320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
    räägib vend, kes sai 69 minutiga manult 8 korda sisse. cityga siis tuleks... 14? WTF
    juhtub ka parimatel. ise nägin teist poolaja ainult, aga jäin rahule. ei mõista, miks vingutakse fletcheriga.
    sama, ma ei mõista mis kana kõigil selle fletcheriga kitkuda on? türa. kui kaotab meeskond, siis on süüdi tiim, mitte ainut 1 vedn, ega fletcher ei lasknud 6 kotti sisse. BTW TEM LÕI ÜHe. niiet fletcheri saldo selle mängu kohta oli üleüldse 1-0. mis on ju pmts VÕIT. väga hea sooritus. sestap fletcher oli kindlasti man of the match.

    Kommentaar


      Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
      räägib vend, kes sai 69 minutiga manult 8 korda sisse. cityga siis tuleks... 14? WTF
      juhtub ka parimatel. ise nägin teist poolaja ainult, aga jäin rahule. ei mõista, miks vingutakse fletcheriga.
      põhikoosseis vs reservid, võõrsil

      põhikoosseis vs põhikoosseis, kodus

      ei, mitte vabanduseks, õigustuseks või enesele lohutuseks, lihtsalt "for the record", et päris kontekstist välja rebida ja ühe puuga ei tasu lüüa. kuigi, midagi pidid sa ju lihtsalt vastama, et oma frustratsiooni välja valada kui punast vappi nägid
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Kõiki räigelt kotib, et Arsenal too mäng nn reservidega mängis. Loll on see kes... tead edasi ise ju.

        Kommentaar


          Skoor on küll jube, aga kuni Evansi punaseni ei olnud ju asi üldse hull, I p.a oli täielikult ManU ja alustati lausa 75% pallivaldamisega, muidugi tõesti on raske mõista, kuidas SAF ei saa aru, et keskkaitsja ei sobi äärele ning et Evansi tase ei ole mängida suuri mänge. Viimased mängud rõõmustamiseks palju põhjust pole andnud, kuid noh enam halvemaks ei saa ja ehk näeb järgmine kord siis Vidic - Jonesi, oleks palju toredam.

          Kommentaar


            Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
            Kõiki räigelt kotib, et Arsenal too mäng nn reservidega mängis. Loll on see kes... tead edasi ise ju.
            Hinga nüüd sisse ja välja korraks, ning püüa aru saada mis mu postituse mõte oli, ära lahmi ega käitu nagu teismeline tüdruk, ei ole ma ju üritanud teie saavutust Arsenali vastu alavääristada vaid panna City saavutust õigesse konteksti.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Jones>Evans

              Smalling on overfapping defender, sobib äärele ilusti küll. Kuna kolmikud on injured koguaeg, siis keda sinna tuleks panna? Ma nüüd kütan debiilse PES 11 mõtte, et kui paremkaitse on pläkk, siis panna keskele 2 paremat äärt, alla Valencia, üles Nani.



              sooviks aasta jobu tiitlit nüüd saada
              slimm.ee

              Kommentaar


                Kuidas võtta, see, et mõni mees (vincent nt.) üldse omasid ei kritiseeri ei tee teda teistest poolehoidjatest paremaks. Sest isiklikult hoidsin ma 31. augustini mõlemat pöialt peos, et mitteManchesterUnitedi materjal Evans rahaks tehtaks, kuid seda ei juhtunud ning järjekordne tulemus on käes. Eks tuleb jaanuaris uus sportlik periood, samade lootustega. Ja tuleb tunnistada, et ta ei ole ainuke, kes ette jääb, kuid kindlasti kõige enam. Enne mängu, kui nägin, et ta põhis, käis puhtalt tema pealt mõte läbi "ma ei taha seda mängu näha". Loomulikult küll vaatasin, kuid tagantjärele kõhutunne ei petnud.
                Muide see boy-girl-nali oli päris hea.

                Kommentaar


                  Algselt postitas magicm Vaata postitust
                  Muide see boy-girl-nali oli päris hea.

                  Räägi meile ka.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    ManU mehed saavad täna kõvasti võileibasid vorpida!

                    Kommentaar


                      Mis siin ikka , kui minna mängima sellise kaitseliiniga ega siis polegi väga paremat oodata .Flech oli sitt , Ando veel sitem . Aga jh võtke välja poisid !

                      Kommentaar


                        Algselt postitas magicm Vaata postitust
                        Kuidas võtta, see, et mõni mees (vincent nt.) üldse omasid ei kritiseeri
                        Jälle üks, kes absoluutselt aru ei saa. Kaotuse järel valimatult räuskamine ei ole kriitika.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          vaatasin just eelmise hooaja esimesi mänge chelski, shity, arse, pooli ja tottsi vastu. siis saadi 4 võitu ja 1 viik. täna on see seis 3 võitu, 1 kaotus, 1 viik.
                          bright side on see, et manul on selleks aastaks suurtega mängitud. järgmiseks tulevad vastu alati löögivalmis everton (võõrsil), swans (kodus), safc (võõrsil) ja nufc (fänk gaad, et kodus). üleüldse mängitakse järgnevad poolteist kuud ainult must-win mänge, kalendriaasta lõpetatakse kahe kodumänguga wigani ja b'burni vastu, kust peab mingi korralik ahto lobjakas tulema, et 2012 ilusa vibega alustada.

                          eile õhtune lahmaat teemal ostame-nüüd-uue-keskvälja ei päde, vähemalt veel mitte. (ärgem unustagem eilset esimest poolaega. seegi saadi küll suhu, aga potentsiaali oli ikkagi korralikult, eriti keskvälja osas.) ma tahaks pigem näha mõnda paremkaitsjat (whythefucko'sheamahamüüdi?!-hetk nr1), või kaksikute puudusel jonesi mängitamist, sest chris ei suuda paraku ründefaasis vajalikku teravust luua. mitte, et ma talle puid alla paneks, lihtsalt meeter-üheksakümnesel vennal on päris keeruline pool platsi maha joosta, kaitsjast mööda saada ja/või korralik tsenderdus panna ja kui midagi tilli läheb, siis tagasi vudida. variant on (chrisi mängitamisel) rünnakul veidi väärakale 3-3-3-1 taktikale lülituda, kus evra liigub juskui poolkaitsesse ja herne alla moodustub young-roo-nani liin, a no mai tea, kas see mingisugusest suvalisest uitmõttest kaugemale peakski jõudma.

                          igatahes: fännid ootavad evertoni mängus vastu-reaktsioon. parem oleks, et deliveriks ja parafraseerides SAFi, siis jaanuariks on see sitt loodetavasti maha pestud.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar




                            järgmised viis aastat hooleta.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Man City fans have not seen a win like this since they were Chelsea fans
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                                Man City fans have not seen a win like this since they were Chelsea fans
                                Mina naersin. Tubli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X