320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See peast pussyd plaat on ikka veel peal? Kui Moro ütles kohe, et tema seda kontekstist väljast mängu kaasa ei mängi ja eile lõpetas Luke Shaw pressikal, kes ise seal nn listis oli saaga. Ühesõnaga Moro ütles, et tänane põlvkond on võrreldes eelmisega lumehelbekesed ja seda täiesti üldiselt. Nii jalgpallurid kui muud noored ja midagi valesti ei öelnudki. Kogu aeg on häda ja midagi öelda ei tohi. Rääkimata süvenemisest. Uudise maksimum pikkus: #Moro#softies#lingard#rashy#martial#shaw ja tuld, rohkem pole vajagi teada.

    Kommentaar


      Küsin ManU fännide ausat arvamust Lingardi kohta? Iga kord kui ma olen juhtunud ManU mänge vaatama see hooaeg, siis meenutab ta mulle Theo Walcott/Aaron Lennon hübriidi kes heal päeval saab jalgpalliga täitsa hästi hakkama, aga enamikel kordadel jooksevad jalad aju eest ära ja otsused jäävad vajaka. Ma ei arva, et ta täielik kalts on, aga pigem sobiks mängima kuhugi Evertoni/Bournemouth/Watford tasemele.

      Kommentaar


        Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
        Küsin ManU fännide ausat arvamust Lingardi kohta? Iga kord kui ma olen juhtunud ManU mänge vaatama see hooaeg, siis meenutab ta mulle Theo Walcott/Aaron Lennon hübriidi kes heal päeval saab jalgpalliga täitsa hästi hakkama, aga enamikel kordadel jooksevad jalad aju eest ära ja otsused jäävad vajaka. Ma ei arva, et ta täielik kalts on, aga pigem sobiks mängima kuhugi Evertoni/Bournemouth/Watford tasemele.
        Täpselt sellel tasemel see manu sats hetkel ongi ju, ehk täitsa õiges tiimis pesitseb hetkel.

        Kommentaar


          Lingardi suurimad plussid on tema töötahe ja kirg, millega ta viitsib rabada. Musta tööd on valmis tegema ja pallita liikuma lõpmatuseni. Praeguses meeskonnas torkab sellega väga positiivselt silma, mingis kümnekonna aasta taguses situatsioonis ilmselt mängiks jah juba ammu kuskil tabeli keskosas.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Kui kutid suudaks palli taevasse löömise asemel raami lüüa, oleks seis 3-0 juba 60ndaks minutiks ja mäng tehtud aga... Mida kuradit nad seal trennis küll teevad, et palli ei suudeta enam raami saada. Kusjuures see jama tekkis Mou tulekuga. Eelmisel hooajal olid latid, see hooaeg taevas juba löögid.

            Kommentaar


              Mourinho tegi mingit kino jälle?

              Kommentaar


                Martial tuleb vist pingile tagasi istutada. Pogba ühe jooksusammu ka tegi?

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Mourinho tegi mingit kino jälle?
                  tegi arsene'i, aga ägedamalt. eks mingi 10 mindi pärast on gif olemas.
                  üldiselt klassika. fellakas tegi henry'd iirimaa vastu ja päästis päeva. saab natukenegi vanalt-healt detsembrilt stressi maha. ilmselt suudetakse nädalavahetusel jälle midagi perse keerata, seega nautigem.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Eks ise oleks ka pahane, kui mingi vend viimasel minutil panuse perse keerab.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Joppas, sest De Gea pidi veidi varem supertõrjega väravajoonelt palli ära tooma. Kas Mou-ga ikka kõik korras või on põhjust vaimset tervist kontrollima minna? Kõigepealt see pressikal enda välja elamine hooaja alguse poole ("3 titles! respect!"), siis see tänane värava "tähistamine"...mis järgmiseks - hakkab 90. minutil väljakule pürotehnikat loopima ja lõhub pressikal kellegi mikrofoni ära?

                      Kommentaar


                        punk vend

                        Kommentaar


                          Johhaidii, kuidas tassitakse seda troppi haige tõrje ja cheat värava abil edasi nagu sitta pilpal. Mou saanuks elu lihtsamaks teha, kui pannuks Fella/Matici asemele Mata nr.10 positsioonile ja mäng olnuks esimese poolajaga tehtud.

                          Las Nicky Butt võtab oma akadeemia poistega hooaja lõpuni kõik mängud üle, sealt oleks kriips rohkem kvaliteeti oodata.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Drake Vaata postitust
                            Martial tuleb vist pingile tagasi istutada. Pogba ühe jooksusammu ka tegi?
                            Ei tule. Oli eile viimases faasis kehv tõesti. Tahtis natuke liiga palju. Ühe sita mängu eest vast pingile ei viskaks, teadagi härra mentaalset taset.

                            Mou muidu BTle antud inteka lõpetas ka selle faktiga, et tema tiimid pole kunagi CLi alagrupiturniirile toppama jäädud, ja kui ta ei mänginud CLi siis ta võitis hoopis euroopa liiga. Milline mees.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                              Mou muidu BTle antud inteka lõpetas ka selle faktiga, et tema tiimid pole kunagi CLi alagrupiturniirile toppama jäädud, ja kui ta ei mänginud CLi siis ta võitis hoopis euroopa liiga. Milline mees.
                              Mille peale Rio ja Scholesy lajatasid, et keda huvitab, mida ta varem tegi ja nemad olid ka 10a tagasi head jalgpallurid ning üleüldse jalgpall on meeskonna mäng, mitte "mina võitsin".
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                                Küsin ManU fännide ausat arvamust Lingardi kohta? Iga kord kui ma olen juhtunud ManU mänge vaatama see hooaeg, siis meenutab ta mulle Theo Walcott/Aaron Lennon hübriidi kes heal päeval saab jalgpalliga täitsa hästi hakkama, aga enamikel kordadel jooksevad jalad aju eest ära ja otsused jäävad vajaka. Ma ei arva, et ta täielik kalts on, aga pigem sobiks mängima kuhugi Evertoni/Bournemouth/Watford tasemele.
                                Teed siin Bournemouth'ile natukene liiga.

                                Aga jah, nii raske kui see ka pole, pean arsenali ja liverpooli fänniga nõustuma. Look what you've done, žozee!
                                Van Der Sar saved it, United again!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X