320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Rossist oleme pikemas perspektiivis ilmselt juba ilma
    Millest sa seda järeldad?

    Kommentaar


      see viimane chip oli siiani parim, aga võikski sellega chipi-teema lõppenuks lugeda, eksole. tehtagu eraldi teema, kel tahtmist jagub.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        Oskab keegi öelda mis kanalid man u - watfordi mängu ülekannavad?
        AILTON

        Kommentaar


          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
          Oskab keegi öelda mis kanalid man u - watfordi mängu ülekannavad?
          mingit infot annab nt see leht:

          Kommentaar


            Ma pole sellesse teemasse ammu oma panust andnud.

            Rooney IS wonderful.


            Grandmother Denies Sex With Rooney


            chipib siin, chipib seal
            Rooney! Rooney!
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Millest sa seda järeldad?
              Sellest, mida temaga viimasel ajal tehtud on. Parma laenu valguses kisub kõik vägisi sinna Itaalia poole ja ausalt öeldes ei ole ka algusest peale näinud, et temast võiks tugev Premi ründaja saada. Loodetavasti eksin, aga skeptitsism möllab hetkel selles osas küll vägevalt.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Veidike pläma Paolucci kohta.
                asi ka soccernetis http://www.soccernet.ee/news.php?id=14330 Michele Paolucci siis sündinud 6 veebruar, 1986 ehk kohe saamas 21. pole ise teda mängimas näinud ning ei oska öelda ta midagi kohta erilist.
                /

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Sellest, mida temaga viimasel ajal tehtud on. Parma laenu valguses kisub kõik vägisi sinna Itaalia poole ja ausalt öeldes ei ole ka algusest peale näinud, et temast võiks tugev Premi ründaja saada. Loodetavasti eksin, aga skeptitsism möllab hetkel selles osas küll vägevalt.
                  Kui ta oleks juba mahakantud siis oleks need pakkumised, mis Itaalia suurklubidelt ja Barcalt tulid, vastu võetud. Pique saadeti ka Hispaaniasse aga Fergie näeb temas ikkagi tulevast põhikoosseisu mängijat.

                  Kommentaar


                    Kohe-kohe algab FA Youth Cupi mäng Unitedi ja Crystal Palace'i vahel. Otsepilti näitab paljudele kättesaadav Viasat Sport 2.

                    Kommentaar


                      Noh tartlased uurige välja kus manu mängu näitab tartus ja võtame klubi üle. mitte nagu ükskord kui arsenali fännid võitsid oma tahtmise ... ja wilde omanik vaatas üksi reali mängu (tõele au andes vaatasid kõik pärast seda, kuna arsenali mäng oli tookord igav)
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Kindlasti ei ole Rossi veel maha kantud, aga kuti enda kommentaaridki käivad juba umbes selles suunas, et oh kuidas tahaks kord mängida Milanis jne. Lisaks see, et ta lihtsalt sobib oma omadustelt Itaaliasse märka paremini. Et ta ManU jaoks n-ö kadunud on, oli muidugi minu isiklik arvamus, SAF on hetkel kindlasti (veel?) vastupidisel seisukohal. Aga kuradi raske on igatahes kinni hoida meest, kes ise juba vaikselt mujale sihib. Pique seevastu nagu niisugust teksti eriti ei aja, kuigi eks üks väike aspekt on muidugi ka see, et laenulepingusse Zaragozaga oli kellelgi oidu kirjutada punkt "mees peab mängima vähemalt 20 mängu", mis samas Rossi ja Tooni puhul kuidagi sujuvalt meelest läks... Igatahes Rossit tulevikus ManU põhimehena nähes oleksin mina pisut enam üllatunud kui Pique puhul.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Kuidas mina asja näen: Giuseppe peamine ja põhiline probleem on keegi Wayne Rooney. Mängides sisuliselt sama positsiooni, ei mahu nad mõlemad korraga väljakule, sest kahe 'number 10-ga' premieris ilmselt midagi teha ei ole, vähemalt üks esirivimees peaks olema puhas striker, (soovitavalt) pikk ja hea peamängija. Võib-olla oleks mõeldav, et Rossi võiks üle võtta Scholesi koha ehk mängida kahe ründaja taga, kuid Scholesi plaanidki ei näe ilmselt veel ette tulevasest hooajast pinsileminekut. On aga ilmselge, et järgmisest hooajast on Rossi enda jaoks ainumõeldav pidev algkoosseisu koht ja pingil istuma või VEEL ühele laenuseiklusele minema ei ole ta nõus. Muidugi on sama ilmselge, et SAF oma precious't kuhugi lasta ei taha - aga samal ajal pole tal praeguse seisuga ühtegi mulku, kuhu ta sobiks. Ja mis puutub Parmasse minekut, siis niipalju kui mina aru sain, kauples serie'sse mineku välja tema agent, kes ilmsesti tulevasest üleminekust kopikat haistab - nagu ikka. Sest ütlesin seda juba korra ja ütlen veel - ma ei leia ühtegi põhjust, miks premieriks ettevalmistatav noor peaks praktikale minema hoopis teise ideoloogiaga liigasse. Enam kui tõenäoline, et ta lõppkokkuvõttes seal eduka spelli teeb (olgu Parma nii sitt kui tahes) ja liites sellele juurde agendi pidevad sosinad, kui hästi talle Itaalias pallimine sobib ning ongi poisi enda otsus tehtud.

                          Positiivne stsenaarium näeb muidugi ette, et suvel müüakse Saha, 2x10 ehk Rooney ja Rossi moodustavad imelise ründeduo ja löövad kumbki 20+ kolli. Ja minust saab erootikamiss.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            On ju Wayne kunagi enne üht koondise mängu öelnud, et imelteb Pauli ja samal kohal mängimine talle raskusi ei tekitaks. Väravaid ta kuigi tihti ei löö teil seal viimasel ajal siis miks mitte Rossi panna nn targeti kõrvale siblima ja Wayne keskele. Variante on teil oi kui palju.

                            Kommentaar


                              Kes ka sarnaselt minuga eile mängu ajal tööl oli või muidu magas, sellel on kindlasti hea meel näha, millise chipi Rooney eile lõi. Ülejäänud kollid muidugi ka. Ma ju ütsin konnale pärast kaotust arsenalile, et pole hullu, vähemalt hakkab Rooney nüüd jälle väravaid lööma!
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                kas chip tähendab ka lihtlabast tõstet?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X