320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Mis on Evertoni keskväljas paremat kui näiteks Pogba+McTominay+Fred

    Lisaks on meil kaitsjateks nüüd Lindelöf ja Maguire mitte Smalling ja Jones. Ehk taga hoidvate meeskondade vastu saavad nad ise ka keskele tõusta ja luua veits.
    Ei olegi öelnud, et parem on (kuigi väga alla ei jää imo), aga jah - neil on seal head mängijad. Pidasin silmas seda eelmise hooaja 0-4 kaotust Evertonile, kus keskväli konkreetselt üle mängiti (see on vaid üks suvaline näide). Siiski eelmisel hooajal Pogba ei viitsinud, McTominay oli ok, aga kogenematu ja Fred flop. Jah, Maguire ja Wan-Bissaka lisandumine peaks olukorda parandama, aga eks näis, kui palju.

    Kommentaar


      Kommentaar


        Vaadates nappi ründevalikut, siis pigem ikka loodaks, et Alexis jääb. Ole käpa all ka üks hooaeg ära proovida.
        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

        Kommentaar


          Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
          Vaadates nappi ründevalikut, siis pigem ikka loodaks, et Alexis jääb. Ole käpa all ka üks hooaeg ära proovida.
          Loodan sama, aga mingid säutsud, et kokkulepe juba olemas Interiga laenu osas. Lisaks maksame pool palgast ja neil ei ole ka kohustust ta endale osta, mis on suht lollus minu arvates.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
            No aga ei ole õhku täis ju. Teile tuli suvel uus peatreener (suht sarnase väikese peatreeneri kogemusega nagu Ole). Kaotasite oma tähtmängija. Ma ei tea, miks nii butt-hurt reaktsioon selle peale tuli. Ja see "skoor ei peegaldanud reaalsust"-vabandus kõlab täpselt nagu Liverpooli legendaarne "moraalse karika võit"-vabandus. Meie olime seekord paremad, 4-0 skoor siiski ei saa olla otsast lõpuni juhuslik.


            Mancheser United: Hated or adored, never ignored. mott.
            Kas ma ütlesin, et te ei olnud paremad t.r.. küll. Ma ütlesin, et SKOOR ei peegeldanud reaalsust ehk vaata mäng uuesti üle ja 4-0 ei olnud reaalne tasemevahe.

            Kari fänne, kes on kohe peale ühte võitu sama ära tõusnud nagu Brigitte Susanne Hunt ja kui neile natukenegi midagi öelda, siis on kõik vastasmeeskonna fännid alaarenenud, debiilikud, emotsionaalsed ma ei tea mis elukad.

            Nagu kari föönikseid peale ühte võitu tuhast tõusnuna, kellele kõik on 10 aastat liiga teinud ja nüüd see üks jobistatud võit tõstis teid taas päikese alla.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Kas ma ütlesin, et te ei olnud paremad t.r.. küll. Ma ütlesin, et SKOOR ei peegeldanud reaalsust ehk vaata mäng uuesti üle ja 4-0 ei olnud reaalne tasemevahe.

              Kari fänne, kes on kohe peale ühte võitu sama ära tõusnud nagu Brigitte Susanne Hunt ja kui neile natukenegi midagi öelda, siis on kõik vastasmeeskonna fännid alaarenenud, debiilikud, emotsionaalsed ma ei tea mis elukad.

              Nagu kari föönikseid peale ühte võitu tuhast tõusnuna, kellele kõik on 10 aastat liiga teinud ja nüüd see üks jobistatud võit tõstis teid taas päikese alla.
              OKEI BSH on väga tšill naine, seega shh.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                OKEI BSH on väga tšill naine, seega shh.
                Sinu maitse on, siis sama olematu nagu bsh tahmafilter.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Sinu maitse on, siis sama olematu nagu bsh tahmafilter.
                  chelsea logoga vend võiks maitse osas küll viimasena suu lahti teha

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Kas ma ütlesin, et te ei olnud paremad t.r.. küll. Ma ütlesin, et SKOOR ei peegeldanud reaalsust ehk vaata mäng uuesti üle ja 4-0 ei olnud reaalne tasemevahe.

                    Kari fänne, kes on kohe peale ühte võitu sama ära tõusnud nagu Brigitte Susanne Hunt ja kui neile natukenegi midagi öelda, siis on kõik vastasmeeskonna fännid alaarenenud, debiilikud, emotsionaalsed ma ei tea mis elukad.

                    Nagu kari föönikseid peale ühte võitu tuhast tõusnuna, kellele kõik on 10 aastat liiga teinud ja nüüd see üks jobistatud võit tõstis teid taas päikese alla.
                    Mitte ükski vend pole ära tõusnud, vähemalt siin foorumis mitte.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      OKEI BSH on väga tšill naine, seega shh.
                      ??????

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Sinu maitse on, siis sama olematu nagu bsh tahmafilter.
                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        ??????
                        Ta on vahetult inimesena palju chillim kui meedias näiteks, rahuneme eks

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Ta on vahetult inimesena palju chillim kui meedias näiteks, rahuneme eks
                          Ooot sa panid teda??

                          Kommentaar


                            Pikemas perspektiivis tuleb Sanchezest lahti saada nii kui nii. Poolteist hooaega ja ei midagi ning seda ka öelda ei saa, et pole Premmiga kohanenud. Treeningutel on silma jäänud pigem üksi nokitsejana ja mängudes olen täheldanud olukordi, kus talle pärast sisse sõitmist meeskonnakaaslased jäävad üpriski ükskõikseks. Kas muidugi laenu korral pool tema palgast edasi maksta just parim lahendus, seda peab klubi otsustama. Ja mine sa tea võib olla tõesti suudab veel kõiki üllatada ning vanast luuvarrest tuleb ca 20 kolli.
                            Tõenäoliselt enamus nüüdseks kuulnud, aga pressikal oli see pärl, kus Ole käest küsiti, kumb on loomupärasem finisher Martial või Rashford. Ütles, et mitte kumbki, Mason on.

                            Muudan/lisan: algkoosseisus siis eelmisega võrreldes üks muudatus. James alustab Pereira asemel. Noh, kiirust veelgi juurde, nagu seda vähe oleks.

                            Kommentaar


                              Huvitav valik keskväljale. Ei tea, kas Maticit vaevab miski? Scotty on küll palliga mängus mõnevõrra tubli kui serblane, aga tekitab ärevust see Pogba-McTominay keskväli, aga eks elame ja näeme.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                chelsea logoga vend võiks maitse osas küll viimasena suu lahti teha
                                Fännikultuuris jätab lambi plastiku arvamus täiesti külmaks. Sul on igapäev erinev lemmar.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X