320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
    koss oli märksa kõvem mäng kui see tänane unitedi mäng...

    aga jah, johnny evans võiks ju järgmisel hooajal sunderlandi minna
    Sa premier league mänge oled vaadanud? Evans on korralikult tegelt hakkama saanud see hooaeg, kaitse üle pole mõtet nuriseda. Fletch ja Kärrik olid ikka väga masendavad täna.

    Kommentaar


      Algselt postitas Chemic Vaata postitust
      Fletch ja Kärrik olid ikka väga masendavad täna.
      Nagu ikka.
      slimm.ee

      Kommentaar


        tulemusega võib ju rahul olla.
        Eeldatavalt kõige raskem mäng võõrsil ja punkt taskus

        Kommentaar


          Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
          Carricku ja Fletcheri söödu täpsust ei anna kommenteerida.
          92% ei ole enam piisav, nüüd peab ainult 95%+ söödutäpsusega mängima vist.

          Kommentaar


            Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
            92% ei ole enam piisav, nüüd peab ainult 95%+ söödutäpsusega mängima vist.
            Kust see number pärineb?

            Mul üldiselt ei ole seekord kummagi kohta liiga palju kobisemist, aga Carrick pani eile ikka paar-kolm sellist Vunki, et hoia peast kinni.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
              92% ei ole enam piisav, nüüd peab ainult 95%+ söödutäpsusega mängima vist.
              Number ei mängi alati rolli. Enamasti söötis ManU ikkagi tagumises liinis, mis kasvatas hoogsalt täpseid sööte, aga ettepoole, nagu juba fitti ütles, tehti pidevalt vunki.

              Kommentaar


                No muidugi ma hoidsin ka ikka peast kinni mõne Carricku teo peale, aga kes siis eile õigupoolest halvasti ei mänginud? Vähemalt 2 Benfica pealelööki tulid Rooney tobedast pallikaotusest omal väljakupoolel. Kui Giggsi värav välja arvata, siis mis tema õigupoolest tegi? Sööduprotsent oli ainult Lindegaardil kehvem (kui vahetusest sekkunud Nani välja arvata). Carrick tegi veel ka päris impressiivsed 8 vaheltlõiget. Statistika pärineb siit:

                Kommentaar


                  90mindi peale 4 lööki, 2 neist raami. rohkem pole nagu midagi öelda...a,ei - siiski: et ma seda 451'e enam ei näeks.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Carrick key passes - 0.

                    90% pikad-keskmised-lühikesed - http://www.uefa.com/newsfiles/ucl/2012/2007582_pd.pdf
                    statistikat ja muud - http://www.uefa.com/uefa/mediaservices/presskits/

                    loomulikult pole ma mängu näinud ning ei püüa siin midagi tõestada või ümberlükata. tahtsin kõigest uefa nänni linkida.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                      aga jah, johnny evans võiks ju järgmisel hooajal sunderlandi minna
                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                      Fletch ja Kärrik olid ikka väga masendavad täna.
                      Nagu ikka.
                      Hakkas kergem?

                      Mitte et keegi neist kolmest oleks eile mingit supermängu teinud, aga sellise lämisemise eest tuleb puhtalt profülaktika mõttes perse saata. Järjekordselt. Teeme siis puust ja punaseks ka, äkki hoiab kasvõi mõnegi järgmise verbaalonamise ära - seda hooaega on mängitud faking viis mängu eksole. Evans seni:
                      WBA - vahetusest hea ja kindel
                      Spurs - väga hea
                      Arsenal - üldiselt hea, üks loll viga, milles oli samas üsna suur süü ka Evral
                      Bolton - kindel ja hea
                      eile - värav oli eeskätt Gaitani väga hea söödu ja Cardozo veel parema tegutsemise tulemus. ma näen vähe varianti, et mõni teine kaitsja oleks selle suutnud ära hoida. ülejäänud mängu oli tip-top.

                      Carrick - hooaja teine mäng. Boltoni vastu oli väga kindel, eile ei ole ka peale mõne valesöödu suurt mitte midagi kurta. Kaitsev poolik, tuletan meelde. Oma töö tegi ära, tema asi ei olegi mingeid 40m võtmepasse lasta üle väljaku. Ma tõesti ei saa aru, miks osad talt seda järjepidevalt eeldavad ja siis kiruvad, kui ei tule.
                      Fletcher - hooaja esimene mäng. 'nuff said.

                      Üldiselt - kui kommentaator telekas mõne mängija ette võtab ja tema kallal natuke nokib, siis see on asi, mille pealt teeb põhjapanevaid järeldusi ainult loll. Eile oleks saanud Rooney pallikaotustest ja koperdamistest kordades pikema klipi kokku panna kui Evansist, aga 'eetriaega' sai Jonny kõvasti rohkem.


                      Ja üldine resümee - kui meeskonna 'fännamine' seisneb järjepidevas ja argumentideta mögisemises samade mängijate aadressil, siis gtfo, klounid.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        I went to a fancy dress shop the other day to get a vampire costume for a party and the girl behind the counter gave me a Man Utd kit.

                        I said "Sorry, but you must have misheard me, I said I want to look like a count".

                        Kommentaar


                          Kuidas on võimalik, et Cardozot a la City poolt ära näpatud ei ole?
                          Nii palju kui teda jälginud olen, siis no ikka suurepärane finisher ja ülistabiilne tundub ka olevat.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Hakkas kergem?
                            Carrick - hooaja teine mäng. Boltoni vastu oli väga kindel, eile ei ole ka peale mõne valesöödu suurt mitte midagi kurta. Kaitsev poolik, tuletan meelde. Oma töö tegi ära, tema asi ei olegi mingeid 40m võtmepasse lasta üle väljaku. Ma tõesti ei saa aru, miks osad talt seda järjepidevalt eeldavad ja siis kiruvad, kui ei tule.
                            Fletcher - hooaja esimene mäng. 'nuff said.

                            Ja üldine resümee - kui meeskonna 'fännamine' seisneb järjepidevas ja argumentideta mögisemises samade mängijate aadressil, siis gtfo, klounid.
                            Ma eeldan, et kui sa oled istunud terve selle hooaja alguse pingil ja nüüd saad platsile, peaksid sa rohkem suutma kui 5m sööte oma kaitsjatele. Carricku puhul jäidki need valesöödud ja vahest vale positsiooni valimine silma.

                            Kommentaar


                              Mingi aeg tagasi jäi silma uudis - Kuszczak hits out at Man Utd
                              + lisada eilne Fergusoni kommentaar, kus annab mõista, et Ben Amos vajab ka mänguaega,
                              tekib mul küll küsimus, et miks küll ei müüdud poolakat suvel maha. Vaevalt, et pingil istudes ta väärtus kuidagi moodi kasvaks. Saatke mees kuhugi laenulegi (küll keegi ikka soovib). Natsa müstika.

                              Aga jah, kui mindi eile viigipunkti järele, siis well done.

                              Kommentaar


                                Vat ma nüüd ei tea, kui mehel on söödutäpsus 92%, neist pikad söödud 14-st 12, siis ei oska nagu eriti nutta. Niimoodi võib igale mängijale etteheiteid teha, täiuslikku mängu ei tee ju mitte keegi. Tasuks vähem negatiivset otsida, on minu soovitus.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X