320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas DenisMU Vaata postitust
    kas De Gea saab endale nr 1 selja peale ?
    Arvata võib jah, kuna ta osteti esiväravavahiks.

    Kommentaar


      Hea, et saadi David endale ja no keskväljale oleks tõesti vaja kedagi, sest see hooaeg ei näinud sellist kindlat venda, kes lükkaks väga hästi söötu seal, peale Scholesi. Sneijder oleks vägagi hea täiendus aga kui saadakse Nasri, kas temagi on sama tüüpi mängija ?

      Kommentaar


        võib vabalt kaheses keskelt mängida.vähemalt on konnade eest seal eelnevalt mänginud.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Jõu.
          Ma nägin unes, et ma töötasin SAFi hoovis muru niitjana. Kuna bossil vist puhkus präegast, siis päevad läbi veetis vana kodus mööda hoovi ringi tatsates. Pidi olema vist ikka väga vaikne muruniiduk, kuna pidevalt õnnestus mul SAFi kõnesid siit-sealt pealt lausehaaval kuulda.
          Ja mida kuradit ma kuulen - vana räägib mitu korda päevas Fabregasega. Ajab siukest isalikku mula, perenõuandeid ja kuidas elada jne. Endal silmad säramas ja ilgelt keskendud lõust peas just nende kõnede ajal. Mul kohe täielik wtf can't be hämmastus, hullem kui Figo Reali eks. Mis kuradi Sneijder või Modric keskväljale, vana vaatab asju hoopis laiahaardelisemalt.
          Aga kuna mul tuli see muru niitmine räigelt hästi välja ja üldse olin igati tubli, hakkasin ma SAFile meeldima ja sain aegajalt ikka jutule. Üks päev võtsin siis julguse kokku ja jutu käigus võimalikult muuseas libistasin välja, et kuidas siis Cesci moosimine ka läheb. Vana ei vastanud midagi, aga järgmine päev minu teeneid enam ei vajatud.

          Ehk siis laske transfer rumour liikvele.

          Kommentaar


            Algselt postitas hint Vaata postitust
            Jõu.
            Ma nägin unes, et ma töötasin SAFi hoovis muru niitjana. Kuna bossil vist puhkus präegast, siis päevad läbi veetis vana kodus mööda hoovi ringi tatsates. Pidi olema vist ikka väga vaikne muruniiduk, kuna pidevalt õnnestus mul SAFi kõnesid siit-sealt pealt lausehaaval kuulda.
            Ja mida kuradit ma kuulen - vana räägib mitu korda päevas Fabregasega. Ajab siukest isalikku mula, perenõuandeid ja kuidas elada jne. Endal silmad säramas ja ilgelt keskendud lõust peas just nende kõnede ajal. Mul kohe täielik wtf can't be hämmastus, hullem kui Figo Reali eks. Mis kuradi Sneijder või Modric keskväljale, vana vaatab asju hoopis laiahaardelisemalt.
            Aga kuna mul tuli see muru niitmine räigelt hästi välja ja üldse olin igati tubli, hakkasin ma SAFile meeldima ja sain aegajalt ikka jutule. Üks päev võtsin siis julguse kokku ja jutu käigus võimalikult muuseas libistasin välja, et kuidas siis Cesci moosimine ka läheb. Vana ei vastanud midagi, aga järgmine päev minu teeneid enam ei vajatud.

            Ehk siis laske transfer rumour liikvele.
            Mine soovitus - Pöördu spetsialisti poole, sul haiged unenäod.

            Kommentaar


              Haiged, aga lahedad

              Kommentaar


                äkki muudaks teema pealkirja ka siis juba ära, et keegi segadusse ei satuks siin. sobiks nt. " huvitavaid mõtteid igast nurgast"
                ma proovin homme hommikul oma unenäo ka siis siia postitada. Ma ei saa lubada, et seal puuduvad roppused, parafiilia, homofiilia, pedofiilia, zoofiilia ega ka becks või c.ronaldo.

                IT: on seda nasri'd siis nii väga vaja ? Ta pole ka just odav poika londonist. Ootaks mingit huvitavamat käiku SAFilt.

                Kommentaar


                  Nasri oleks ju igas mõttes väga huvitav variant.

                  Kommentaar


                    Minumeelest peaks nüüdsest rohkem rõhku panema keskele kuna ääre mängijaid kooralikult (Giggs, Nani, Valencia, Ji-Sung Park), kuid samas Nasri pole halb mängija ja sobiks igati Manchester United'i.

                    Kommentaar


                      Kui sa veel seda uudist ei ole näinud siis on ka Young ManU rivistuses

                      Kommentaar


                        Oijah, krt meelest läks no seda enam on siis keskele kedagi vaja

                        Kommentaar




                          Guests at a testimonial dinner for Manchester United star Gary Neville almost choked on their desserts when they were serenaded… with a song made famous by arch-rivals Manchester City .

                          More than 1,200 fans paid £75 a head for the five-course feast in Malta, but were amazed when the entertainer launched into Blue Moon.

                          Kommentaar


                            nasri on küll oskuslik mängija, kuid sellele vaatamata eidesalliga prantsuse nirk ning peale adekat, de jongi ja pepet neljas mängija maailmas, keda ma manus näha ei tahaks. mingu kuskile kuradi ac milani vms.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Nasri oleks tõesti huvitav variant aga ma ei usu, et Onu Arsene teda kahuriväest ära laseb. mai taju nüüd, kas ManU vajab rohkem pikkade diagonaalite andjat või siukest lühikeste-söötude-meest? kurat, viige busquets barcast nahhui, mina teda küll enam näha ei taha, siuke eit, et oksele oksele ajab. usun, et inglise liigas saaks natuke jõulimast mängu ka tunda. selge see, et seda tegelt ei juhtu aga kui siin juba enne unenägudest rääkimiseks läks...
                              http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Suht Pohh Vaata postitust
                                kurat, viige busquets barcast nahhui, mina teda küll enam näha ei taha, siuke eit, et oksele oksele ajab. usun, et inglise liigas saaks natuke jõulimast mängu ka tunda. selge see, et seda tegelt ei juhtu aga kui siin juba enne unenägudest rääkimiseks läks...
                                Millega see Busqets sulle hetkel ette jäi? :O
                                Ma ei saa aru, mida te kõik selles Nasri-s näete - Tal pole Manchesteris midagi teha. Niipalju kui ma Arsenali mänge näinud, siis ta mängib põhimõteliselt kas äärel, kus meil enam probleeme ei tohiks tekkida või siis ründaja taga, ehk umbes sama positsiooni mängib Rooney.

                                De Gea/Jones/Young/Modric oleks rohkem kui ideaalne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X