320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Aga Barca ongi väga ebameeldiv meeskond, kus staarid on kokku kuhjatud
    Trollolololololololololol

    Kommentaar


      Tahtsin veel seda lisada, et: üks ainukesemaid kordi, kui ma ei tahaks barca särki põlema panna, oli see finaal, kus me ei saanud vapsee oma mänguga hakkama, kuidagi liiga rabe finaali kohta ikka, PL-i parimad mehed pidid sellise sita kokku ajama. Tra nagu nõmme kalju vs torino juventus nahui.
      "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

      Kommentaar


        Tra ma ei või.Giggs teeb ühe kehvema mängu ja te taunid kõik sõimate ? Haugimälu ?
        Tugevam võitis mis siin ikka.Pool süü panen away vormi peale.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Aga Barca ongi väga ebameeldiv meeskond, kus staarid on kokku kuhjatud, sest palju normaalsem oleks, kui nad teineteise vastu konkureeriks ja rohkem palka saaksid. Mulle sihuke asi ikka kohe üldse ei meeldi ja ei suudaks sellist klubi iialgi toetada.
          tra saa üle oma heati kaitsmisest
          suur poiss juba ju.
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Aga Barca ongi väga ebameeldiv meeskond, kus staarid on kokku kuhjatud, sest palju normaalsem oleks, kui nad teineteise vastu konkureeriks ja rohkem palka saaksid. Mulle sihuke asi ikka kohe üldse ei meeldi ja ei suudaks sellist klubi iialgi toetada.
            Tee vähem peale, mees! Kes keelab Manchesteril samasuguseid talente kasvatada?

            Kommentaar


              Mina küll pooldaks, kui Smutt rohkem manti teeks, saaks vähemalt huvitavaid artikleid elu24's lugeda
              slimm.ee

              Kommentaar


                See finaalmäng tõi kohe erilisel hulgal teravaid pliiatseid siia kokku.
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Ah, pole lugu. Retsept mürgikurgi meestele, sellist vutti ikka annab mängida.

                  Tegelt oli hooaeg jumala norm ju Vanemad mehed lähevad puhkama, loodetavasti suudab keegi neid susse täita.

                  Sügiseni

                  Kommentaar


                    tra , hullud manu pooldajad ka siin foorumis , tuleb meelde , et manu on nende lemmik alles peale mingi karika võitu , aga kui mäng kaotatakse , siis kohe üks on sitt , teine ka sitt ja kolmas veel sitem ..

                    Kommentaar


                      Ongi meie lemmik, kas siis kriitilised ei võigi olla või?

                      Eile tuli lihtsalt meie tõeline klass välja, maailmamastaabis ilma ülihea keskväljata suurtiitleid ei võida.
                      Premmis jah - ju on üldine tase nõrgem kui La Ligal, kiirem mäng, teistsugune mängule lähenemine, loodan siiralt, et ajapikku me õpime sealt ka midagi ja toome lõpuks selle CL tiitli uuesti koju. Me ei ole kibestunud (kuigi ei saa ma teiste fännide eest rääkida, aga usun et kõik nõustuvad minuga - Barca oli eile rohkem selle tiitli vääriline), et teeme oma keskvälja maha, lihtsalt tahaks ikka paremini ja paremini. Kui ei ole kriitikat, ei ole ka teed paremuse poole.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        kõva kriitika - rohkem plekki. tuleb välja, et üks löök väravale ja null nurgalööki ongi teie tõeline pale.

                        pole teie trennipoistel viga midagi, oskuste osas. peas vilises tuul lihtsalt.
                        suured, tugevad, tehnilised... väristasid jalga, jooksid kinni, ei avanenud, ega liikunud vastu - ei mänginud jalkat, vaid olid agoonias.

                        Rooney oli ainukene, kes oli kodutööd teinud ning asjata Xavi Scholes'i ei kiida.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ju siis Barca hüpnotiseeris meid ära, kuigi SAF tunnistas, et Messi seda tegigi.

                          Saaks selle võla kaelast ära, aaah uut omanikku (ainult mitte šeiki, läheb läilaks ära), aga et keegi ostaks selle võla välja, küll oleks kaunis. Korjandusega saaks küll tegelikult klubi ära ostetud, kuigi mis edasi? Siis läheks ka klubi persse, oehhh. Potentsiaalseid ostjaid ei ole viimasel ajal tekkinud?
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            üks asi, millest ma aru ei saanud... tahaks SAFi käest kuulda - millepärast ainult esimesed 10 minutit aktiivsed oldi? see põhjendus, et inimvõimetel on piirid - peab paika... ka vastase puhul.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Ilmselt nii oligi mänguplaanis kirjas, et surume nii kaua kuni jõuame või kuni Barca meilt palli ära võtab.... ja võttiski. the end
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Ikka väga raske oli oma mängu peale suruda. Enamus ajast tegeleti kaitsmisega(nagu kõik tiimid Barca vastu), ise aga saadi ainult paar lubavat rünnakut. Äärepoolikuid, mis on tavaliselt Manu rünnakute aluseks, ei suudetud absoluutselt kasutada, Valencia sai vist ainult 1 korral tsenderdama. Tagantjärele tarkusena oleks võibolla 4-5-1( Nani chicharito asemel) isegi paremini töötanud, kuna rünnak oleks veidike loovam olnud.
                                Ja kurb tõsiasi on ka see, et nii Fabio kui ka Rafael ei suuda suuri mänge lõpuni mängida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X