320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Mine vaata 2012 CL finaali highlighte ja vibe edasi. De Gead võrrelda Cechiga on nagu BSH vs Margot Robbie
    Kohatu võrdlus. BSH on Kepa, mitte De Gea. Ja kui Cech oleks Robbie, siis minu riist ulatuks mulle endalegi suhu.

    Kui juba vinguda viitsisin, siis ma pakuks De Gea -> Britney Spears (tuli ajas noorelt kõigil kikki kuni "ära kammis") ja Cech -> Nicole Aniston? Stabiilselt aastaid pildis, silm puhkab, aga samas mingi x-faktor jäi puudu, et olla maailma parim.

    Kommentaar


      Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
      Ei usu, et ükski veidigi omadega kodus olev manufänn süüdistab De Gea'd selle mängu tulemuses.
      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      no tuleb Linduri kommentaar ära oodata, siis selgub tõde.
      Tähemärgid
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
        Kohatu võrdlus. BSH on Kepa, mitte De Gea. Ja kui Cech oleks Robbie, siis minu riist ulatuks mulle endalegi suhu.

        Kui juba vinguda viitsisin, siis ma pakuks De Gea -> Britney Spears (tuli ajas noorelt kõigil kikki kuni "ära kammis") ja Cech -> Nicole Aniston? Stabiilselt aastaid pildis, silm puhkab, aga samas mingi x-faktor jäi puudu, et olla maailma parim.
        Nicole on küll hea.

        Kommentaar


          Pidin guugeldama, et kes on Nicole Atkinson..

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            no tuleb Linduri kommentaar ära oodata, siis selgub tõde.

            Sitasti mängitud, kahjuks ei saa taga nutta, sest võitu ei vääritud ja nasfal on pede.

            Järgmine hooaeg kui Ole midagi ei saavuta saab kahjuks kinga ka, loodetavasti tuuakse kas graelish/sancho, varane, haaland vms keegi või isegi 2 ära ja tuleb hea aasta.


            btw, keegi võiks veel välja tuua millal ükski mängija MÖÖDA raamidest ei löö 21 lööki järjest. tõrjed tõrjeteks. de geale oli see 11 sisse lastud pennalt ja siis ise mööda lüüa ikka ERITI valus, arvestame veel seda, et poiss tuli SAFi all meistriks alguses..
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Pidin guugeldama, et kes on Nicole Atkinson..
              parandan fyp

              Kes on Nicole Aniston, et teda guugeldada, jälgida, tähele panna ja lasta end nende mõtetest, sõnadest ja muredest häirida?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Pidin guugeldama, et kes on Nicole Atkinson..
                On nagu Rowan Atkinson, aint et kenam

                Kommentaar


                  Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                  On nagu Rowan Atkinson, aint et kenam
                  Kas just kenam, aga suuremad ponkerid.

                  Kommentaar


                    De Gea tahetakse üles puua aga miks mitte koos väljakumängijatega, kes ei löönud piisavalt väravaid, vältimaks penaltiseeriat üldse.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Why didn’t BT Sport have someone on who could give some insight into who Villarreal actually are?

                      Gerard Moreno has scored 30 goals and made 10 assists now this season but Paul Scholes led me to believe we were playing the Spanish Watford.

                      Omamoodi mõnus karma.

                      Kommentaar


                        See oli päris valus, aga me saame nüüd natukene puhata ja taustal tööd teha selle nimel, et vajalikud täiendused suvel juurde tuua, et uuel hooajal jälle kõikide karikate eest võidelda.

                        Kommentaar


                          Aga kuidas teile medalitseremoonia meeldis? Kiidate heaks jah?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Aga kuidas teile medalitseremoonia meeldis? Kiidate heaks jah?

                            https://www.sportbible.com/football/...ource=facebook
                            Täiesti lamp, enamus teevad seda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Aga kuidas teile medalitseremoonia meeldis? Kiidate heaks jah?

                              https://www.sportbible.com/football/...ource=facebook
                              kui esimest korda elus jalgpalli vaatad, siis ariusaadav kui võtab kulmu kergitama. millal oli aga viimane finaal, kus mitte ükski kaotaja ei võtnud medalit kaelast?

                              Kommentaar


                                Natuke sinisilmne küsimus minult, ma väga manu mänge pole viimasel ajal vaadanud, peale eilse, nii et vabandan ette. Ma ei saa hästi aru, mis sellel satsil teie arust viga on, et peab suvel kõvasti täiendusi juurde tooma. Paberil on ju kõik liinid täiesti arvestataval tasemel ja mõned positsioonid kindlasti maailma tipp. Äkki peaks hoopis mingi nuiaga venna palkama, kes mehed korralikult mängima peksab. Eile oli finaali kohta natuke tujutu see mäng teil, ei taha teada mis motiga manu vihmasel tuulisel õhtul Stokes tegutseb. Jääb selline vaib, et mõned mehed on hea palga välja rääkinud ja ei pea rohkem pingutama ning keegi ei nõua ka seda neilt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X