320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas z3ro Vaata postitust
    tahtsin just mainida, et äkki munapeast saab asja.
    Kas mulle tundub, või on ta kangi käinud tõstmas?
    Eh, ma mõtlesin, et ma olen ainuke kes seda tähele pani. Rind on ju suuremaks läinud küll.

    Mainisite siin obertani, aga mainimata jätsite dioufi. Kaks suure küsimärgiga mängijat, nagu oleks... aga samas ei oleks kah... Dioufil läheb ikka eriti raskeks, kui ees on sellised nimed nagu Rooney,Berbatov,Chicharito ja ka Macheda ning Welbeck. Diouf on preseasonil ennast (vist?) päris hästi näidanud.

    Kommentaar


      Munapea rind.

      Kommentaar


        Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
        Eh, ma mõtlesin, et ma olen ainuke kes seda tähele pani. Rind on ju suuremaks läinud küll.

        Mainisite siin obertani, aga mainimata jätsite dioufi. Kaks suure küsimärgiga mängijat, nagu oleks... aga samas ei oleks kah... Dioufil läheb ikka eriti raskeks, kui ees on sellised nimed nagu Rooney,Berbatov,Chicharito ja ka Macheda ning Welbeck. Diouf on preseasonil ennast (vist?) päris hästi näidanud.
        Lõpetasin just mängu vaatamise ja ega see Diouf midagi erilist,peale värava, korda ei saatnud. Kui ta saaks kuhugi laenule või paari milku eest maha müüa, oleks ma väga õnnelik

        Kommentaar


          Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
          Mainisite siin obertani, aga mainimata jätsite dioufi. Kaks suure küsimärgiga mängijat, nagu oleks... aga samas ei oleks kah... Dioufil läheb ikka eriti raskeks, kui ees on sellised nimed nagu Rooney,Berbatov,Chicharito ja ka Macheda ning Welbeck. Diouf on preseasonil ennast (vist?) päris hästi näidanud.
          Julgen väita seda, et Blackburnis Diouf mängis vähemalt pooled mängud äärepooliku (või pigem tänapäevase ääreründaja) kohal. Kuigi tema eelmise hooaja saldo- 6 väravat 29st mängust- ei tundu kuigi muljetavaldam, siis ei maksa unustada, kui kehva ründemänguga klubis see saavutati. Iseloomustaks teda kui sellist ausat meeskonnale kasuliku mängijat, kellel pole mingit probleemi vajadusel töötatada edukalt tagasi sügavale kaitsesse. Obertaniga võrreldes kindlasti palju usaldusväärsem valik.

          Kommentaar


            Cannavaro leads Cosmos at Old Trafford

            Former FIFA World Player of the Year Fabio Cannavaro leads a start-studded team assembled by the New York Cosmos for Paul Scholes' testimonial match, to be played on Friday, August 5 at Old Trafford.

            Full team: Nicky Butt, Chad Calderone*, Sol Campbell, Fabio Cannavaro, Ibrahim Diaby*, Stefan Dimitrov*, David Diosa*, Brad Friedel, Marvin Iraheta*, Robbie Keane, Brian McBride, Dane Murphy*, Gary Neville, Yanik Reyering*, Michel Salgado, Moriken Sangary*, Patrick Vieira

            *- New York Cosmos U-23 player
            soliidne. kahju vaid, et pre-seasoni tõttu ei saa näiteks Becks või van Nistelrooy tulla.

            pole muidugi kahtlust, et Sol ja Vieira saavad sooja tervituse osalisteks...
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              On kellegil andmeid, et kas Sol Campbell jätkab ka järgmisel hooajal Newcastlis või on ketsid varna riputanud?

              Kommentaar


                Algselt postitas vabakutseline21 Vaata postitust
                On kellegil andmeid, et kas Sol Campbell jätkab ka järgmisel hooajal Newcastlis või on ketsid varna riputanud?
                Wikipedias on ju vastus must valgel olemas, kõige rohkem kümme sekundit kulus, et järele uurida..? Ei jätka, on vabaagent, treenib Arsenali juures ja otsib uut klubi.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Robert Pires, Wayne Bridge, and Dwight Yorke have been added to the Cosmos roster for the NYC vs MUFC match on August 5th.
                  no Yorkie on juhhei, Pires on okei, Bridge on wtf.

                  üldiselt Pires, Vieira, Campbell ja Keane... täklingumaterjali eest on vähemalt korralikult hoolitsetud.


                  e: sõprust tehakse päris usinalt sel suvel.

                  2. august - Marseille vs United

                  Marseille are set to face off against Manchester United at Monaco's Stade Louis II on August 2 in aid of former OM goalkeeper Pascal Olmeta's charity foundation 'A Smile, a Hope for Life'.

                  Just four days before their season opener at home to Sochaux, Didier Deschamps' Marseille will have the perfect opportunity to test their pre-season preparations as they take on team composed of players from English champions and Champions League finalists Manchester United - as well as other football stars - at the Stade Louis II on Friday, August 2

                  All proceeds from the match will go to Pascal Olmeta's charity foundation 'A Smile, a Hope for Life' - of which MU coach Sir Alex Ferguson is the patron. Goalkeeper Olmeta, who won two league titles with OM between 1990 and 1993, founded the organisation in 2006 with the aim of supporting and lifting the spirits of gravely ill children and their families.

                  Former France international and ex-Marseille and Manchester United 'keeper Fabien Barthez - whose explosion onto the scene saw Olmeta consigned to the bench as OM tasted Champions League glory in 1993 - will also be in attendance for the high-profile curtain-raiser.
                  ja 9. august - Celtic legends v United Legends

                  This unique charity match which has a 7.45 kick-off time will see a host of former players together with a number of celebrity fans from both sides battle it out on the pitch at Celtic Park.

                  We are delighted to have a number of legends already confirmed to take part. For Celtic - Henrik Larsson, Chris Sutton, Lubo Moravcik and the current management team of Neil Lennon, Johan Mjallby and Alan Thompson.

                  On the Manchester United side Teddy Sheringham, Dwight Yorke and Ole Gunnar Solskjaer have all signed up.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Siis võiks Schmeichel, Irwin, Stam, Roy Keane ja ka Ruud kohale tulla.

                    Kommentaar


                      United vs MLS All-Stars:

                      De Gea
                      Fabio - Smalling - Jones - Evra
                      Obertan - Carrick - Cleverley - Welbeck
                      Diouf - Berbatov

                      algus meie aja järgi keskööl.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        United vs MLS All-Stars:
                        Täna veel ikka Fire Chicagos.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Welbeck mängis Sunderlandi eest ka vasakul äärel ?, või on tegemist lihtsalt sellega, et ründajaid on nihhuijaa ja vaja anda kõigile mänguaega?
                          .

                          Kommentaar


                            palavus on pähe löönd vist. ikka jah tšikaago täna.

                            mis Dannyt puudutab, siis ta mängis s'landis nii siin, seal kui kolmandas kohas. selles mõttes oligi üpris kasulik laen, et omandas edukalt kogemusi mitmel positsioonil ja eks teda see ilmselt ka tuleval hooajal ees ootab, et kord äärel, kord keskel. täna on siiani väga meeldivalt terav olnud.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              nii, saf väitnud et rohkem ostusid ei tule.


                              palun pane roo keskele palun pane roo keskele
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                palun pane roo keskele palun pane roo keskele
                                Ma ei paneks. Teda on ikka regulaarselt karistusalas vaja. Tundub, et 18aastased Morrison ja Pogba võivad hakata rohkem mänguaega saama, kui esialgu arvata oli.

                                Ja nii muuseas ütlen välja ka pikalt küpsenud mõtte. Fakk, kus tahaks Johnny Evansist lahti saada. Ja ega Gibson ka just blowing away mängija ei ole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X