320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fergie pole ilmselgelt see vend, kes väga palju sentimentaalsust numbritesse paneks. vaadakem kasvõi number 7 liikumist alates kuningas Ericust.

    täitsa lõpp. ma jälle ei leia seda soccernetcomi artiklit, kus keegi kolumnistihärra kirjutab nani vaimsest ebavalmidusest olla manu mängija. miks ma seda üldse otsisin? (esiteks on loomulikult kurk üpris hapu.) teiseks - olgugi, et mõni pohmakaga briti leheneeger mõtles eile, et kõlakas sneijder nani vastu võib päris suurejooneline olla ning selles samas vaimus selle täna ka ühte või teise portaali üles riputas, siis hea on teada, kes vähemalt üks tohman peale minu on sama mõtet mõelnud. do it, DO IT!




    ps. real ei olevat lassanat tuurile kaasa võtnud. do it 2!
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Sneijder ManU'sse!

      Kommentaar


        vabandust, aga Nanist loobumine oleks veel kordades idiootsem otsus kui Johnnyboy müük. tuletan meelde, et see mees tegi eelmisel hooajal liigas numbrid 9+18 ja oli üks neist, kes meeskonda kevadeni vedas - kuni vigastuseni. ffs, mees tegi oma pikalt parima ja kindlaima hooaja just äsja, aga ikka räägitakse, et pole stabiilsust, pole õiget suhtumist, pole töötahet, ego ajab üle ääre... bullshit.

        natuke on ehk küll arusaadav, miks ta võib personaalselt ebasümpaatsena mõjuda - kuigi samas tunnistatagu, et jalgpallurite seas on potentsiaalselt ikka kõvasti hullemaid variante olemas nagu igasugused tevezed-irelandid-adebayorid. ma ei ole ise ka mingi tema fanboy, aga ühe võtmemängija müümist ainult selle pärast tahta on täielik jaburus.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          vabandust, aga Nanist loobumine oleks veel kordades idiootsem otsus kui Johnnyboy müük. tuletan meelde, et see mees tegi eelmisel hooajal liigas numbrid 9+18 ja oli üks neist, kes meeskonda kevadeni vedas - kuni vigastuseni. ffs, mees tegi oma pikalt parima ja kindlaima hooaja just äsja, aga ikka räägitakse, et pole stabiilsust, pole õiget suhtumist, pole töötahet, ego ajab üle ääre... bullshit.

          natuke on ehk küll arusaadav, miks ta võib personaalselt ebasümpaatsena mõjuda - kuigi samas tunnistatagu, et jalgpallurite seas on potentsiaalselt ikka kõvasti hullemaid variante olemas nagu igasugused tevezed-irelandid-adebayorid. ma ei ole ise ka mingi tema fanboy, aga ühe võtmemängija müümist ainult selle pärast tahta on täielik jaburus.
          Tõsi, andis väga palju väravasööte ja oli kasulik ka CL'is.

          Kommentaar


            ou, kas manutussude tiim on juba olemas või? see soccerneti jalkaturna tiim ma mõtlen
            slimm.ee

            Kommentaar


              ennist usasse sõitjaid loetledes jäid märkimata paar silmatorkavamat eemalejääjat:

              * Fletcher teeb eraldi programmi järgi trenni, et kogu see kaal ja fitness tagasi saada, mille too ebameeldiv viirushaigus eelmise hooaja lõpus välja imes.
              * Gibson nõudis S'landilt väidetavalt 40k nädalapalka ja latti allapoole ei olnud nõus laskma. sellest sai Quinnil lõpuks kopp ette ja nüüd enam ei tahetagi.
              * poolakast pole mitte mingeid uudiseid peale suht loogilise järelduse, et äkki võiks ta minna West Bromi. päevad mankus on küll ilmselgelt loetud.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                ja üle ültse.

                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Kas on mõni ajaleht (The Sun, The Daily Mail, The Guardian jne), mida kas või natukenegi võib tõsiselt võtta? The Sun kirjutab, et vahet pole, mida Sneijder on avalikkusele rääkinud, leping on kohekohe sõlmitud ja et mees olevat juba de Jongiga rääkinud, et kus on parimad kohad Manchesteris, kus elada.

                  Kommentaar


                    Väidetav uudis, et Utd on teinud ametliku pakkumise Sneijderi ostmiseks £32-35m.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      selle ajakirjanduse usutavusega on tegelikult üsna lihtne:

                      kui Guardian kirjutab, siis võib uskuda, et asjal on päris tugev tõepõhi all. vahel küll juhtub, et ka nemad alluvad provokatsioonidele, aga siiski väga harva. enamvähem samasse rubriiki läheb veel ka näiteks Telegraph.

                      seevastu kui uudis on BBC lehel, siis võib juba minna vastavat pudelit avama.

                      igasugused tabloidid nagu The Sun, Daily Mail, Mirror, Daily Star jms on aga puhtalt selline paber, millega kõlbab esmajoones istmikku pühkida. eks vahel võib neilgi mõne kõlakaga pihta jopastada, aga 99% seal sisalduvast on puhas joga. arvestatagu siinkohal, et klubi kodulehe "räägitakse"-rubriik refereerib ka neis sisalduvaid jutte, seega sellest veel ei maksa pöördesse minna, et ohoo, ametlikul lehel jne.


                      e: kui veel suuremaid portaale mainida, siis näiteks soccernet.com jääb tõsiseltvõetavuselt sinna kuhugi guardiani kanti ja goal.com üldjoontes pigem tabloidide seltskonda.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        eks varsti saab see ronaltsi 80 m otsa ja siis tuleb jälle mõned aastad paigal istuda ja vaadata youngi, jonesi ja sneijderi asemel bebesi ja teisi sõpru
                        Algselt postitas fitti
                        Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                        LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                        LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
                          eks varsti saab see ronaltsi 80 m otsa ja siis tuleb jälle mõned aastad paigal istuda ja vaadata youngi, jonesi ja sneijderi asemel bebesi ja teisi sõpru
                          Siis ostetakse Ronaldo tagasi

                          Kommentaar


                            ma ikka surgin nani teemat edasi.

                            kutt tegi max-fääbiolos hooaja ning tema kohta pole mitte sittagi muud öelda kui et mulle ei meeldi, et ta pidevalt neid faking kaikaid üle staadionite paugutab. reaalsuses ainult esteetilise fooniga kriitika, umbes nagu mulle ei meeldi hautatud köögiviljad.

                            teisalt asenduks ta maailmaklassi pleimeikeriga. ideaalis valiks ma loomulikult variandi, et mõlemad oleksid meeskonnas, sest kui ainult üks neist oleks, siis oleks kuskil ikka täitmist vajav tühimik, aga kui antaks valida, siis ma veeretaksin täringuid wesiga ja seda kõike loogikale vastupidiselt (ehk vince räägib õigust), sest mulle lihtsalt ei meeldi hautatud köögiviljad.

                            nõustume mittenõustuma.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              hei kutid, mis kell täna mäng hakkab?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                                hei kutid, mis kell täna mäng hakkab?
                                MANUTD.COM - 13 July, 20:00 EDT (01:00 UK) - New England Revolution

                                ehk siis 03:00, Eesti aja järgi .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X