320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    seda ütlevad roma mehed.HAAAH

    Kommentaar


      Pmtslt jah täielik dejavu, esimesed kümme minutit on jumalikud ja siis vajuti JÄLLE nagu sitt vee peal laiali. Kas keegi üldse mingitki kiitust väärib, no Rooney vbolla, aga see on ka enamvähem selline "palati kõige tervem süfiliitik" auhind. Ok Nani ka proovis vähemalt. Keskelt mängiti Giggs täielikult auti, ette pall üldse ei jõudnud. Ja noh sina hernes tule tra suluseisust vahel välja ka. Valencia sai vist täpselt ühe korra teha oma jooksu ja siis see lõppes ka nii, et ma absoluutselt ei mäleta, ju sealt siis mingi banaan tuli. Neli lööki väravale ja üksainus raami, ütleb kõik ju tegelikult. Barca on vaieldamatult faking hea, ma ei ole oma elu jooksul näinud paremat klubimeeskonda ja sügav retsept neile selle eest, aga samas kui omad poisid panevad sellist kärna... Ikkagi mõru maik jääb. Seda heidaks Fergiele siiski ka ette, et mingid vahetused võinuks varem ära teha, näha ju oli, et ei toimi. Iseasi, kas oleks väga aidanud muidugi, aga samas mida seal enam kaotada oli.

      a noh hooaja kokkuvõttes, sitta kah, can't win them all eksole. eriti lõbusaks läheb siis, kui on järjekordselt võidetud liiga ja jõutud CLis finaali ja siis a***nali fännid hakkavad sulle mingeid "järgmisel aastal..." sõnumeid saatma. tramaivõi.


      PS vahel on tegelt jube hea mõni finaal kaotada ka, toob siin foorumi kontekstis ilusti kõik naturaalsed debiilikud oma täies hiilguses esile. city fänn sõimamas glorykateks, anna andeks noh.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas molbert Vaata postitust
        Kui lühike on ikka inimeste mälu. Üks mäng läheb kehvasti ja juba hakatakse ajama, et SAF, hakkab mängule jalgu jääma. Issand jumal, ega igakord ka kõik nii ei lähe nagu peaks ja ega treener kõike platsil toimuvat ei kontrolli. Keskvälja kvaliteedi vahe oli põhiline. Kui Iniesta näiteks lihtsalt kordagi ei eksi, siis pole ju midagi teha. Barca on ajalooline tiim ja hetkel pole mitte midagi teha.
        Ma loodan, et see SAF'i süüdistamine ei kajastunud minu jutust ehk ei ole see postitus minu postitus(t)e suunas kirjutatud
        Algselt postitas Plechazunga
        Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

        Hmm, that didn't really work.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          city fänn sõimamas glorykateks, anna andeks loh.
          fixxxxed...

          Ütleks veel, et ei ole see Blaugrana nii kosmiliselt teises dimensioonis olev võistkond mitte. Seda näitavad nii mitmedki mängud see hooaeg - kasvõi Arsenali ilusad kaks mängu nende vastu. Sellele tuginedes ütleks, et üks tiim mängib täpselt nii hästi või halvasti, kui teine tiim neil laseb mängida, ja raputaks nii mõnelegi meie täna platsil olnud mehele tuhka pähe (tavatingimustes eksimatu kapten, supervanur (üleüldiselt keskväli) ja mõned teised jubinad veel).

          Oeh, ei olnud kahjuks meie päev. Kahju...
          Algselt postitas Plechazunga
          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

          Hmm, that didn't really work.

          Kommentaar


            Algselt postitas jonman25 Vaata postitust
            Võtke ennast kokku, eks! Premier League'i võitjad, FA Cupi poolfinalistid, Champions League'i finalistid. Väga ja väga hea võistkond. Tänasest mängust - Barcelona lihtsalt on hetkel parim võistkond maailmas. Lihtne ja selge. Ilus oli vaadata ja minu õnnitlused.
            Duubel
            Lisaks(keskmine promill sees,vabanduseks maybe segaseks jääva sõnavõtu tõttu) : Sügavast Austusest mõlema tiimi vastu, ainuke võistkond kelle vastu see valus kaotus vastu võtta, oli Barcelona,millegipärast ei jää NII kibe maitse suhu(küll aga hommikul,arvestades, mis sisse on lakutud selle mängu ajal),võttes arvesse millist müstilist mängupilti on Barcelona viimastel hooaegadel näidanud,kaotasime parimatele ja suht parimal viisil teatud nurga alt ja võimaluste piires hetkel võttes,kaotada peab ka oskama. Täpsemalt, ei mindud enamus klubide poolt raiuma julmalt mehi,respect.Pole võimu siis pole lihtsalt noh,oli ju näha kurat. No ja halaks ka natuke ikka, pole küll mingi ütleja SAF-i aadressil(muidugi ei tea ka klubi finatsilisi võimalusi SAF-ile või lootusi tõstvatele nn peadele jne), aga need jutud,mis igalt poolt kõikvõimalikest foorumitest jne. peale Ronaldo lahkumist siiamaani läbi voolanud on,pole asjata olnud. Peale Reali fänni lahkumist, sai kohe oodatud täiendust ja loovust keskväljale, mina arvan, et mõningad tiitlid selle taha on jäänud, kuid õnneks/kahjuks ei saa seda kunagi teada. Ega olgem ausad, meeskonna seniajase edu kohta pole ka midagi väga kurta. SAF on pigistanud kivist vee välja. Olgem ausad,kes on lootnud sellist edu peale Ronaldo lahkumist,ilma mitte ilmselgete täienduste peale seda, loodetakse ju alati parimat,aga mina olin mingil määral mõõnaks valmis. Ühesõnaga see, mis on saavutatud kõigi kriitikute kiuste, on ülim ood kogu Manchester Unitedi organisatsioonile.
            Üks asi veel, mis häiris finaalkohumisele vastu minnes, oli see, et mindi mõlema võistkonna poolt mängule minnes,vähemalt näiliselt,ülimalt aupaklikult. Ei võitlusliku viha ja muud sitta, mida kõige vingemalt finaalilt oodata võiks. Järgmistel hooaegadel ei tahaks sellist kräppi ja kaotades mõne finaali, enam kirjutada sellist mula kaotades, vastavalt muidugi kooseisulistele vigade parandusele ok nali naljaks,kusi kaljaks. Järgmiste hooaegadel tiitli otsustamistel vähemalt minu seisukohalt, kui veel SAF pukis on, ei tohiks mingeid vabandusi enam olla,vigade õppimiseks on aega nüüdseks piisavalt olnud.
            So tonight let all of our pain be champagne. Ja olge õnnelikud selle üle mille üle olla on, ei tohiks olla fucked up season, kuradi hellitatud .........
            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

            Kommentaar


              visake viis
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Kas see pilt on tehtud enne või pärast diidžeiga kaklemist?
                Algselt postitas Plechazunga
                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                Hmm, that didn't really work.

                Kommentaar


                  Ehk siis kokkuvõttes võib öelda, et Glazerite taha on kah need CL võidud jäänud (pole ju ressurssi väärt keskväljamees endale soetada) + jah, millal viimati keskvälja üldse täiendati? Valencia?

                  Nutan VDV'd ja noh.... kuradima kurb et meil seda Hargot pole enam, tänane seis ja 2009. a poolfinaal oleks teistsugune olnud, kahju. Hargo>Carrick 4ever
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Hargo>Carrick 4ever
                    jah, sest Hargreavesi põhiroll platsil oligi ju kaitsev poolik.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Respekt, et te Mou nõu kuulda ei võtnud ning pea kõigile finaali vaatajatele ilusa mängu pakkusite. Kuid seda hõbemedalite jagamise süsteemi tuleks muuta või ära kaotada, sest keegi ei taha neid mehi seal rasvaste ülikondade juures kannatamas ju näha.

                      Kommentaar


                        jan jan jannnnn...pole hullu ,see laul aitab ikka,et glooory gloory manuniteeed,glooory gloory manuniteeeeed...jne)))))
                        mc jünger.Anus Äärits.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          visake viis
                          what up stevie boy...not so bad ,not bad at all!

                          gloory gloory manuniiiited ,glooory gloooey manuniiiiiiited....fockinell

                          ps!kas steve vasakul käel on hella hundi ince???
                          mc jünger.Anus Äärits.

                          Kommentaar


                            reed su nime all olev sõnum vastab tõele
                            Algselt postitas rainis007
                            Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              a noh hooaja kokkuvõttes, sitta kah, can't win them all eksole. eriti lõbusaks läheb siis, kui on järjekordselt võidetud liiga ja jõutud CLis finaali ja siis a***nali fännid hakkavad sulle mingeid "järgmisel aastal..." sõnumeid saatma. tramaivõi.
                              Võttes arvesse, et Arsenal pidi kohe võitma neli tiitlit, läks teil ju täitsa kenasti. Konteksti värk.

                              Aga Barca ongi väga ebameeldiv meeskond, kus staarid on kokku kuhjatud, sest palju normaalsem oleks, kui nad teineteise vastu konkureeriks ja rohkem palka saaksid. Mulle sihuke asi ikka kohe üldse ei meeldi ja ei suudaks sellist klubi iialgi toetada.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                UNITED, UNITED...sellise mänguga kahjuks jah.
                                "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X