watford teravam ei olnud, muidu oleks jama majas olnud.
    McT tegi hea mängu, kaitsefaasis väga hea tegutsemine. Telles oli mõnusalt rünnaku suunas vaatamas ja tema cornerid on kõige paremad Manu satsis. Mata mängis oma taseme välja. VDB andis ühe cheeky söödu Matale, rohkem selles mängus midagi head polnud.
    Lingard on täis kaigas, see arvatavasti oli tema viimane Unitedi mäng ka sellel hooajal vähemalt. Jamesil duhhi ja kiirust on, aga jookseb selle kiirusega vastasele sisse või lööb/söödab lõpus täiega vänta.

Rashford ja Martial, driblamine ja pallivaldamine on mega. Rünnaku lõpetamise vorm aga suht saast. Rashford on ka kõvasti isetsema hakanud viimasel ajal.

Kuuldavasti Pogba, Shaw ja Lindelof vigased. Eilne Bailly pauk ka ilus polnud.

Meeskonnaliige Kasutaja Ants69 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2016

Algupärane

Bailly twitteris vähemalt kinnitas, et temaga on kõik ok.

Minu jaoks peamine, et Bruno sai puhkust ning me saime edasi. Samas oli see ka pilk õudsasse paralleelreaalsusesse, kus meil ei oleks Brunot. Nüüd aga tagasi liigasse ning ülioluline mäng Burnley vastu.
    Van Der Sar saved it, United again!

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

meil oli tegelikult väljakul 1 põhimängija. võitsime, kõik said puhkust. super.
    Je suis Nasfal

Huviline Kasutaja Meintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Küsimus, mida esitasin vist viimati ca kümme aastat tagasi, aga asjaolud on seekord lihtsalt sellised: kas keegi mõnda head striimi oskaks pakkuda?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Mar 2011

Algupärane

https://bingsport.com/live-sport/bur...ited-2726.html - ei ole just hea, aga vaesel ajal ajab asja ära

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Küsimus, mida esitasin vist viimati ca kümme aastat tagasi, aga asjaolud on seekord lihtsalt sellised: kas keegi mõnda head striimi oskaks pakkuda?
    https://reedit.soccerstreams.net salvesta see ära tulevikuks

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud