320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on natuke hale kui palju Jose ManU'le ja Ferguson'ile poeb, et kunagi ise sinna tema järgi pukki saada.

    Kommentaar


      Võib olla Mou üritas enda meeskonda maa peal hoida (meedia eest kaitsta) mängujärgse avaldusega? Barcelonale kahel korral ning sinna otsa veel Manule kellad taha panna - surematuse tunne on kiire tekkima.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        See on natuke hale kui palju Jose ManU'le ja Ferguson'ile poeb, et kunagi ise sinna tema järgi pukki saada.
        Kas sina oled üks nendest poistest kes usub kõike mis uudistest loeb?

        Kommentaar


          Tõsistel teemadel ka
          Manchester United Fan Called Police After Nani Red Card

          The 18-year-old United fan, who watched the Champions League match on TV, was so disgusted by Turkish referee Cüneyt Çakır's decision to send off United star Nani that he contacted emergency operators to claim a "crime" had occurred.

          "I would ask people to think before picking up the phone for emergency services. I would also advise parents to ensure your children are aware that prank calls and the reporting of made-up crimes is a crime in itself."


          Jep. 18 aastane manu fänn on veel emme pisike lapsuke

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            See on natuke hale kui palju Jose ManU'le ja Ferguson'ile poeb, et kunagi ise sinna tema järgi pukki saada.
            Jose lihtsalt austab SAFi. Üldse võiks öelda, et mõlemad treenerid ja meeskonnad näitasid väga suurt lugupidamist üksteise suhtes. Ainult Ramos tegi oma tavatrikke esimeses mängus. Muus osas olid nii sõnavõtud kui platsil toimuv viisakas ja korrektne. Tooreid vigu sisuliselt polnud ning daive kah minimaalselt. Ronaldo oli tagasihoidlik ja ei tähistatud oma väravaid. Minu silmis mees kindlasti tõusis. Kahjuks oli kahe suurepärase tiimi kõrval veel kohtunikud, kes mõlemas mängus suutsid endast liiga suure jälje maha jätta.

            Aga okei... Real sai edasi ning elu läheb edasi. ManU peab vaatama, et kuidas kodus duubel kindlustada. Tähtsaid mänge veel küll ja küll.
            Manchester United
            Juventus

            Kommentaar


              Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
              Arbeloa oleks pidanud siis ohtliku mängu eest ise kollase saama.

              alati on vastane süüdi, ükskõik kui suur viga ka talle ei tehtaks .
              Adiós amigos

              Kommentaar


                Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
                Arbeloa oleks pidanud siis ohtliku mängu eest ise kollase saama.
                Minu arust küll oli punane enam-vähem kindel sest tõmbas ikka jalg ees sisse. Nii et saage üle sellest ühest punasest kaardist, võitke tiitle ära ja unustage see terve mäng.

                Kommentaar


                  ohjessus kui pikale punase-heietamine läks, natukene sai vahepealt ka mängujuttu leitud. Tõsi, manu oli üle enne punast, real oli samas ka sitem kui tavaliselt, ka peale punast; kuid vähemalt mu arvamuseks jääb ikka koosseis ja reaktsiooni puudumine peale punast, vahetused olid kah imelikud. Eduseis oleks ka hoitav, kuid peale *intsidenti* laguneti ju korralikult, nii et suurema tahtmise korral oleks real võinud peata olekut veel ühe väravaga kasutada, kuid ei. Suudeti 10kesi isegi koguda mängu lõpuks,
                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  kui aga maailma ühe top klubi vastu vähemusse jääd, siis varem või hiljem, ühel või teisel moel karistatakse ära.
                  ,mille peale chelsi sez hi.


                  ning tolles mängus oli tegelikult rohkelt-rohkelt selliseid elu väärtusega otsuseid kohtunikul teha, mõlemale poole - pidigi vähemalt üks tulema, mis ka tulemust kallutaks. nani reaktsioon oli kusjuures vale - kukkus koos Arbeloaga maha, üritades võibolla-tulevat karmi otsust pehmendada sellega, et näe sain ka aiget; äkki oleks veel midagi omal päästa suutnud, kui oleks kohe juurde vabandama läind ja käed üles, et 'sorri, läksin palli peale' - mis on lõppudelõpuks ikkagi kohtunika maitseasi otsustada.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    jep... arvan et see nani väänlemine maas tõmbaski punase pakist. oleks vabandama läinud vms oleks ilmselt kollasega pääsenud

                    Kommentaar


                      Kui ma teeksin testi, et kuidas ma tunneks kui see punane kaart oleks juhtunud Spursi mängijaga, siis test andis tulemuseks: "Pahane... Hui see oli punane". Ehk, et minu meelest ei olnud punane õige vile. Samas ei saa öelda, et kahjumeeter oleks väga põhjas, ka hr. Nani on reegliraamatut painutanud piisavalt.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Jube palju kisa. Mõningate seisukohtadega karistuse liigse karmuse kohta võib nõustuda, aga need "sajandi kõige sitem kaardiotsus!" seisukohad on ka idiotism. Mängija käitus ikka võrdlemisi süüdimatult, mingit elementaarset vastasmängija asukoha tajumist võib sel tasemel siiski eeldada, viga kukkus välja suht ohtlik ja jala äratõmbamist oli nii vähe, et see ei pruukind välja paista. Igal juhul üpris roosa kaardi olukord ning vile sellisel puhul sõltub sageli mingitest väga väikestest asjadest, mida kohtunik nägi, arvas nägevat, või lihtsalt arvas. Minugi arust oli see vale otsus, aga "never a red card!!!!" mehed võiks ka persse minna.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          punase olukorrast veel: kus te, reeglites-on-niimoodi-kirjas-kohtunikele-on-antud-juhised tondid siis olite, kui Varane tänasest peaaegu täpselt kolm nädalat tagasi Evra viimase mehena kukutas?
                          Vot see on õige küsimus. Kuidas kurat Varane niitmine ei olnud punane ja see oli ? Minu silmis oli ikka esimeses mängus aset leidnud inisident isegi mitme kraadi võrra punasem.

                          Aga selles osas tuleb nõustuda, et mingi sajandi halvim valik see ka ei olnud. Jalg oli kõrgel, korgid ees ja rindkeret tabas. Ja sellele arvamusele jään ka, et oleks tahtnud näha kohe pärast olukorda kaitse lukkutõmbamist ja värskeid jalgu väljakule. Aga üldiselt oli taktikavalik ja kõik väga hea (ka 10 mehega oldi ohtlikud ja mitu head võimalust oli ju). Seekord ei tasunud selline lähenemine ära paraku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            ohjessus kui pikale punase-heietamine läks.
                            Eks uus asi tekitab ikka suminat ja vajab harjumist Pühapäevast team newsi nii palju, et Webb on taas algkoosseisuvalmis. Jajah, juba lähen.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar




                              Enne mängu juba oleks pidanud teadma,et see punane tuleb Inglise klubile
                              Lisatud failid

                              Kommentaar


                                Ma olen ka seda meelt, et hea kohtunik suudab inimlikult mängu lugeda, mitte ainult raamatu järgi talitada, mida siis eile näha saime. Ja mis sellesse puutub, et Nani ise ka maha väänlema jäi, siis ma mõtlesin, et ah tõuse püsti, muidu võid veel kollase saada. Okei jah, esmaemotsioonil sidus kirg Punased prillid pigistavalt peadligi, kuid tagantjärgi see esimese poolaja Arbeloa kollasega võrdne situatsioon oligi. Sest kurat, kui sa oled Nani tasemel tehniline mängija, siis sa lähed ja võtad selle palli alla ja kihutad rünnakusse, sest olgem ausad, esmapilgul tundus, et ta ongi uhkes üksinduses. Igakord eeldada, et äkki keegi ilmub out of nowhere välja ja ilma riske võtmata maailma tippu ei jõua.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X