320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    D_DeGea David De Gea:
    Today my debut in old trafford!! Unbelievable!! we won 6-0... The match was to salute a legend...SCHOLES
    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
      Seda ka veel, et kust mängu protokolli saab vaadata
      Miks teha kaks postitust järjest, kui võib kasutada edit nuppu?

      Vastuse sinu küsimusele, leiad Googlist.


      Muide, plaan on minna kevadel Manchesteri. Keegi varem käinud? Sooviks just informatsiooni pileti ja majutuse osas.

      Kommentaar


        Algselt postitas Chemic Vaata postitust
        Muide, plaan on minna kevadel Manchesteri. Keegi varem käinud? Sooviks just informatsiooni pileti ja majutuse osas.
        Käisin see aasta Meistrite liiga veerandfinaali Chelsea'ga vaatamas. Piletid, koos majustusega ostsin Thomas Cook Spordi kaudu, mida mulle siit foorumist soovitati. Internetist leiab ka igasugu muid saite, kus piletieid müüakse, aga Cooki variant tundus kõige turvalisem.

        Kommentaar


          Algselt postitas rauno90 Vaata postitust
          Käisin see aasta Meistrite liiga veerandfinaali Chelsea'ga vaatamas. Piletid, koos majustusega ostsin Thomas Cook Spordi kaudu, mida mulle siit foorumist soovitati. Internetist leiab ka igasugu muid saite, kus piletieid müüakse, aga Cooki variant tundus kõige turvalisem.
          Kui saladus ei ole, siis palju kogu see asi maksma läks?

          Kommentaar


            Algselt postitas Joks Vaata postitust
            Kui saladus ei ole, siis palju kogu see asi maksma läks?
            Mängupiletid kahele inimesele + majutus(3ööd) oli 790€. Hind oleneb ka hotellivalikust, oli valida päris paljude erinevate vahel. Kahjuks nende kaudu ostes enda istekohta valida ei saanud.
            + muidugi veel lennupiletid jms.

            Kommentaar


              Algselt postitas rauno90 Vaata postitust
              Mängupiletid kahele inimesele + majutus(3ööd) oli 790€. Hind oleneb ka hotellivalikust, oli valida päris paljude erinevate vahel. Kahjuks nende kaudu ostes enda istekohta valida ei saanud.
              + muidugi veel lennupiletid jms.
              Aitäh, Thomas Cooki olen ise ka vaadanud, aga kevadel peaks RyanAir alustama Tallinn-Manchester lennuliiniga, siis peaks vast asi odavam tulema.

              Kommentaar


                Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                kevadel peaks RyanAir alustama Tallinn-Manchester lennuliiniga
                See on küll hea uudis!

                Kommentaar


                  Algselt postitas rauno90 Vaata postitust
                  Käisin see aasta Meistrite liiga veerandfinaali Chelsea'ga vaatamas. Piletid, koos majustusega ostsin Thomas Cook Spordi kaudu, mida mulle siit foorumist soovitati. Internetist leiab ka igasugu muid saite, kus piletieid müüakse, aga Cooki variant tundus kõige turvalisem.
                  Nagu ma aru saan on seal ainult koos majutusega variandid? Mind huvitaks lihtsalt piletid.
                  "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                  Kommentaar


                    Obertan väidetavalt väga lähedal lahkumisele.

                    Kahju, et tüübist midagi enamat ei sirgunud. Kiirust ju oli. Selle pealt oleks võinud ju täitsa kaitsjaid üks ühele ette võtta ja teravusi luua, aga minu meelest selleni ta kunagi ei jõudnudki. Igatahes kui minek teoks saab, siis head teed.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EII Vaata postitust
                      Nagu ma aru saan on seal ainult koos majutusega variandid? Mind huvitaks lihtsalt piletid.
                      Jah, seal ainult koos majutusega. Kui leiad mingi usaldusväärse allika, kust ainult piletieid saab, anna teada.

                      Kommentaar


                        Obertani kohta ütleks, et all the tools no toolbox.

                        Welback on valitud Inglismaa koosseisu. Meie meestest veel Rio, Carrick, Young ja Rooney. Kokku 5 meest.
                        Manchester United
                        Juventus

                        Kommentaar


                          Jep ootaks isegi usaldusväärseid allikaid pileteite kohta, kust saaks ainult pileteid.
                          "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                          Kommentaar


                            Nojah, midagi erilist ta ei osanud, vähemalt nägin tema debüüti.
                            You need people who score goals, that's how you win games.

                            Kommentaar


                              De Gea - Smalling, Rio, Vidic, Evra - Young, Carrick, Anderson, Nani - Rooney, Welbeck
                              Subs; Jones, Berbatov, Park, Rafael, Evans, Lindegaard, Cleverley

                              jajah, oli jutt, et kährik ja rafael jätavad mängu vahele
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Seriously mis toimub. Keskväli on täielik crap.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X