320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oeh ohe kui masendav mäng... Saadakse pall kätte, siis üks sööt võibolla saadi kuhugi anda, aga siis järgmine mees juba kaotas palli.
    Keskväli tuleks täielikult välja vahetada. Carrick, Giggs on maksimaalselt vahetusmehed, olgem ausad.
    P*tsi tuleks enne mingid paar head noort talenti ikka sisse tuua kui see uus ostureegel peale lendab.
    Inglismaal läheb kõike muud kui Hispaanias vaja, et olla edukas. Võiks nüüd hakata maailmamastaabis mõtlema.

    Kommentaar


      Hea, et värav sai ära löödud.

      Kommentaar


        Masendav oli vaadata seda 4-0-1,5 taktikat, arvestades kuidas Me vahepeal saime lühikesi ühepuute sööte lükata oleks Berbatovist märkimisväärsemalt rohkem kasu olnud kui Hernandez´ist. Arvatavasti müsteeriumiks jääbki see miks Berbatov välja jäeti ja Miki pingile visati. Ainuke positiivne nähtus oligi Rooney, kes üksinda meeskonda kanda üritas, selgelt parim Manku mängija antud mängus. Võrkpalli mängmine kastis, kohtuniku nina all, on muidugi omaette kunst, aga see jutt seostub juba hapude viinamarjadega.
        .

        Kommentaar


          Võtke ennast kokku, eks! Premier League'i võitjad, FA Cupi poolfinalistid, Champions League'i finalistid. Väga ja väga hea võistkond. Tänasest mängust - Barcelona lihtsalt on hetkel parim võistkond maailmas. Lihtne ja selge. Ilus oli vaadata ja minu õnnitlused.

          Aga igasugune pask United'i kohta hoidke enda teada.
          Pärnu JK Poseidon

          Kommentaar


            Järgmine kord kui tagaajaja rollis olete tooge Capello paltsi äärde karjuma: press, press, press. Nagu MM'il oli, äkki aitab.
            Järgmine kord kui tagaajaja rollis olete ajage Rio ja Vidic ette ja pekske pikka, pikk on pealik. Muuseas Bayernil on see isegi õnnestunud, liigas eelmine hooaeg, kui enne lõppu van Buyten ette saadeti ja ta 90+1 2-1 võiruvärava lõi.
            Maniwalde, harju loogiline: "Lihtne."

            Kommentaar


              Grande Barca!
              Esimesed 10 minutit oli väheke anomaaliat - Manu isegi sai palli mängida + Rooney suluseisut värav. Muidu oli Barca ikka reaalselt üle. Ikka vägaaaa üleee! Manu lasti lihtsalt alla, kohutav agoonia võis ikka olla Manu fännil sellist mängu vaadata... Kõik kolm Barca väravat olid imekaunid!
              Kuidas ennem mängu Manu fännid üldse siit midagi lootsid ma ei mõista? Isegi kõige sinisilmsem ja subjektiivsem Manu fänn oleks pidanud taipama et Xavi + Iniesta on tasemelt juba ise sada korda üle kui mingi Fletcher v Valncia vms.
              Fakt on , et mäng oli võidetud juba ennem selle reaalset toimumist ja ma ütlesin ka skoori täpselt, 3:1 Barcale, Manu lasti alla! Manu lasti reaalselt alla, hähäähähähähähäh

              PS! Kas keegi saaks .gif-i sellest kuidas mängu lõpus näitas värisevaid ja tudisevaid Sir Aleksi rusikaid
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Ei mõista mina, mida SAF püüdis Scholes'i sisse tuues teha.
                Täiesti uskumatu, et kaks korda sama reha otsa astuti. Esimesed 10 minutit + värav olid täitsa hea, aga ülejäänud oli küll väga mädane ja roostes.
                Algselt postitas Plechazunga
                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                Hmm, that didn't really work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                  Ei mõista mina, mida SAF püüdis Scholes'i sisse tuues teha.
                  Scholes pani palli liikuma.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Vähe..väga vähe...
                    Algselt postitas Plechazunga
                    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                    Hmm, that didn't really work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Grande Barca!
                      Esimesed 10 minutit oli väheke anomaaliat - Manu isegi sai palli mängida + Rooney suluseisut värav. Muidu oli Barca ikka reaalselt üle. Ikka vägaaaa üleee! Manu lasti lihtsalt alla, kohutav agoonia võis ikka olla Manu fännil sellist mängu vaadata... Kõik kolm Barca väravat olid imekaunid!
                      Kuidas ennem mängu Manu fännid üldse siit midagi lootsid ma ei mõista? Isegi kõige sinisilmsem ja subjektiivsem Manu fänn oleks pidanud taipama et Xavi + Iniesta on tasemelt juba ise sada korda üle kui mingi Fletcher v Valncia vms.
                      Fakt on , et mäng oli võidetud juba ennem selle reaalset toimumist ja ma ütlesin ka skoori täpselt, 3:1 Barcale, Manu lasti alla! Manu lasti reaalselt alla, hähäähähähähähäh

                      PS! Kas keegi saaks .gif-i sellest kuidas mängu lõpus näitas värisevaid ja tudisevaid Sir Aleksi rusikaid
                      Olgem ausad, ka mina räägiksin sama juttu olles kibestunud roma fänn :- D


                      seekord tõesti, barca oli võimsam ja võttis oma, kuid minujaoks on ja jääb tähtsamaks premier league karikas, mis nõuab rohkemast rohkem pingutust, kui miski muu võistlus!

                      Kommentaar


                        Kui lühike on ikka inimeste mälu. Üks mäng läheb kehvasti ja juba hakatakse ajama, et SAF, hakkab mängule jalgu jääma. Issand jumal, ega igakord ka kõik nii ei lähe nagu peaks ja ega treener kõike platsil toimuvat ei kontrolli. Keskvälja kvaliteedi vahe oli põhiline. Kui Iniesta näiteks lihtsalt kordagi ei eksi, siis pole ju midagi teha. Barca on ajalooline tiim ja hetkel pole mitte midagi teha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RaitR Vaata postitust
                          Olgem ausad, ka mina räägiksin sama juttu olles kibestunud roma fänn :- D


                          seekord tõesti, barca oli võimsam ja võttis oma, kuid minujaoks on ja jääb tähtsamaks premier league karikas, mis nõuab rohkemast rohkem pingutust, kui miski muu võistlus!
                          Mängiks Barca premmis siis tõesti, aga ta ei mängi. Ja jutud, et Barca ei paneks premmi kinni on naeruväärsed. Jah see on nõme spekulatsioon, aga väga raske on sellele vastu vaielda.

                          Kommentaar


                            HAHHAHAHAHAHAHAHA, imege kodinaid glorykad :]

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                              HAHHAHAHAHAHAHAHA, imege kodinaid glorykad :]
                              duubeldan küsimuse
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                duubeldan küsimuse
                                see küsimuse moodi küll välja ei näe

                                Kommentaar

                                Working...
                                X