320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
    Unitedil pole kunagi ühtegi ilusat kiti olnud.
    Muljetavaldav! (Ma eeldan, et sellise avalduse tegemiseks oled sa kõik kodu- ja võõrsilvormid aastast 1878 läbi vaadanud. Vastasel juhul nagu poleks selliseks väiteks põhjut ma usun.)

    Kommentaar


      Minuarust ka on 40 milli liiga palju, pigem 30 milli ja tema palgasoov on ka ikka utoopiline,170 tuhat oleks normaalsem.
      Ma ikka loodan et Nasri tuuakse ka üle...

      Kommentaar


        Algselt postitas RVN Vaata postitust
        sorry aga joosta ei jõua ja löök on sama mis Bebe´l, Onu Vincent ehk valgustab meid kõiki sellel teemal
        Eks esimese preseasoni mängu põhjal saab muidugi alati põhjapanevaid järeldusi teha. Eriti kui labidas on lapiti kätte võetud.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          See Sneijderi saaga on viimasel ajal ikka paljudel ajusi keetnud üle maailma. Mingi suvaline vend säutsus twitteris, et asi kindel ja Gill juba Milanis otsapidi lepingu otsi kokku tõmbamas, kuigi läks hoopis Zürichisse ja igasugused meedia pasatootjad haarasid sellest loomulikult kinni kohe.Macheda isegi lalises midagi seal twitteris,aga Rio kutsus ulukit kainet mõistust koju tooma. Jaa,avasüli võtaks ta vastu igast urkast tulnud fänn, aga üritage andke endale aru anda ikkagid kust midagi peale pritsib.
          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

          Kommentaar


            Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
            tavai, hollandlane kluppi. nagu näha, siis hollandlased manus on alati olnud supper. ruud, van der saar ja kunagi jaap stam.
            Lisaks neile ka kaheksakümnendatel Arnold Mühren.

            Ja hollandlastest on klubis olnud veel ka Jordi Cruyff ja Raimond van der Igavene Teine.

            Muuseas, kirjade järgi (loe wikile tuginedes) peaks van der Gouw olema hetkel väravavahtide treener ei kusagil mujal, kui Marko Meeritsa uues klubis Vitesses.

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Eks esimese preseasoni mängu põhjal saab muidugi alati põhjapanevaid järeldusi teha. Eriti kui labidas on lapiti kätte võetud.
              No Ma ei tea mida Sa temas näed, et ehk see season hakkab kuldmune tootma?, samahästi võiks ju Fletch või isegi Morrison seal vegeteerida. Wiki andmetel isegi 73 mängu teinud 4 aasta jooksul. 30 miljonit eurot kah, aga noh eks ta oli headel aegadel ka ostetud. Ei tahaks öelda, et ta ei ole muusika inimene... tähendab flop..
              .

              Kommentaar


                Esimene korralik preseason vennal ja sa hakkad juba selle alguses kiruma ? Ta on teinud vägagi korralikke esitusi , puudu on ainult stabiilsus.Anna aega, saab asja.Mina igatahes usun ja loodan,et juhul kui vigastused ära ei nu**i , siis tuleb temast eelmise hooaja Nani.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas RVN Vaata postitust
                  No Ma ei tea mida Sa temas näed, et ehk see season hakkab kuldmune tootma?, samahästi võiks ju Fletch või isegi Morrison seal vegeteerida. Wiki andmetel isegi 73 mängu teinud 4 aasta jooksul. 30 miljonit eurot kah, aga noh eks ta oli headel aegadel ka ostetud. Ei tahaks öelda, et ta ei ole muusika inimene... tähendab flop..
                  Mina näen noort, väga hea platsinägemisega loovat poolkaitsjat. Mõnigi asi (nt ebatäpsus löökidel) on siiani jäänud eeskätt rabistamise taha, aga nagu öeldud, siis tegemist on ka alles 23-aastase mehega. Parandamist vajavad kohavalik ja sellest tulenevalt pallihoidmine nende vastaste vastu, kes teda rohkem suruvad, aga ka selles osas oli hooaja lõpus progressi näha. Teine asi, et mu meelest on tema tõsistest vigastustest ja olematutest pre-seasonitest juba siin teemas varem juttu olnud, ei näe põhjust hakata üle kordama. Arvestades lisaks, kes tal seal keskel on ees olnud, siis mulle nende mängunumbrite väljatoomise mõte jääb küll üsnagi arusaamatuks. Põhiline, et ta on aasta-aastalt pidevat arengut näidanud - aga kes kõigilt alati ja kohe "kuldmune" ootab, eks see muidugi jah peabki ilmselt pettuma. Mängijate areng ei toimu päris sõrmenipsuga siiski, ei tohiks ju olla nii raske seda mõista.

                  Ja noh vabandust, aga "joosta ei jõua ja löök on kehv" tüüpi ütlemised on siiski oma sisukuselt ikka üsna lahmivad. Eriti pärast mängu, kus ta oli üks meeskonna paremaid. Kui ka ei olnud nii mõeldud, siis jätab vägisi mulje, et lihtsalt tuli tuju kellegi kallal nokkida. Dislike.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar



                    @WayneRooney
                    Wayne Rooney
                    The lad who went to watch Liverpool train in mufc top with my name on the back is a legend.

                    natu huumorit ka siia argipäeva
                    Algselt postitas Tofoa
                    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                    Kommentaar


                      livepool
                      You need people who score goals, that's how you win games.

                      Kommentaar


                        No tere mehed.

                        Ma olin parasjagu suvepuhkusel maal, ragistasin võsas, kui moobil-telefon, nagu öeldakse, m-uudised õudsatest sündmustest minuni tõi. Jah, levi oli! Jooma ma küll ei kukkunud, nagu mõned siin pakkusid, sest olen juba vanem ja targem ja tean, et see ei aita ühtigi, lihtsalt pärast on öököök ja kolmekordne kass.

                        Aga oleme ausad, oli kurb. Nagu lemmikpapagoi oleks surnud või Saabi käigukast kokku jooksnud. Nii kurb oli, et pühkisin räpase varrukaga silmanurkagi. (Varrukas oli sellepärast räpane, et maal on kõik tööd mustad ja riideid pole mõtet pesta.) Vägev karakter oli ikka see meie Johnnyboy!

                        Aga noh, fakit. Triibuline on uus punane. Panen Tembu käest saadud punasevalgetriibulise Vidici Crvena Zvezda särgi selga ja lähen Aifiga kõrtsu.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Ryan Giggs is one of ten players who has been nominated for the Golden Foot award which is given to players over the age of 29.
                          The other nominees are Gianluigi Buffon, Iker Casillas, Didier Drogba, Samuel Eto’o, Carles Puyol, Raul, Xavi and Javier Zanetti.
                          nüüdseks kõik kutid peale Valencia, Hernandeze, Fletcheri, Gibsoni ja Kuszczaki USAS koos(viimased 2. vahetavad ilmselt klubi uueks hooajaks). Vaevalt uur nr.1 teeb kolmap debüüdi, aga Chicago vastu oleks tore näga juba. Smalling ka juba kurtvat, et ajavahe on raske ja une leidmisega on probleem alates reedesest saabumisest.
                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas NOT Vaata postitust
                            Ryan Giggs is one of ten players who has been nominated for the Golden Foot award which is given to players over the age of 29.
                            The other nominees are Gianluigi Buffon, Iker Casillas, Didier Drogba, Samuel Eto’o, Carles Puyol, Raul, Xavi and Javier Zanetti.
                            Kas kuskil saab Giggsi peale panuseid panna selles pundis? Huvitav kui suur ta võidutõenäosus on - 95%? 99%?
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar



                              D_DeGea David De Gea
                              I am very happy with my first training session with Manchester united
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Kena vunts :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X