320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kes on Bruno?
    Bruno Fernandes, Lissaboni Sportingust.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Kes on Bruno?
      Bruno Fernandes, Sportingu poolkaitsja.
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Kes on Bruno?

        Kommentaar


          Näe karikas järgmine round ka, wup di.

          Kommentaar


            Nagu juba varsemalt on kombeks saanud siis teisejärgulises karikasarjas mängiti nädala sees jälle üsna tugeva koosseisuga, mis tähendab ilmselt järjekordset koslepit nädalavahetusel.

            Kommentaar


              Kaitse pidas. Nende kaitse tegi ühe kala ja kasutasime selle ära. Me lõime ühe värava rohkem kui nemad, mis tähendab jalgpallis seda, et me võitsime. Edasi järgmisse ringi, üks mäng graafikus juures - olen rahul.

              Ännfiildilt ma ootan ainult seda, et vähemalt võideldaks.
              Van Der Sar saved it, United again!

              Kommentaar


                Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                Kaitse pidas. Nende kaitse tegi ühe kala ja kasutasime selle ära. Me lõime ühe värava rohkem kui nemad, mis tähendab jalgpallis seda, et me võitsime. Edasi järgmisse ringi, üks mäng graafikus juures - olen rahul.

                Ännfiildilt ma ootan ainult seda, et vähemalt võideldaks.
                Kui Brandon Williams alustab, on viimasest seitsmest kuus puhast lehte. Oli tubli ja peaks olema nr1 valik vasakkaitsesse hetkel.
                Positiivne oli, et AWB ka tõusis ülesse poole. Arenguruumi on ,sest tsenderdada ta väga ei oska, aga nüüd juba vähemalt proovib aktiivsemalt panustada.

                Peaasi ,et Rashford pühapäevaks mängukõlbulikuks saaks. Eks ta üks raske mäng tuleb, aga oi kui magus oleks igasugused Liverpooli, kes on ikka väga kõvas hooas, seeriad lõpetada. Loota ju võib.

                Youngi võimalik liikumine Interisse on ka natuke kahtlane nüüd, kui Inter on tegemas Romaga swappi Spinazzola (vasakkaitsja)-Politano.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Ashley Young has agreed to join Inter Milan for €1.5M.

                  Homme medical

                  Lõpuks ometi

                  Kommentaar


                    Hea töö, Ole!

                    Ma saadaks palavad tervitused sellele interi logoga kodanikule, kes siin teemas hiljuti seletamas käis
                    Algselt postitas Stok
                    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Nagu juba varsemalt on kombeks saanud siis teisejärgulises karikasarjas mängiti nädala sees jälle üsna tugeva koosseisuga, mis tähendab ilmselt järjekordset koslepit nädalavahetusel.
                      liverpool käis jälle kuskil mänguturniiril keset hooaega?
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Harry Slabhead Maguire sai uueks klubi kapteniks. Vist parim, kes võtta oli..arvaks. Või on kellegi parem pakkumine? Muidugi veider, et ta alles tuli kluppi ja nüüd on kapten. Ta ei olnud eelmises klubiski kapten. Ehh...

                        Mina oleks märjas unenäos näinud, et Herrera on endiselt meie klubis ja tema oleks selle pärinud.
                        Van Der Sar saved it, United again!

                        Kommentaar


                          McTominay on täpselt 2-3a liiga noor. Muidu oleks teda pakkunud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                            Harry Slabhead Maguire sai uueks klubi kapteniks. Vist parim, kes võtta oli..arvaks. Või on kellegi parem pakkumine? Muidugi veider, et ta alles tuli kluppi ja nüüd on kapten. Ta ei olnud eelmises klubiski kapten. Ehh...

                            Mina oleks märjas unenäos näinud, et Herrera on endiselt meie klubis ja tema oleks selle pärinud.
                            Harry ütles, et SEE on tema soov olla MANU Kapten, seda juba klubiga lepingut sõlmides. Seega...
                            Vähemalt on mehel siht silme ees.

                            Kommentaar


                              Riputage Conte portree Woodwardi kabinetti! Tubli mees see Antonio Conte, olen alati rääkinud. psst... üks noor ja lootustandev Lingard on ka pakkuda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                                Riputage Conte portree Woodwardi kabinetti! Tubli mees see Antonio Conte, olen alati rääkinud. psst... üks noor ja lootustandev Lingard on ka pakkuda.
                                Vähemalt sai klubisse, mis võitleb tiitli eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X