320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
    Vaatasin ainult viimast kümmet minutit . Kas Ferguson tahtis noortele ka mänguaega anda või oligi see hetkel teie parim lineup ?
    Masendav jah, jõudsin koju vaatasin, et seis 1-1 , panin streami tööle ja 5 seki pärast 2-1 satrtsagbvadghajfdhgsajdgna

    Kommentaar


      Algselt postitas Gert700 Vaata postitust
      Kohanemisega võtab aega, ikkagi teine tase mis Hispaanias.
      Inglise liiga üldine tase on ehk jah veits kõrgem, aga mitte eriti. Arvestades veel seda, et Manu Premmis kõvem sats kui Atletico La liigas, siis peaks ju nagu tööd ka vähem tulema. Mängija on tõenäoliselt oma eneseusu kaotanud ning nüüd peab selle üles leidma.

      Kommentaar


        JEP, De Gea peaks ju kõik löögid ära võtma, ta on ju nii noor ja hea.. väga imelik, et nii ebakindel.
        CMON rahvas! Karta on, et raske on algul sulanduda tiimiga, kui sa tuled La ligast ja inglise keelt ka tepsmitte ei mõista. Andke aega, pikk karjäär on veel ees.
        ja PS! Üks tõrje oli küll megahea

        Kommentaar


          Algselt postitas Pes Vaata postitust
          Hea oli Sky Spordi pealt vaadata kuidas isegi noored mängijad Jones ja Fabio õpetasid De Gead kuidas kaitsta tuleb, väga ebakindel ikka see uus vv.
          Jones õpetaks Vidicit kah- tüübilt liider noh, pole imestada väga.

          Edaspidi saab panna keskele Inglise U21st tuttava paari Jones-Smalling. Mõlemad juba piisavalt karastunud, saavad hakkama küll.

          Kommentaar


            Seda nüüd küll, aga paremale äärekaitsesse pole hetkel kedagi panna.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Minu arust oli Young suluseisus, kui ta Rooneyle söödu andis esimese värava puhul+

              Kommentaar


                noortest ei tule kedagi läbi? kes reservis paremkaitses on?
                Aga Arsenali fännina katkised kaitsjad ja ebakindel väravavaht teevad tuju vähe paremaks manu-arsenali mängu eel, kuid kui arsenali mängupilt on selline, nagu eile, siis ei ole manu fännidel midagi karta, isegi u21 kaitseliini või ebakindla väravavahiga

                Kommentaar


                  Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                  Seda nüüd küll, aga paremale äärekaitsesse pole hetkel kedagi panna.
                  Evra pidavat terveks saama, seega Fabio läheb paremale

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    Minu arust oli Young suluseisus, kui ta Rooneyle söödu andis esimese värava puhul+
                    Kordusest oli näha ju, et ei olnud. Anna andeks, aga milleks postitada mõtetuid komentaare? Ära toida trolle ja naudi tänast võitu parem

                    EDIT: Tõestus ka, et polnud

                    0:30 jäta seisma.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                      ning viimaseks, BERBA faking WANKER - no tule taevas appi, saatke see vend minema palun. Ei näe mõtet teda klubis hoida, kasutegur on 0.
                      Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                      Anna andeks, aga milleks postitada mõtetuid komentaare? Ära toida trolle ja naudi tänast võitu parem
                      Nojah.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                        Kordusest oli näha ju, et ei olnud. Anna andeks, aga milleks postitada mõtetuid komentaare? Ära toida trolle ja naudi tänast võitu parem

                        EDIT: Tõestus ka, et polnud

                        0:30 jäta seisma.
                        Selles oligi mu kommentaari mõte, et veenduda, kas seal oli sulg või mitte

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Nojah.
                          Kas ma riivasin su tundeid kui ma berba kohta oma arvamust väljendasin?

                          Kommentaar


                            No enamus kasutajaid, kes teevad selliseid postitusi nagu sina tegid, ristitakse kohe trolliks.Et äkki Vincentiloli lihtsalt huvitav lugeda kuidas saa trolli söötmisest rääkisid.

                            See muidugi minu teooria

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                              Kas ma riivasin su tundeid kui ma berba kohta oma arvamust väljendasin?
                              Mul ja mu tunnetel on täiesti ükskõik, mida sa temast arvad, lihtsalt sõimata mängijat ilma igasuguste argumentideta "faking wankeriks" ja pool tunnikest hiljem hakata lugema teistele moraali "mõtetute komentaaride" teemal tundus vähe silmakirjalik. Aga samas igaühele oma, palun jätka eneseväljendamisega.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Ferdinand out for six weeks

                                Täitsaptsis. Ja Vidic on loodetavasti paari nädala pärast tagasi.
                                Newton Heath 1878

                                Kommentaar

                                Working...
                                X