320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Miks Jose nii õnnelik oli ? Väga lihtne. Ta kuulis läbi seina kuidas Ed rääkis midagi uutest talentidest. Ja järgmine päev tuli bussitäis kutte ette. Võtab rõõmsaks kùll. Või noh, vähemalt seni kuni jalgpalli ei puudutata. Samas vahet niikuinii ei ole Young on niiehknaa peal.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Miks Jose nii õnnelik oli ? Väga lihtne. Ta kuulis läbi seina kuidas Ed rääkis midagi uutest talentidest. Ja järgmine päev tuli bussitäis kutte ette. Võtab rõõmsaks kùll. Või noh, vähemalt seni kuni jalgpalli ei puudutata. Samas vahet niikuinii ei ole Young on niiehknaa peal.
        Sa oled taun.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Sa oled taun.
          Mul on küll kromosoomidega kõik korras aga tundub, et sul mõni ülearu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Mul on küll kromosoomidega kõik korras aga tundub, et sul mõni ülearu.
            KAs kohe nii sügeles, et oli vaja Pühapäeva hommikul tulla ja jaurata siin mõne positiivse teema kallal?

            Kommentaar


              Lukaku pingil lõpuks. Saab näha kas on parem värk. Oleks teadnud, oleks oma visiiti pikendanud, puhtalt huvipärast, sest no olgem ausad teisipäeval oli ikka paras jama, isegi stretfordilt vaadates. Aga oleks on kes ta on.

              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Hetkel Martial teeb võiks rohkem ruumi anda talle platsil ikka

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  KAs kohe nii sügeles, et oli vaja Pühapäeva hommikul tulla ja jaurata siin mõne positiivse teema kallal?
                  Tead millest see tuleb, et teinekord õunapuu otsas ei kasva ühtegiõuna? Seepärast, et see on haava puu.

                  Kommentaar


                    Smallingu vikat oli päris humoorikas
                    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                    Kommentaar


                      Victor hakkab ennast aina kindlamalt tundma, tea kas läheneb isadus on mehe platsil enesekindlamaks muutnud või mis. Lukaku suutis ühe 108% võimaluse ära käkkida, ma ei tea mis peab tegema, et see mees vormi saada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Victor hakkab ennast aina kindlamalt tundma, tea kas läheneb isadus on mehe platsil enesekindlamaks muutnud või mis. Lukaku suutis ühe 108% võimaluse ära käkkida, ma ei tea mis peab tegema, et see mees vormi saada.
                        Jah, Victoril juba teine mäng, kus enam-vähem pädevusepotensiaali näitab. Aga Lukaku tuleks saada nädalaks-paariks eemale puhkama. Päris halenaljakas käkk oli tal see 108% keiss, mille ta ilmselt oleks mõnel eelneval hooajal ikka ära vajutanud. Veel ei taha uskuda seda, et "pole piisavalt hea". Veel arvaks, et põhjus on mujal (üleväsimus (füüsiline/mentaalne)).

                        Und ei kaotaks ja pisaraid ei paotaks kui Alexis peaks järgmises aknas end leidma mõne muu maa liigast..Martial on oma koha kinnitanud hetkel raudselt.
                        Van Der Sar saved it, United again!

                        Kommentaar


                          Lukaku oleks nagu 20kg juurde võtnud: vaevaline ja kohmakas liikumine.

                          Fred keskväljal andis kõvasti juurde, aga puht huvi pärast tahaks näha, et mis sellest välja tuleks, kui Herrera Matici asemel alustaks.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                            Lukaku oleks nagu 20kg juurde võtnud: vaevaline ja kohmakas liikumine.

                            Fred keskväljal andis kõvasti juurde, aga puht huvi pärast tahaks näha, et mis sellest välja tuleks, kui Herrera Matici asemel alustaks.
                            Sama. See saab servast tõenäoliseks ainult siis kui Matic, Fella ning võibolla ka McTominay on mängust väljas. Jose'le meeldivad pikad sihvakad mehed DM'i positsioonis
                            Van Der Sar saved it, United again!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Olen nüüd omajagu fännide arvamusi kuulanud ja lugenud ja leian end kergelt hämmelduses kuivõrd sillas kõik on tulemuse üle. Mõned lillelapsed isegi on end Jose suhtes pööranud. Ma ei saa aru - kas see, mis on alates Sevilla mängust toimunud, on nüüd järsku kadunud kuhugi? Minu meelest kodus võit Evertoni üle oleks justkui miinimum, mida ootaks. Kas tõesti piisas sellest, et unustada kõik eelnev ja hakata mõtlema, et Jose on (jälle) end muutnud ja järsku jälle "sai pihta" asjadele?

                                Olen nõus Jose'le õlekõrre viskama aga selleks on vaja ikka päris palju rohkemat kui need paar enam-vähem tulemust PL'is. Vaatame, mis saab siis kui mängitakse pädevate meeskondade vastu.
                                Van Der Sar saved it, United again!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X