Lehekülg 1005, kokku 1967 EsimeneEsimene ... 55059059559951001100210031004100510061007100810091015105511051505 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 20 081 kuni 20 100, kokku 39325
    Eesti koondislane Kasutaja Mister avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Minu meelest väga positiivne loos Nüüd oleneb ainult sellest, kuidas ennast ise kätte võetakse. Ega eluaeg ju kaitse kotte sügada ei saa, ükskord peab mängima ka hakkama.
    Ootan ilusat vastasseisu ja positiivset tulemust

Eesti koondislane Kasutaja Raitsu avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

No kui Realiga mängida ,siis ma valiks just praegu.Samas veebruarini on veel natuke aega ja kindlasti saavad natuke hoogu juurde , aga kui võita tahame siis peab karistama niikuinii kõiki.Ei noh , põnev, põnev.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

Professionaal Kasutaja M6ngel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Mourinho vs. Ferguson
    Ronaldo tagasi Old Traffordil.
    Täitsa tore, paberil võiks öelda,et Manu teekond lõppeb selles voorus aga eks näis.

Tabamata ime Kasutaja BCfey avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Rafael vs Ronaldo saab olema huvitav duell

Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Real Madrid have progressed in three of their four European Cup ties against Manchester United.

Jose Mourinho has won six and lost just two of 14 previous games against Manchester United in all competitions.
    Nende andmete järgi on seis suht niru Manul aga eks leiaks ka mingeid andmeid kusagilt,mis vastupidist näitaks. Enne mängude toimumist on kõik lahtine.

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

mulle ka väga meeldib.

* that boy Ronaldo
    * mõnus klassikaline CLi duell, õige fiiling
    * kui võidetakse, ei pea kuulama seda ila kerge loosi teemal
    * kui välja kukutakse, ei pea kuulama seda ila sack fergusoni teemal

ja tuletan meelde, et mängud on umbes kahe kuu pärast. aega küll, et kaitse ja kõikvõimalikud muud mured korda ajada. ei ole tegu ka sugugi selle Realiga mis eelmisel aastal, võimalused on täiesti olemas, teine mäng kodus pealegi. püsiks nüüd ainult mehed terved.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Meeskonnaliige Kasutaja EII avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
    Mourinho vs. Ferguson
    Ronaldo tagasi Old Traffordil.
    Täitsa tore, paberil võiks öelda,et Manu teekond lõppeb selles voorus aga eks näis.
    Milline paber sul seal on, et Manu teekond peaks lõppema just Reali vastu? Mille poolest on Real parem Manu-st?

Mina endamisi küll lootsin Reali vastaseks, see onju jalgpalli maiuspala, võrdsed meeskonnad ja Josele juba ühekorra oleme ära teinud

Millal me viimati üldse Realiga mängisime uefas?
    "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Võib vist päris kindel olla,et ei pea striimima ka neid mänge

31 - There have been 31 goals in eight competitive encounters between Real Madrid & Manchester Utd. Festival.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas EII Vaata postitust
    Milline paber sul seal on, et Manu teekond peaks lõppema just Reali vastu? Mille poolest on Real parem Manu-st?
    Ega ta ei peagi lõppema aga loota ju võib. Mille poolest parem? Alonso,Özil,Khedira,Modric,Kaka vs. Garrick,Anderson,Cleverly,Scholes ja kes iganes veel mõlemal meeskonnal keskväljal mängivad. Kumma keskvälja valiksid,vastus on lihtne. Samuti Reali kaitse on parem.

U21 Kasutaja inward avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Äkki hakkad kõiki eraldi liine siis juba võrdlema. Või võta ette näiteks Reali ja City keskväli vs Dortmund keskväli. Selliste vastasseisude puhul kuulub see rohkem kohvipaksu pealt ennustamise kategooriasse.

Üldiselt pole hullu midagi, kõik kaitsjad on vähehaaval terveks saanud. Veel on selline tore 2 kuuline periood, kus mehed saavad oma vormikõvera tippu jõuda. Lisaks, tervitatav konkurents kaitse kohtadele ehk annab ka meestele lisamotti.

vanemmoderaator Kasutaja aron8888 avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
    Ega ta ei peagi lõppema aga loota ju võib. Mille poolest parem? Alonso,Özil,Khedira,Modric,Kaka vs. Garrick,Anderson,Cleverly,Scholes ja kes iganes veel mõlemal meeskonnal keskväljal mängivad. Kumma keskvälja valiksid,vastus on lihtne. Samuti Reali kaitse on parem.
    Ma ei tea, mis prillidega või üldse millega sa jalgpalli vaatad, aga vormis Cleverley ja Ando keskel on maailma üks tugevamaid tandemeid. Ei saa küll öelda, et RM-i keskväli kuidagi pidi parem oleks. Pigem on asi selles, et meie klaasmehed on pidevalt katki ja siis tuleb Giggs-Scholes'i huumorit taluda..
    Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

Manchester United Kasutaja kaks või avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

väga kena loos. Kas keegi oskab soovitada, kustpidi oleks võimalik sellel vingele vastaseisule pileteid saada mõistliku hinnaga (ei plaani väga 1000 naelaga mustal turul ostma hakata), arvestades, et ma ei ole manku lehel member. Kõige muu korraldamine pole keeruline, aga piletid just...

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

NO ma ei tea, ma nagu mäletan kuidas Fergu või siis Manu pidevalt Modricit soovis saada, et ka see on millegi mõõdupuu aga see selleks.
    ISe ootan ka kaitseliini tegevust selliste tulipeade nagu Van Persi ja Rooney vastu kui vastas on Pepe ja Ramos.
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
    Ma ei tea, mis prillidega või üldse millega sa jalgpalli vaatad, aga vormis Cleverley ja Ando keskel on maailma üks tugevamaid tandemeid. Ei saa küll öelda, et RM-i keskväli kuidagi pidi parem oleks. Pigem on asi selles, et meie klaasmehed on pidevalt katki ja siis tuleb Giggs-Scholes'i huumorit taluda..
    Akuhapet oled tarbinud? Järgmiseks hakkad rääkima,et kui nooruspõlves oleks kõvemini pingutanud oleks isegi praegu Manus mängimas? aga eks ta rohkem vaatevinkli küsimus ole. Eks paari kuu pärast näeb kas Real lüpsab Manut või pean mina Manu ees mütsi maha võtma ja oma sõnu sööma või mitte.

Algupärane

Manu poolik on eraldi seisvalt muidugi nõrgem kui Realil. Nii punaseid prille ikka ei peaks kandma. 9 inimest 10st valiksid raudselt enne Reali pooliku kui Manku oma.
    Asi mis manu tugevaks teeb on hoopis see hambad ristis 'winning it ugly' attitude ning suurepärane tiimitöö. Kõik mehed annavad endast maksimumi nii kaitses ja ründes ning tegutsetakse üksusena mitte eraldi seisvate postikestena. Kõike seda tänu SAF'ile.

U21 Kasutaja inward avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
    Üle pole mõtet ka pingutada. Teiseks, paraku vormis Andot oleme näinud vb 5% ManUs veedetud aja jooksul.

Katkuga täiesti nõus. Edurivi iseloomustamiseks võib aroni väidet kasutada küll.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2012

Algupärane

1) Kui võita tahame, peame niikuinii varem või hiljem sellist meeskonda kottima
    2) Ülimalt põnev ja sümboolne vastasseis. Täielik maiuspala.
    Minule meeldib. Ei peagi kõik kerge olema.
    Usun, et meeskonnad on väga võrdsed. Eriti arvestades Reali selle hooajast vormi.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

tõenäoliselt kergem vastane, kui Basel seda oli
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

su ema uus mees Kasutaja H.M Murdock avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

toores vaev.
    buy the ticket, take the ride.

Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

See noor tšiili kutt Angelo Henriquez läheb jaanuarist Wiganisse laenule kuueks kuuks. Nähtavasti mõne õige liigutuse on järelikult trennis teinud.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud