Lehekülg 2044, kokku 2077 EsimeneEsimene ... 104415441944199420342040204120422043204420452046204720482054 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 40 861 kuni 40 880, kokku 41531
    #stopthesuperleague Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Cavani saab selgelt hakkama külmal vihmasel õhtul Thamesi kaldal. Aga kas ta on piisavalt hea, et särada soojal maikuu õhtul Camp Noul? Saab näha.
    20 LEGEND

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Päris naljakas mis toimunud on pärast seda kui pooli avatarid siin hüppasid ja naersid kui ma julgesin arvata, et manu tiitlijooksus osaleb

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Päris naljakas mis toimunud on pärast seda kui pooli avatarid siin hüppasid ja naersid kui ma julgesin arvata, et manu tiitlijooksus osaleb
    Pärast Liverpooli kaotust on ju suht selge, et tiitlijooksus on ainult City?

Amatöör Kasutaja Mr.Andreas avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Cavani saab selgelt hakkama külmal vihmasel õhtul Thamesi kaldal. Aga kas ta on piisavalt hea, et särada soojal maikuu õhtul Camp Noul? Saab näha.
    Miks ta üldse soojal maikuu õhtul Camp Noul peaks mängima?

Miks ta best before möödas muidu? Mõned ongi sellises vanuses veel kuldsed.
    Kui minu käest küsisid, siis ütleks et täiesti irrelevantne sõnakõlks kui asja iva peitub selles, et antud hetkel on ta teistest ründajatest lihtsalt parem. Sellepärast ei pidanud ka paljuks selles punktis nõustuda, pohhui ju?

Amatöör Kasutaja Mr.Andreas avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Nagu näha oli, siis Klopp proovis osasid põhimehi pühapäevaks hoida. Ennustan eepilist lisaaja kaotust. Liverpoolile, noh.
    Ootad halvimat, siis ei pea pettuma? Sellesmõttes olen su eelneva postitusega nõus, et see hooaeg kahte rauda tules hoides on kõige tõenäolisem, et mõlemad keerad pe*se.
    Samas ma nii pessimistlik/optimistlik ka ei oleks, et te siit pähe saate. Ma usun, et Pool on palju ohtlikum kui vastasmeeskonnal peaks ka ideeliselt enda poolelt ära saamise ambitsioone olema. Häälestada ka vast lihtsam Unitedi vastu kui Burnley vastu kodus, kus poldud teabmiskaua kaotatud. Lisaks United on United, me ikka keskeltläbi laseme mõne endale ka lüüa, spordimehelikkusest võinii.

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Meeskonnaliige Kasutaja Ants69 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Praegu selle ennustamise kohta ütleks sama, mida kirikuhärra ütles Tootsile: "Vara veel".

aga samas

21 in 21
    Van Der Sar saved it, United again!

Asjahuviline Kasutaja sirene litseto avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2010

Algupärane

What the fuck? 1 hea esitus???? Pigem 800 minti head esitust. Premis minutes per goal involvement meie tiimi parim. Sõida seenele ja maga kaineks.
    Natuke enam lugupidamist teiste Manu fännide suhtes paluks. 800 minutit head esitust tal kindlasti ei ole, teatud mängudes on ta toonud värsket verd, aga temaga mina kindlasti järgmiseks hooajaks ei arvestaks. Sel hooajal sobib plaan B'ks või x-Faktor vahetusmeheks hästi, aga põhikoosseisu koht on liialdatud. Tahaks ikkagi tiitlivõitu üritada
    ESIMENE

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas sirene litseto Vaata postitust
    Natuke enam lugupidamist teiste Manu fännide suhtes paluks. 800 minutit head esitust tal kindlasti ei ole, teatud mängudes on ta toonud värsket verd, aga temaga mina kindlasti järgmiseks hooajaks ei arvestaks. Sel hooajal sobib plaan B'ks või x-Faktor vahetusmeheks hästi, aga põhikoosseisu koht on liialdatud. Tahaks ikkagi tiitlivõitu üritada
    Ta on parem kui Gabriel Jesus või Firmino näiteks. Paluks rohkem lugupidamist Cavani suhtes. Ta on ideaalne meie koosseisu, ehk kahe aasta pärast juba väsinud, aga see hooaeg on ta tõestanud ennast. Järgmisel võib ju unistada, et haalandil varumeheks.

Liitus foorumiga
    Dec 2016

Algupärane

Väga huvitav näha täna, kuidas meekond mängib (mõne suure vastu) Brunota. Olen ootanud Donny alustamist korralikus koosseisus ning täna näeb seda ka. Kahju, et Diallo isegi pingile ei saanud. Oleks tahtnud teda Greeny asemele Cavanile olukordi tekitamas.

Sirene Litsetole ütleks, et mida kiiremini harjud siin sellise suhtlemisega, seda parem endale.

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Fred sai lavakasse sisse? Oh linnjpoja

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Fred sai lavakasse sisse? Oh linnjpoja
    Mul jooksis küll kaks korda striim kokku, aga mis ta tegi siis? Ilmselt magasin maha. Uhekorra sai tald ees punase vääriliselt sisse, aga muud ei meenu.

Aga muidu mingid cuntid tambiti mutta ära. Ilus.

https://streamable.com/jc5f2

Liitus foorumiga
    Dec 2016

Algupärane

Vägev mäng, väga hea tulemus.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Kaitse oli naljakalt halb jälle, aga võit on võit.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Oct 2020

Algupärane

Oli väga hea mäng! Tundus, et saab ka Brunota, aga lõpuks võidu vormistamiseks läks ikka Meest tarvis.

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Donnyst on kahju. Oli suht nähtamatu. Ei tea kas elab üldse meeskonda sisse.

Aga üldiselt, ma väidaks, et praegu on tegemist parima Unitediga post-Fergie ajastul.

#stopthesuperleague Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Donnyst on kahju. Oli suht nähtamatu. Ei tea kas elab üldse meeskonda sisse
    Fredil läks vist kaks aastat? Usun, et saab asja. Kui ise pirtsutama ei hakka, siis Ole ilmselt tema osas alla ei anna.

Tore mäng muidu jah. Pidevad lollid pallikaotused ajavad närvi mustaks ja eks tihti meile ka hukatuslikuks saavad. See aasta õnneks vähem, sest ei lasta kohe masti maha.

U21
    Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Donnyst on kahju. Oli suht nähtamatu. Ei tea kas elab üldse meeskonda sisse.

Aga üldiselt, ma väidaks, et praegu on tegemist parima Unitediga post-Fergie ajastul.
    Probleem on üldiselt keskväljas. Manu peaks proovima 4-4-2 mängida mitte punnitama 4-3-3-ga kus ründajatele võimalusi ei looda. Mitu korda täna Cavanile olukord loodi? Vastased domineerivad rohkem palliga kui Manu ja seda tuleb parandada. Mängides keskel näiteks Matic-Donny-Pogba ja Bruno siis 10 peal, ees Cavani ja Greenwood näiteks.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Ole ja safi meeskond läheb aina sarnasemaks. Hakka või uskuma, et ogs pingil kõike safilt nii hästi õppis..

Loen hetkel teist korda SAFi raamatut läbi ja nii nii palju sarnast.

Algupärane

Ole was asked about Rashford's departure from the action by BBC Sport and whether the England international would be okay for our next match, and the boss had this to say.

“Let’s hope so. His knee was bothering him,” revealed Ole. “[He'll have a] scan tomorrow and we’ll see where we are.”
    Kui keegi teab midagi põlvevigastustest, siis see võiks olla Ole. Loodame, et tema mängitamine ei olnud probleem.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud