Lehekülg 2070, kokku 2078 EsimeneEsimene ... 10701570197020202060206620672068206920702071207220732074 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 381 kuni 41 400, kokku 41544
    analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    glazerid viivad klubist raha välja - see ei meeldi fännidele.
    Tsitaat Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Glazerid ei osta tiitleid piisavalt, OUT raiped
    Eksole! Viimasel viiel aastal on ostetud (viskasin freetransferid ka sisse):
    16/17 185 miljoni eest Pogba, Mikitarjan, Bailly, Zlatan
    17/18 200 miljoni eest Lukaku, Matic, Lindelöd, Alexis
    18/19 83 miljoni ees Fred ja Dalot
    19/20 225 miljoni eest Maguire, Fernandes, Wan-Bissaka, James
    20/21 83 miljoni ees näiteks van de Beek, Diallo, Telles, Cavani

Kokku ollakse üleminekutega nö miinuses (ehk kui arvestada ostud-müügid) 550 miljoniga ehk igal aastal 100+ milli kulutatud. Aganoh, omanikud, va tropid, ikka veel kitsid. Mis see summa olema peaks, et fännid oleksid rahul? Igal aastal peaks 200 milli ostudele panema? 300? 400?

-e- Tegelikult keegi võiks selle küll ära seletada, miks see on surmapatt, kui klubiomanik tahab satsiga jääda väikesesse plussi. See üsna levinud narratiiv nii Eestis kui võõrsil kui siin, et "värdjad jänkid tahavad klubiga jääda kasumisse". Et... noh... miks see paha on?

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust

Kokku ollakse üleminekutega nö miinuses (ehk kui arvestada ostud-müügid) 550 miljoniga ehk igal aastal 100+ milli kulutatud. Aganoh, omanikud, va tropid, ikka veel kitsid. Mis see summa olema peaks, et fännid oleksid rahul? Igal aastal peaks 200 milli ostudele panema? 300? 400?
    kas sa oled idioot või mängid idiooti? talupoja mõistus, et pea ei võta? aasta 2021 tehnoloogiaga nii rumal olla on ikka väga retarded.
    Je suis Nasfal

2-3-5
    Liitus foorumiga
    Sep 2019

Algupärane

Glazerid ei osta tiitleid piisavalt, OUT raiped
    Protestid toimusid ka siis kui tiitleid võideti.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

-e- Tegelikult keegi võiks selle küll ära seletada, miks see on surmapatt, kui klubiomanik tahab satsiga jääda väikesesse plussi. See üsna levinud narratiiv nii Eestis kui võõrsil kui siin, et "värdjad jänkid tahavad klubiga jääda kasumisse". Et... noh... miks see paha on?
    Pane palgad ka juurde. Siis on pilt veel hullem. Linnupoja võiks muidugi kõikide retakaks sõimamise asemel enda mõtteid tutvustada, oleks tunduvalt konstruktiivsem.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Pane palgad ka juurde. Siis on pilt veel hullem. Linnupoja võiks muidugi kõikide retakaks sõimamise asemel enda mõtteid tutvustada, oleks tunduvalt konstruktiivsem.
    kui raske on aru saada, et glazerid ei topi seda raha sinna sisse? see on mis klubi ISE teenib? nagu kus su mõistus jääb toppama selle juures? kui sellest ei saa aru, siis polegi muud öelda kui ebard, sest see inimene ei hooma lihtsalt teatud asju.
    Je suis Nasfal

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Eks ma saan aru küll, et ameeriklaste arusaam klubiomamisest põrkub vutimaailmaga. USAs toimub NFLi ja NBA klubidega viimastel aastatel sisuliselt olematult ostu-müügitehinguid, sest satside omamine on kasumlik. Euroopa vutt toimib rohkem põhimõttel "võidab see, kes ostab kõige rohkem ja kõige kallimaid mängijad". Ja kui kellelegi satub klubiomanik, kes ei küta igal suvel 200 milli üleminekuteks, vaid võtab osa endale, siis on kõik pahasti ja tegelikult võiks ikka miinusesse kütta ja tiitleid võita.

kui raske on aru saada, et glazerid ei topi seda raha sinna sisse? see on mis klubi ISE teenib? nagu kus su mõistus jääb toppama selle juures? kui sellest ei saa aru, siis polegi muud öelda kui ebard, sest see inimene ei hooma lihtsalt teatud asju.
    Kas ma olen valesti aru saanud, et nende sadade reklaamidiilide taga on siiski ka nö Glazerite hea töö? Ehk päris niisama mune pole sügatud, vaid on siiski tegeletud sellega, et klubi muutuks rahamasinaks. Ei? Või tõesti tulid need übersärgidiilid ja ametlikud rehvipartnerid jne ise ukse taha?

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Kas ma olen valesti aru saanud, et nende sadade reklaamidiilide taga on siiski ka nö Glazerite hea töö? Ehk päris niisama mune pole sügatud, vaid on siiski tegeletud sellega, et klubi muutuks rahamasinaks. Ei? Või tõesti tulid need übersärgidiilid ja ametlikud rehvipartnerid jne ise ukse taha?
    Sa tõsimeeli arvad, et kui glazerid oleks näiteks evertoni ostnud, siis oleks everton praegu maailma üks kõige suuremaid klubisi? päriselt?

+ fännid ei ole rahulolematud sellepärast, et liiga vähe kulutatakse.
    Je suis Nasfal

#stopthesuperleague Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

[sarcasm]See pole oluline. Jalgpalliklubi omanik peab oma taskust igavesti miinust kinni plekkima, siis ta on normaalne säga. Muidu on reptiil.[/sarcasm]
    20 LEGEND

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Sa tõsimeeli arvad, et kui glazerid oleks näiteks evertoni ostnud, siis oleks everton praegu maailma üks kõige suuremaid klubisi? päriselt?
    Ah, las ta jääb, läheb vist retakatasse väidetesse see asi ära. Aga mul on jäänud küll mulje, et teisedki suurklubid tõsimeeli vaatasid ManU reklaamidiile kadedalt ja nad olid/on paljudele eeskujuks. Mitte väga hiljuti oli ju Unitedi commercial revenue üle kahe korra suurem kui teistel Inglismaa suurtel (jutt siis enam kui sajast miljonist per aasta). Ma ütleks, et see on omanike ja juhtkonna väga-väga hea töö. Kuigi tõsi, äkki tõesti firmaomanikud ise pressisid kümnete miljonitega Unitedi kontoriuksest sisse ja mune süganud Glazerid panid pleku otse enda tasku. Ei saa välistada ja eks sa fännina tead paremini.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Jah, pooldangi rohkem Mahatma Gandhi ja John Lennoni viisilisi proteste, aga vahel tuleb leppida halvema variandiga. Laulev Revolutsioon oli südantliigutav, aga vahel tuleb peremeeste/sakste vastu astuda Jüriöö Ülestõusuna.

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ühes UK kuulatuimas/vaadatuimas podcastis ka arutelu sel teemal:

Üks asi mis mulle jääb natuke imelikuks, on see võrdlemisi naiivne lootus, et isegi kui omanikud vahetuvad, ei ole enam tegemist ärimagnaatidega järgmiste uute omanike puhul? Klubi on täiesti crazy hinnaga ja variant, et keegi järgmine ostja ei ole hardcore businessman - ei lähe kuidagi pärismaailmaga kokku. Loomulikult on see omanike jura mis Premmi nii mitmegi klubi eesotsas toimub jube - Newcastle näide on meie silme all juba aastaid, but nothing...

Corrupt Prem pani juba oma pahaksmõistu üles sellega, et "fännidel on oma häälte kuulatavaks tegemiseks võimalik kasutada teisi kanaleid" - see on nii bs, sest nobody cares neist teistest kanalitest juba aastaid. Protest ongi ebameeldiv ja ebamugav ja peabki nii olema.
    If need be, even our keeper scores!

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Ah, las ta jääb, läheb vist retakatasse väidetesse see asi ära. Aga mul on jäänud küll mulje, et teisedki suurklubid tõsimeeli vaatasid ManU reklaamidiile kadedalt ja nad olid/on paljudele eeskujuks. Mitte väga hiljuti oli ju Unitedi commercial revenue üle kahe korra suurem kui teistel Inglismaa suurtel (jutt siis enam kui sajast miljonist per aasta). Ma ütleks, et see on omanike ja juhtkonna väga-väga hea töö. Kuigi tõsi, äkki tõesti firmaomanikud ise pressisid kümnete miljonitega Unitedi kontoriuksest sisse ja mune süganud Glazerid panid pleku otse enda tasku. Ei saa välistada ja eks sa fännina tead paremini.
    ma isiklikult arvan, et united oleks veel suurem klubi kui oleks teised juhid. nende kompetentsuse ehe näide on see kuidas fellaini osteti.
    Je suis Nasfal

#stopthesuperleague Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Kuidas Glazerid Fellaini ostuprotsessi puutuvad? Et palkasid vale juhatuse?

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

ma isiklikult arvan, et united oleks veel suurem klubi kui oleks teised juhid.
    Jutt oli sellest, et klubi teenib ISE raha* ja pahad Glazerid võtavad selle endale.

Commercial revenue viis aastat tagasi (noh, nimme sellest ajast, nüüd vahed natuke väiksemad, aga samas siiski 100m ManU "kasuks")
    ManU 268m
    ManCity 178m (ja olgem ausad, see oli suuresti skämm)
    Chelsea 117m
    Liverpool 116m
    Arsenal 107m

Mis seis paremate juhtidega oleks olnud? ManU sissetulekud oleks sealt 400m? 500m? Aga Glazerid ei saanud hakkama?

* "see on mis klubi ISE teenib? nagu kus su mõistus jääb toppama selle juures? kui sellest ei saa aru, siis polegi muud öelda kui ebard, sest see inimene ei hooma lihtsalt teatud asju."

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Jutt oli sellest, et klubi teenib ISE raha* ja pahad Glazerid võtavad selle endale.

Commercial revenue viis aastat tagasi (noh, nimme sellest ajast, nüüd vahed natuke väiksemad, aga samas siiski 100m ManU "kasuks")
    ManU 268m
    ManCity 178m (ja olgem ausad, see oli suuresti skämm)
    Chelsea 117m
    Liverpool 116m
    Arsenal 107m

Mis seis paremate juhtidega oleks olnud? ManU sissetulekud oleks sealt 400m? 500m? Aga Glazerid ei saanud hakkama?

* "see on mis klubi ISE teenib? nagu kus su mõistus jääb toppama selle juures? kui sellest ei saa aru, siis polegi muud öelda kui ebard, sest see inimene ei hooma lihtsalt teatud asju."
    Jah, arvangi, et need numbrid oleks nõksa suuremad. Klubi teenibki selle raha mitte glazerid..

Ma arvan, et oleks aastaid tagasi Hispaania peatreener olnud Aivar Pohlak, oleks nad ikka võitnud sama palju kui nad seda tegid.

Meeskonnaliige Kasutaja Ants69 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2016

Algupärane

Ühes UK kuulatuimas/vaadatuimas podcastis ka arutelu sel teemal:

Üks asi mis mulle jääb natuke imelikuks, on see võrdlemisi naiivne lootus, et isegi kui omanikud vahetuvad, ei ole enam tegemist ärimagnaatidega järgmiste uute omanike puhul? Klubi on täiesti crazy hinnaga ja variant, et keegi järgmine ostja ei ole hardcore businessman - ei lähe kuidagi pärismaailmaga kokku. Loomulikult on see omanike jura mis Premmi nii mitmegi klubi eesotsas toimub jube - Newcastle näide on meie silme all juba aastaid, but nothing...

Corrupt Prem pani juba oma pahaksmõistu üles sellega, et "fännidel on oma häälte kuulatavaks tegemiseks võimalik kasutada teisi kanaleid" - see on nii bs, sest nobody cares neist teistest kanalitest juba aastaid. Protest ongi ebameeldiv ja ebamugav ja peabki nii olema.
    Sessuhtes ma olin Rory küsimusega nõus - mis siis fännidel üle jääb? Mis siis on see "õige" moodus? Kui see on nö. rahumeelne protest siis seda on juba tehtud korduvalt ning ei ole toiminud. Ma isegi ei suuda mõista seda, kuidas juhtunu saab olla üllatus kellegile..
    Ja see "fännidel on teised kanalid" - seda ütlevad needsamad inimesed, kes igal võimalusel naeru- ja alavääristavad fännikanaleid. Mis see õige kanal on? Kirjatuvi oleks ehk piisavalt vaikne ja mugav kanal nendele?
    Van Der Sar saved it, United again!

Öösel Kasutaja ChiefK avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

Sellesmôttes raske hetk. Arsenali fännid tegid seda suures massis rahumeelselt staadioni ümbruses. Alates ameeriklase omanikuks oleku ajast on klubi palliplatsil allakäinud ja leadership valikud on olnud amatöörlikud. Vajalikud reformid on olemata vôi huvipuudusest käpardlikud.

Kas see môjutab vôi muudab midagi? Ei usu!

ManU fännide protest mis kulmineerus natukene märatsemiseks ja ongi arusaadav, pôhjas rohkem “jôulisem” see keskmine fänn. Ka täiesti môistetav, meedia kajastus on saavutatud. Kuidas muidu oma meelsust avaldada? Kedagi ju tegelt ei koti mis avg.fänn arvab. Minu arusaam on, et manu fännid tahavad, et oleks aktiivsem omanik ja raha välja ei pumpaks.

Kas see kôik muudab midagi? Ei usu!

Eks mu enda soov oleks näha aktiivset ja südamega omaniku klubi eesotsas kuid reaalsus on, et lammutage kasvôi see staadion maha siis miks peaks ameerika ärimees müüma asja millel on väärtust ning mida saab oma teistes ärides kasutada “tagatisena” et veelrohkem rikastuda. Kui just keegi hull x2 v x3 rohkem ei paku.

Tulem: palju möllu, vähe muutusi. Money talks!

U21
    Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Eilse protesti üks eesmärke oligi, leida võimalikult suurt kajastust ja seda saavutatakse mängu ära jätmisega. SEE, et staadionil lammutas mõni ajukääbik, seda juhtub kui nii suur rahvahulk koos on, et mõni selline satub ka hulka. Ka pronksiööl varastati kioskist naiste hügieenisidemeid

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
    Võta oma egoga rahulikult, scouse bastarditega ei olnud siin pistmist midagi. Ja kui kaugel oleks teie kamp olnud analoogsest üritusest kui teile ei oleks ennem Klopp tulnud, kes tõi kohaliku ja meistrite liiga karika? Teil on mugav oma õrrel kireda ainult seetõttu, et te just "saite natukene pealt ära" paari tiitliga. Samamoodi olid ka needsamad Unitedi fännid nõus Glazerite jama allaneelama kuna SAF sellest hoolimata tõi tiitlid ära. Nüüd aga neid pole enam ammu olnud, raha on loobitud tuulde, dividende võetakse välja nii et mets mühiseb, võlg kasvab, staadion laguneb. Superliigasse minek oli viimane tilk fännide karikas sest seda nähti kui klubi ajaloo jalgealla tallamist. Teie saite Henry käest mingi robotvideo vastuse vähemalt. Meil oli fännifoorum, kuhu omanikud ei suvatsenud kohalegi tulla.
    Ja see "superliigasse mindi fännide jaoks" väide. Mineviku põhjal on üsna vähe alust arvata, et sealt tulnud papp oleks pandud õigete mängijate alla võis siis üleüldse meeskonda.

Ehk ei ole katkine uks selle juures kõige hullem...
    millest sa räägid üldse alati ikka taandub siin selleni, et mis te siin üldse ja palju kes on midagi hiljti võitnud. Ma rääkisin sellest, mida need vennad korraldasid ja kuidas mul jäi arusaamatuks, mille pärast üldse protesteeriti, miks just nii ja miks Che Neville seda takka utsitab, kui nende kanalil mäng ära jäi.
    ★★★★★★

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Kogu see eelnev diskursus kokku võtta, siis veidi numbreid mis ei halasta:

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid