320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    keegi peab ju tühjaks jäänud purke täitma.
    Eriti kui klubi 80 milku eest Maguire taolistega materjali juurde annab
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Summa on muidugi suur, kuid võttes arvesse, et tal on siiski mingid oskused (lisaks tundub, et ta on veel arenemisjärgus) ning kogemata on tegemist inglasega, siis sellesse aparaati võib münte kallata küll.

      e: ehk nuh, Longstaffi (nope, tegemist pole Rocco Siffrediga) eest 50-nd millionit kilo, oleks päris hea kino.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Summa on muidugi suur, kuid võttes arvesse, et tal on siiski mingid oskused (lisaks tundub, et ta on veel arenemisjärgus) ning kogemata on tegemist inglasega, siis sellesse aparaati võib münte kallata küll.

        e: ehk nuh, Longstaffi (nope, tegemist pole Rocco Siffrediga) eest 50-nd millionit kilo, oleks päris hea kino.
        See läheks jh sinna hobusesaba kategooriasse :/
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Liverpooli poisid võiksid mõista, et kui seda 80 milkut Maguire'i eest välja ei käida, siis kandivad trajuudidglazerid päeva lõpuks selle raha niisama endale taskusse (ja mitte võla tagasimaksmise eesmärgil, oh ei). Kumb sitem variant on?
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Maguire'i kuulujutud koguvad korralikult tuure.

            80 (60+20) milli on ilmselgelt debiilne, aga isiklikult on mul on vaikselt pohui juba nendest summadest. Mulle tundub, et päris paljud fännid tunnevad end sama moodi.

            Kommentaar


              Maguirw. 80m. Ok. Irw. Kes on longstaff 50m. Gigalol. Megairw. Hydrowtf.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Ma täpselt ei saagi aru, et palju see "olen sündinud briti saartel" mängija hinnale tänapäeval juurde paneb? Hind muutub kahekordseks? Või on see koefitsient natuke väiksem?

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Ma täpselt ei saagi aru, et palju see "olen sündinud briti saartel" mängija hinnale tänapäeval juurde paneb? Hind muutub kahekordseks? Või on see koefitsient natuke väiksem?
                  Mida lähemale BoJo ja no-deal tulevad, seda suuremaks ilmselt paisub?
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Ma täpselt ei saagi aru, et palju see "olen sündinud briti saartel" mängija hinnale tänapäeval juurde paneb? Hind muutub kahekordseks? Või on see koefitsient natuke väiksem?
                    Oleneb, eks mõned kuni mõned kümned miljonid ikka lisab. Lisaks kui klubi tegelased/peatreener on välja tulnud sloganiga, et tahaks noori kodumaised talente värvata - siis kindlasti keevitatakse hinnale sealt ka juba oma protsent.

                    Samas 60 milkut tänapäeval pole Maguire eest nii kohutavalt palju, seega jääme official announcementi ootama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Oleneb, eks mõned kuni mõned kümned miljonid ikka lisab. Lisaks kui klubi tegelased/peatreener on välja tulnud sloganiga, et tahaks noori kodumaised talente värvata - siis kindlasti keevitatakse hinnale sealt ka juba oma protsent.

                      Samas 60 milkut tänapäeval pole Maguire eest nii kohutavalt palju, seega jääme official announcementi ootama.
                      Maguire on juba 26, et tema noore talendi kategooriasse pidamine oleks ikka väga vaba tõlgendus.
                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                        Maguire on juba 26, et tema noore talendi kategooriasse pidamine oleks ikka väga vaba tõlgendus.
                        Muidugi, aga noorem kui oleks Koulibaly või Alderweireld olnud. De Ligt oleks unelm, aga noh. Eks see 26* ole veidi tärniga, eriti kuna kaitsjaga tegemist.

                        Kommentaar


                          Maguire'i hinna üle vingumine jääb mulle arusaamatuks. Tegemist on koondise põhikaitsjaga, kelle hankimine Inglismaal ka mainekujunduslikult klubi jaoks hea märk. Pealegi: kui meest on vaja ja ta ise tahab tulla, siis üldine poliitika on tänapäeval maksta niipalju kui küsitakse. Rikkuritele see niikuinii probleemi ei valmista - kui ei toimi ja suur osa rahast tuleb korstnasse kirjutada, siis nii on. Väiksemad klubid võivad nii käitudes alt minna, aga keda need huvitavad.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Muidugi, aga noorem kui oleks Koulibaly või Alderweireld olnud. De Ligt oleks unelm, aga noh. Eks see 26* ole veidi tärniga, eriti kuna kaitsjaga tegemist.
                            Koulibaly on ka kõvema klassiga + vaid 2a vanem, kellel võiks vabalt 3-4 aastat tipptasemel ees olla. Aga noh, Spursi fännina ei kurvasta. 🙂
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Minu poolest võiks United Maguire' eest ka 100m ka välja käia. Selge on see, et keskkaitsesse on kvaliteeti vaja ning seda teavad ka kõik teised, plus hinnastamine on üldse lolliks läinud. Ehk sundolukord + teiste teadmine sellest + üldine hinnastamine (eriti inglaste puhul) = ilmselge üle maksmine. Kahtlustan, et tegelikkuses tuleb seda teha (ideaalvariandis) järgmised 1-2 hooaega, enne kui tekib päriselt ka lootus, et mängijate värbamine lihtsam saab olema. Ja see on ideaalvariandis.

                              Aga isiklikult on südant soojendav näha, et isegi Liverpooli ja Tottenhami toetajad tahavad, et ManU saaks asjaliku keskkaitsja. Samas see ka ootuspärane, hoolimata mistahes vastasseisust ilmselt ühel hetkel pidi ka teil hakkama meist kahju, kui mõtlete, et hooajast hooaega elame me teadmisega et rohkem kui korra peame nägema keskkaitse paari Smalling-Jones või veel parem, Rojo-Jones.

                              Kommentaar


                                Ma ei ole öelnud, et Maguire'i liitumine mulle headmeelt teeb, juttu oli lihtsalt reaalsest turuolukorrast: rikkurid maksavad nii palju kui vaesemad nõuavad.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X