320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Bläkubläku. Point oligi selles, et selles oleks-maailmas oli see 1-1 täpselt sama lähedal kui 11-2 või 11-0 või 0-2.
    Óle nüüd kordki elus enda vastu aus!!! Mänguliselt oli 1-1 täiesti reaalne ja võimalik, 11-0 aga kohe kindlasti mitte. Manu mäng oli eile ülimalt sitast kvaliteedist ja seda ei saa ühegi statistikaga ümber lükata! /gloryhunting 101/
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Ole hea ja selgita palun, millised elemendid või milline taktikaline külg sinu meelest Unitedi mängus eile täpsemalt soovida jättis või mida oleks tulnud teisiti teha. Lihtsalt nii paari lausega. Aitäh.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Ole hea ja selgita palun, millised elemendid või milline taktikaline külg sinu meelest Unitedi mängus eile täpsemalt soovida jättis või mida oleks tulnud teisiti teha. Lihtsalt nii paari lausega. Aitäh.
        mängu mindi nö. "lihtsalt võitma", ikkagi ülima underdog-i vastu ju mängiti, konkreetsemad näited sellest olid Berbatovi täiesti ebavajalikud suluseisud ja mitte viitsimine mängida, nii rikkkus ta mitu Manu rünnakut ära.
        Nani ega Valencia ei säranud kumbki, nad isegi ei helkinud, Nani jah tegi paar treeningu kvaliteediga pealelööki, aga noh , need oleks isegi mina kinnipüüdnud. Ja ka võiduvärav saadi ju tegelikult Birminghami väravavahi täielikut jamast, ta puterdasseda palli nagu esimest korda oleks ümmargust eset näinud. Rooney sai vist ka korra ühe ohtlikuma lukorra luua. Aga oleme nüüd jälle ausad, Birminghami vastu oleks pidanud nad särama nagu põhjatäht eksju, aga selleasemel oli täiesti mannetult igav mäng, sellise stiiliga Manu nüüd küll tiitli pretendent ei ole, kuigi jah esimese liigamängu põhjal me veel ei otsusta, aga ikkagi, mäng oli ülimalt nõrk. Ahjaa veel Scholes oleks pidanud juba esimese poolaja lõpuks dushi all olema, aga kotunik jättis kaks täiesti konkreetset kollast andmata, aga see kuulub juba rubriiki, "kõik kohtunikud võiksid areneda ja munandid endale kasvatada".
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          mängu mindi nö. "lihtsalt võitma", ikkagi ülima underdog-i vastu ju mängiti, konkreetsemad näited sellest olid Berbatovi täiesti ebavajalikud suluseisud ja mitte viitsimine mängida, nii rikkkus ta mitu Manu rünnakut ära.
          Nani ega Valencia ei säranud kumbki, nad isegi ei helkinud, Nani jah tegi paar treeningu kvaliteediga pealelööki, aga noh , need oleks isegi mina kinnipüüdnud. Ja ka võiduvärav saadi ju tegelikult Birminghami väravavahi täielikut jamast, ta puterdasseda palli nagu esimest korda oleks ümmargust eset näinud. Rooney sai vist ka korra ühe ohtlikuma lukorra luua. Aga oleme nüüd jälle ausad, Birminghami vastu oleks pidanud nad särama nagu põhjatäht eksju, aga selleasemel oli täiesti mannetult igav mäng, sellise stiiliga Manu nüüd küll tiitli pretendent ei ole, kuigi jah esimese liigamängu põhjal me veel ei otsusta, aga ikkagi, mäng oli ülimalt nõrk. Ahjaa veel Scholes oleks pidanud juba esimese poolaja lõpuks dushi all olema, aga kotunik jättis kaks täiesti konkreetset kollast andmata, aga see kuulub juba rubriiki, "kõik kohtunikud võiksid areneda ja munandid endale kasvatada".
          Kust tead et edaspidi just selline mäng on ? lihtsalt hooaja algus ju ...

          Kommentaar


            Tänan mõtestatud analüüsi eest.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              kuule count, peale selle, et sa vutist suurt ei jaga, oled sa ka idioot.

              mine vaata parem 1:7 mängu ning kasvata ajud, "Inglismaa jalgpalli" foorum ei ole kohe kindlasti sulle

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                kuule count, peale selle, et sa vutist suurt ei jaga, oled sa ka idioot.

                mine vaata parem 1:7 mängu ning kasvata ajud, "Inglismaa jalgpalli" foorum ei ole kohe kindlasti sulle
                ma loodan et tekib päev, millal Manu gloryhunterid (ei pea silmas tõelisi fänne) oskavad oma õigustuseks midagi targemat öelda kui 7-1 ja 7-1, see on juba väga vana nali. Roma võitis muuseas Genti ka siin hiljuti 1-7, jah isegi võõrsil , Totti lõi hattricki jne. mis ma nüüd tegema pean, igale poole selle juurde lisama ve? Ja seda igakord meenutama kui Roma sitasti mängib ve?? Ei, iga mäng on uus ja erinev. Aga mina loodan et Manu jätkab oma "väga ilusate" esitlustega ja kõrbeb põhja ! tänan tähelepanu eest!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  ma loodan et tekib päev, millal Manu gloryhunterid (ei pea silmas tõelisi fänne) oskavad oma õigustuseks midagi targemat öelda kui 7-1 ja 7-1, see on juba väga vana nali. Roma võitis muuseas Genti ka siin hiljuti 1-7, jah isegi võõrsil , Totti lõi hattricki jne. mis ma nüüd tegema pean, igale poole selle juurde lisama ve? Ja seda igakord meenutama kui Roma sitasti mängib ve?? Ei, iga mäng on uus ja erinev. Aga mina loodan et Manu jätkab oma "väga ilusate" esitlustega ja kõrbeb põhja ! tänan tähelepanu eest!
                  Ou mine kuhugile Citehi või Liverpooli foorumisse.. Äkki saad seal Poster of The Year tiitli või midagi. Kui ManU avavooru 1-0 võit tähendab 10'ndat kohta siis Chelsea jääb 9'ndakaks ja Liverpool võitleb relegatsiooni vastu?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    mängu mindi nö. "lihtsalt võitma"
                    Ütleb kõik vajaliku ära tegelikult ju. Milleks rabeleda? Eriti veel sellise "underdog'i" vastu.

                    Ma pean siinkohal tunnistama, et mul ei olnud võimalik mängu näha ning seetõttu põhinevad minu arvamused vaid eeldustel, aga ilmselt oli tegemist üsna tüüpilise Unitedi mänguga nõrgemate vastaste vastu. Ma eeldan, et suurema osa ajast püsis pall Unitedi käes ja seda veeretati Birminghami poolel ringi ning aeg-ajalt tekkis neil võimalus ka kontraga nõelata, küllap said ka ühe üsna okei võimaluse ja ühe poolkõva variandi väravat lüüa. Aga kokkuvõttes oli ilmselt mäng Unitedi kontrolli all ning minimaalse vaevaga võeti kolm punkti. Seoses hooajaalguse tavapäraste roosterikaste esitustega võib see pilt muidugi varieeruda, kuid praktiliselt nägi ta selline välja, eks? Ja selliselt hakkavad ilmselt ka kõik teised selle hooaja mängud nõrgemate vastaste vastu välja nägema, sest ainus, mida neist mängudest võtta on vaja, on kolm punkti, kulutades seejuures nii vähe jõudu kui vähegi võimalik. Võimsad emotsioonid ja ilus jalgpall oodaku suuri mänge, senikaua tuleb kohustuslikud punktid ära noppida.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      sellise stiiliga Manu nüüd küll tiitli pretendent ei ole
                      Mitu korda on juhtunud, et igasugused on ajanud juttu stiilis: "see aasta küll utd tiitli pretendent ei ole" jne ja siis on nad ikkagi voitnud

                      Kommentaar


                        Count, märkasin, et Sinu postituses, et Unitedi värav sündis sellest, et väravavaht puterdas. Vaatasime ikka sama mängu või? Väravavaht oli täiesti võimetu selles olukorras, kuradi idoot oled ikka küll.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Ütleb kõik vajaliku ära tegelikult ju. Milleks rabeleda? Eriti veel sellise "underdog'i" vastu.

                          Ma pean siinkohal tunnistama, et mul ei olnud võimalik mängu näha ning seetõttu põhinevad minu arvamused vaid eeldustel, aga ilmselt oli tegemist üsna tüüpilise Unitedi mänguga nõrgemate vastaste vastu. Ma eeldan, et suurema osa ajast püsis pall Unitedi käes ja seda veeretati Birminghami poolel ringi ning aeg-ajalt tekkis neil võimalus ka kontraga nõelata, küllap said ka ühe üsna okei võimaluse ja ühe poolkõva variandi väravat lüüa. Aga kokkuvõttes oli ilmselt mäng Unitedi kontrolli all ning minimaalse vaevaga võeti kolm punkti. Seoses hooajaalguse tavapäraste roosterikaste esitustega võib see pilt muidugi varieeruda, kuid praktiliselt nägi ta selline välja, eks? Ja selliselt hakkavad ilmselt ka kõik teised selle hooaja mängud nõrgemate vastaste vastu välja nägema, sest ainus, mida neist mängudest võtta on vaja, on kolm punkti, kulutades seejuures nii vähe jõudu kui vähegi võimalik. Võimsad emotsioonid ja ilus jalgpall oodaku suuri mänge, senikaua tuleb kohustuslikud punktid ära noppida.
                          mina nägin mängu ja peaks ütlema et kirjeldasid mängu üpriski täpselt

                          lisan samuti et mitte Hart ei pudistanud palli vaid Rooney lõi posti ja tagasipõrkunud palli väravasse
                          2002 FC EBS Team
                          2003 FC Nimeta
                          2004 FC Nimeta
                          2005 FC Nimeta
                          2006 Tallinn United FC
                          2007 Tallinn United FC

                          Kommentaar


                            See mainimata, et reservid kottisid Lancashire Senior Cupi finaalis Boltonit 1:0. Värav Machedalt neli minutit enne lõppu, Eikremi karistuslöögist ise peaga latti ja rebound sisse. Nagu näha, siis akadeemiast on edutatud Kingi, Dudgeoni ja Eikremit. MoM oli enne väljavahetamist taas Welbeck, mingis olukorras mängis nt Shittu jõuga palli pealt lihtsalt minema. Ja kiita sai muidugi jälle ka King, kutt on alles 17, aga ennast juba korduvalt väga heast küljest näidanud. Kiire, tehniline, nahaalne, töötab kõvasti. Machedaga paistavad ka hästi ründes klappivat. Ainus negatiivne asi mängust see, et Tosic sai hüppeliigesesse paugu, loodetavasti mitte väga tõsise.

                            United: Amos; Chester, C Evans, Cathcart (Gray 62), Dudgeon; Stewart, James, Eikrem, Tosic (King 62); Welbeck (Hewson 61), Macheda.
                            Subs not used: Zieler, Norwood.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kuidas mängueelsed emotsioonid on? Kas on oodata jälle ühte äärmiselt igavat ja koledat palliveertamist? Või seekord läheb Mnu väravaid ka lööma? Igaltahel vaatan tähelepanelikult mängu, õhtu parim valik vist, sest keda ikka ausalt kritiseerida ja analüüsida kui mitte Manut...
                              PS!Edu Tottenhamile
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Ärge olge nii kurjad, Count on lihtsalt natukene rumal ja ei mõista väga hästi maailma. Aga nüüd peategelase enda poole pöördudes, siis jah, ilmselt on oodata igavat ja koledat mängu. Vahel muidugi United sähvatab, aga üldiselt on tegemist hästi sita tiimiga, sest nad ei kipu eriti nõrgukesi totaalselt maatasa lammutama. Võidavad muidugi küll, suurte vastugi vahel, aga keda see kotib eksju, tiitlivõitjaid fännavad niikuinii aint gloryhunterid.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X