320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    kas sa murdock Becksi osas vihjad sellele, et neil nagu oleks Fergiega millegi üle ära leppida? minu meelest omaaegsed tülid on juba ammu unustatud.
    no kurat. siis olen ma midagi taaskord ära missanud. aga väga tore, et ilusmees ja geniaalnemees läbi saavad.

    nende noortega - sa tead neist kindlasti umbes seitsekümmend kolm ja pool korda rohkem kui mina - võib ka samas päris kõvasti jalga lasta, sest neid lootustandvaid ulukeid on sellelgi sajandil ikka olnud, paraku on potentsiaalse ja kineetilise energia vahel, arvestades ootusi, üpris suur tühimik. mõistagi tuleb mu seisukohta lugeda teatava puusalt tulistamisena, lihtsalt on igasugused richardsonid ja eaglesid sellised "kohe tuleb akadeemiast kõva vend" jutu tõekspidamist veits raskendanud. loodan südamest, et teen nüüdsele generatsioonile sellise jutuga liiga.

    aga jah - mingi korraliku rügemendi võiks tulevaks hooajaks laenule küll saata, bebe ja kiko topping the list.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      93ndal sündinud Pogbale võiks ka minuteid jaguda.Või no ise vähemalt loodan ,et jagub.

      Krt SAF ka ei mõtle, Rio ei saa nüüd magada enam rahus,peab elama kartuses,et tema twitterikonto võidakse ära keelata Unitedi poolt.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        ometigi keegi mõistab ka valida hooaja parimat mängijat stabiilselt kõrge taseme, mitte 'jookseb-nii-ägedalt' või 'roos-keset-sõnnikut' faktori järgi.

        Barclays Player of the Year - Nemanja Vidic
        Barclays Manager of the Year - Sir Alex Ferguson

        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Kapten on ka minu meelest hooaja parim, väga kindel ikka olnud.

          Kommentaar


            Manchester United have called time on Owen Hargreaves' career at Old Trafford and will not offer him a new contract.

            'This has been a difficult decision knowing how hard the lad has worked to win back his fitness,' said Ferguson. 'But we have made it in the hope he will be able to resurrect his career elsewhere.'
            Etteaimatav, loogiline ja klubi seisukohalt loomulikult ka igati mõistlik otsus. Kuid kui lõuapoolikud saavad selle 17 (või misiganes) miljoni üle teadagi lõpmatuseni ilkuda ja b*****i taadid käsi hõõruda, siis minul on lihtsalt siiralt kahju. Sümpaatne mängijana, sümpaatne inimesena - mida jõudis teha, seda tegi hingega ja hästi. Suure tõenäosusega on see nüüd ka lõplikult kõik, sest kes ikka 30-aastast kroonilist santi palkaks. Aga eks oleks muidugi ilus, kui ta veel üllataks kõiki. Kunagi, kuskil... Seda lootma jäädes on paras meenutada:



            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              "b-team" näeb täna välja selline:

              van der Sar
              Rafael - Vidic - Evans - Evra
              Nani - Anderson - Fletcher - Scholes - Park
              Berbatov

              pink: Lindegaard, Ferdinand, Smalling, Gibson, Valencia, Owen, Rooney.

              ning mõttetu fact of the day - United on sel hooajal löönud 74 väravat, Blackpool aga täpselt sama palju sisse lasknud.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                http://veetle.com/index.php/channel/view#4dd940c0abb2c

                MUTV
                Algselt postitas fitti
                Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                Kommentaar


                  Võidust jäi kuidagi halb maik - Vidic sai viga, Blackpool langes välja ja Berbatov ei löönud ära.
                  Newton Heath 1878

                  Kommentaar


                    Aga kas siis Golden Boot läheb jagamisele või mismoel see lahendatud saab ?

                    Kommentaar


                      Mis Vidicil juhtus, kui rängalt vigane?

                      Kommentaar




                        - Valencia naerukest kihistamas.

                        Kindel, et Vidic sai viga? Kas ta lihtsalt ei võetud lõpus ära, et CL finaaliks meest säästa. Ta ju ei tundunud just häppi kui ära kutsuti, kuidagi muigas ja vehkis käega :P
                        http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                        Kommentaar





                          Kommentaar










                            ja meeldiv näha, et David May on leidnud endale Bebe näol lõpuks ometi väärilise mantlipärija.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar



                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Matu1994 Vaata postitust
                                Aga kas siis Golden Boot läheb jagamisele või mismoel see lahendatud saab ?
                                Tehakse pooleks jah

                                Kommentaar

                                Working...
                                X