320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Täielik taandareng, kui ometi alles mõne päeva eest mängiti nii suurepäraselt. Mis mõttes nagu ainult neli väravat? Nõrk, väga nõrk.
    arvestades seda kui palju inglise liiga viimane klubi itaalia liiga teisest tugevam on, on 4 väravat hea saavutus. Huvitav palju sheffieldile lüüakse kodus.

    Kusjuures manU-roma mängus telekommentaator ütles, et manU on Old Traffordil kaotand ainult 7 korda ajaloo jooksul peetud 180st (ei mäleta palju neid täpselt oli) eurosarjade mängust. Kas see vastab tõele?

    Kommentaar


      Algselt postitas ats-wiking Vaata postitust
      Kusjuures manU-roma mängus telekommentaator ütles, et manU on Old Traffordil kaotand ainult 7 korda ajaloo jooksul peetud 180st (ei mäleta palju neid täpselt oli) eurosarjade mängust. Kas see vastab tõele?
      Mängude arvu kohta ei oska öelda, aga seitse kaotust on küll õige number.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Rio on ok

        ning

        suvel taas Aasia tuur

        Täna on muideks Youth Cupi esimene finaalmäng. Viasati onud esialgu seda ülekanda ei plaani

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Täna on muideks Youth Cupi esimene finaalmäng.
          Täitsa hea mäng oli kuuldavasti. 2:1 võit. Jäädi küll 0:1 kaotusseisu aga 'pooli omavärav ning Hewsoni penalti tõid väga väärtusliku võõrsilt saadud võidu. Teine mäng on 26. aprill Old Traffordil.

          väravad

          Kommentaar


            kas manu mängu ka kusagilt netist näeb we ?

            Kommentaar


              Algselt postitas united_boy Vaata postitust
              kas manu mängu ka kusagilt netist näeb we ?
              Ole meheks kasuta searchi. Teemasid, mis p2p-st räägivad, on rohkem kui paar. We.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Vaatan mängu Starsportsi pealt, no mulle ei meeldi eriti tänane performance. Üks värav on olemas, aga kuidagi raske on olnud tänane mäng. Sheffield muidugi võitleb kah tugevalt, aga selle ühe värava peale ma ei loodaks. Juurde oleks vaja neid. Ma loodan, et Evra taas vigastada ei saanud. Kahtlane, et ta kohe alguses välja vahetati ei tundunud, et ta raskelt viga oleks saanud, aga kes teab. Kui Evra väljas siis on küll Manul raske hooaja lõpp.

                Kommentaar


                  Algselt postitas extrance Vaata postitust
                  Ma loodan, et Evra taas vigastada ei saanud. Kahtlane, et ta kohe alguses välja vahetati ei tundunud, et ta raskelt viga oleks saanud, aga kes teab. Kui Evra väljas siis on küll Manul raske hooaja lõpp.
                  Korralik puukas, mille eest mõni kohtunik võinuks punasegi anda. Ei saanud muidugi kollastki. K-R vasakul ja Fletch paremal kaitses - huvitavaks võib veel tänagi minna, hooaja lõpust rääkimata.

                  Rooney võinuks asja 10. minutiks ära lahendada, aga Faddy jäi paraku ette. Sealt edasi on SU igati kena mängu näidanud.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Njah, lõppeks pole SUtd mingi Roma, mis kõik pallid sisse laseb. Eks nende vastu oli ka kohtunik (Heinze intsident) ja latt, aga pmst ei suutnud nad ära kasutada olukorda, kus tagumine neli on puhtalt improvisatoorne. Kahest heast mängijast satsi peale jääb ikka väheks. Hea, et Safin ka kaotas, muidu ma oleks tige, et combo peesse läks.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Ei no võiks ju ikka julgemalt kaks-kuus-kahte mängida, küll siis lööme kõigile seitse kotti. Vähemasti on O'Shea jälle kokku lapitud ja laupäeval pannakse ehk juba ka väljakule, muidu läheb asi ikka väga eksperimentaalseks kätte ära. Iseenesest võib muidugi õnnelik olla, et keegi rohkem midagi ära ei rebestanud, kui arvestada, milline koolipoiste kombel tormamine vahepeal käis.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        kenny oli väravas ikka Donist jubedalt palju parem. kasvõi ronaldo löögi võttis eest alt nurgast ära, samas kui Doni lasi sisse nii ronaldo kui evra löögid alla nurka.
                        Heinze libistus oli ikka suht jube viga jah, äärekohtunik oleks pidand nägema.
                        aga näha oli et mehed mängisid rahulikult, ei pingutand üle, pärast 2:0-i oli rahulik palliveeretamine. olulised mängud tulemas, vahetusi ka palju pole- vaja puhata

                        Kommentaar


                          Täiesti korralik tulemus arvestades, et praktiliselt terve mäng mängiti vaid kahe kaitsjaga. Rio ja O'Shea on õnneks järgmiseks mänguks terved. Neville peaks ka varsti naasma.

                          Kommentaar


                            Kusjuures minuarust oli viimase 5 minuti palliveeretamine kaitses juba kohutav, saan aru küll,et mängiti targalt kuid siiski mulle ei meeldinud absoluutselt. Samas vastased ei teinud ka peaaegu absoluutselt mingisugust pressingut, nii et ju siis olid kõik leppind tulemusega.
                            Tore,et Carrick viimasel ajal resultatiivseks muutunud, mäletan hooaja algul oli päris palju virisejaid tema kulul, et a la kas väärib oma 16mili jne, nüüd vast enam virisejaid pole.
                            Aga loodan,et Evra väga haiget ei saanud, siis oleks järgmine mäng lausa korralik kaitseliin ja 1 kaitsja ehk ka pingil, antud juhul siis vist kahjuks Evra.

                            Kommentaar


                              kaua vidic audis on?

                              Kommentaar


                                ca 4 nädalat
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X